دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی (رایگان) برگزار می‌شود

پژوهشگاه علوم ورزشی با هدف گردهم آوردن اعضای علمی و اجرایی خانواده ورزش ایران، بزرگ‌ترین رویداد علمی – پژوهشی ورزش کشور را به صورت مجازی برگزار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با شعار 'توسعه فناوری ورزشی برای زندگی فعال' با محوریت فعالیت بدنی، تندرستی و پیشگیری از بیماری، فناوری و نوآوری در ورزش، سیاست‌گذاری و توسعه پایدار در ورزش، صنعت ورزش، مطالعات روان شناختی و توسعه فرهنگی و اجتماعی ورزش، توسعه ورزش بانوان، ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، تربیت‌بدنی ویژه (ورزش برای بیماران و افراد با کم‌توانی) و ورزش و رسانه جهت هم‌اندیشی، تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه ای و کاربردی، حرکت در راستای تأمین نیازهای جامعه، توانمندسازی در مسیر تدبیر و امید، توسعه ملی وبین المللی توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی ورزش کشور با حضور دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی و خارجی، 19 الی 22 آبان ماه 99' به صورت مجازی'  برگزار می‌شود.
این همایش فرصت مغتنمی جهت ارتقای سطح علمی و کاربردی بومی و منطقه‌ای در حوزه علوم ورزشی و رشته‌های وابسته را فراهم می‌آورد. هم‌چنین، پیش‌بینی نشست‌های جانبی در قالب کارگاه‌های علمی تخصصی، کرسی‌های نظریه‌پردازی و موضوعات خاص صنفی، چالش‌ها و چشم‌اندازهای علوم ورزشی، بخش اختصاصی استارتاپ‌ها را به‌ویژه برای پژوهشگران جوان، ورزشکاران و مدیران کشور ترسیم خواهد کرد.
استادان، دانشجویان، پژوهشگران و علاقه‌مندان حوزه علوم ورزشی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت همایش به نشانی https://12thcong.ssrc.ac.ir از آخرین اخبار این همایش مطلع شوند.

 

  • مشاهده برنامه های همایش در پنلA
  • لینک ذیل جهت شرکت عموم افراد به صورت آنلاین در پنل دانشگاه فردوسی است ،با کلیک بر روی لینک وارد صفحه شده و گزینه سالن مجازی A  انتخاب شود. تاکید میشود جهت ورود در زمان اعلام شده پنل وارد شوند
    پنل مطالعات بنیادی در ورزش دوشنبه ۱۹ آبان ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰
    پنل ورزش و بیماری ها سه شنبه ۲۰ آبان ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۵:۰۰
    https://12thcong.ssrc.ac.ir/page_2021.html
 

 جهت اطلاع از رویدادهای ورزشی، تفریحی، به ما بپیوندید

 

 

ferdowsi_sport@

ثبت نام در مسابقات ورزشی

 

دانش ورزش