🔴اطلاعیه مهم در رابطه با المپیاد ورزشی فناورانه🔴

🔰 طبق هماهنگی صورت گرفته با سامانه ستاو، از صبح روز شنبه 29اردیبهشت‌ماه برای تمامی افرادی که از طریق سامانه ثبت نام کرده اند، دسترسی برای ویرایش اطلاعات باز خواهد شد. لازم است دانشجویان نسبت به تایید ثبت نام (در صورت صحت اطلاعات) یا ویرایش و اصلاح اطلاعات اقدام کنند.  

⚠️نکته بسیار بسیار مهم در این فرآیند توجه به نکات زیر است که حتما باید رعایت شود:

1- مسابقات دیجیتال و فیجیتال در سه دسته برگزاری می شود؛

دسته اول) مسابقات دیجیتال شامل دو بازی فیفا و ای فوتبال است که به دو صورت انفرادی و گروهی (تیم های سه نفره) برگزار می شود.

دسته دوم) مسابقات فیجیتال شامل مینی فوتبال (تیم های هفت نفره) و بسکتبال (تیم های چهار نفره) است و تنها به صورت گروهی برگزار می شود (بنابراین ثبت نام و مسابقه انفرادی در این مسابقات نداریم). 

دسته سوم) مسابقات کینکت شامل چهار مسابقه دوچرخه سواری، تنیس، تنیس روی میز و رزمی است که تنها به صورت انفرادی برگزار می شود (بنابراین ثبت نام و مسابقه گروهی نداریم).

از این رو، تمامی دانشجویان دقت کنند که این مهم رعایت شده باشد. مثلا کسی در رشته فوتبال فیجیتال به صورت انفرادی ثبت نام نکرده باشد. اگر چنین مواردی بود این افراد ملزم به تکمیل تعداد نفرات تیم طبق شیوه نامه بوده یا از طرف دانشگاه به هم معرفی شده و یک تیم تشکیل دهند.

2- یک نفر نمی تواند در تمامی رشته ها ثبت نام کند!

از بین رشته های هر گروه (دیجیتال، فیجیتال و کینکت) تنها امکان ثبت نام در یک رشته (انفرادی یا تیمی یا هر دو) و به طور کلی نیز تنها دو رشته را می توان ثبت نام کرد. یعنی یک نفر می تواند به صورت انفرادی در مسابقات دیجیتال (فیفا24) شرکت کند، همزمان عضو یک تیم هم در این مسابقات (فیفا24) باشد و علاوه بر این در یک رشته کینکت نیز ثبت نام کند.

3- اگر دانشجویانی قصد شرکت در مسابقه به صورت تیمی (دانشگاهی یا دانشجویی) را دارند؛ فقط کافی است یک نفر از اعضای تیم در سامانه ثبت نام کند و در محل مربوطه فایل اکسل اسامی نفرات تیم را بارگذاری کند.

بعضا دیده شده که نفرات یک تیم به صورت جداگانه ثبت نام کرده اند، یا فایل اسامی تیم بارگذاری نشده است.

4- در مسابقات رباتیک و مانند آن، لازمه شرکت در مسابقه ساخت ربات با مشخصات و توضیحات اعلام شده در شیوه نامه است.

بنابراین اگر هنوز ربات ساخته نشده یا فقط در مرحله ایده پردازی هست، امکان شرکت در مسابقه نیست. البته اگر ساخت ربات در مرحله پایانی است و فکر می کنید تا زمان مرحله استانی (یا بعضا ملی) ساخته خواهد شد، ثبت نام بلامانع است.

5- در مسابقات طراحی صنعتی، طراحی اپلیکیشن و طراحی الکترونیکی، لازمه شرکت کردن، داشتن رزومه کاری در موارد فوق الذکر است؛

بدین معنا که افراد یا تیم ها می بایست دارای حداقل رزومه اجرایی مستند باشند بطوریکه در روز مسابقه قابلیت ارائه و ارزیابی برای تیم داوران را داشته باشند. بنابراین صرف داشتن ایده خام، مورد پذیرش نمی باشد. البته اگر طبق برآورد تا زمان مراحل استانی یا ملی طرح موردنظر آماده می شود، ثبت نام بلامانع می باشد.

✅مهلت تایید یا ویرایش، 31 اردیبهشت ماه است.

🆔@ferdowsi_sport

🌐sport.um.ac.ir

ferdowsi_sport@

ثبت نام در مسابقات ورزشی

ثبت نام قهرمانان ورزشی

مسابقه فوتسال چندجانبه در کشور عراق