نتایج مرحله مقدماتی اولین دوره مسابقات غیرحضوری پومسه اعلام شد

مرحله مقدماتی اولین دوره مسابقات غیرحضوری پومسه با حضور ۱۴۵ ورزشکار خانم و ۷۱ ورزشکار آقا از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور برگزار گردید و پس از قضاوت داوران، نامبردگان ذیل در بخش خانمها به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

  • لیست اسامی دانشجویان دختر راه یافته به مرحله نیمه نهایی به شرح ذیل اعلام می گردد:

خانم ها:
۱- راضیه آقایی - الزهرا
۲- نهال پرهیزگار -  صنعتی امیرکبیر
۳- غزاله رئیس اوژن - آزاد اسلامی کرج
۴- مرضیه گیلانی - فرهنگیان شهید باهنر
۵- مهسا جمشیدی الیگودرزی- علوم پزشکی اهواز
۶- عاطفه صابر- تبریز
۷- طلا محمدی- آزاد اسلامی شهر قدس
۸- فاطمه شادیان- آزاد اسلامی دزفول
۹- فائزه سهرابی - اصفهان
۱۰- عاطفه شریفی ولدانی- علوم پزشکی کاشان

۱۱- غزاله فخرآبادی- فردوسی مشهد
۱۲- سمیرا سادات سیدی- آزاد اسلامی کرج
۱۳- فاطمه سیدی- زنجان
۱۴- سارا سرجوقیان- آزاد اسلامی اصفهان
۱۵- الهه الوندی- علمی کاربردی ذوب آهن اصفهان
۱۶- مهدیه عالیشاه- آزاد اسلامی سمنان
۱۷- محبوبه آق- فرهنگیان گرگان
۱۸- غزاله جعفری- پیام نور البرز- ماهدشت
۱۹- سارا نوری زاده- شیراز
۲۰- زهرا هاشمی- آموزش عالی المهدی اصفهان

۲۱- فرنوش بهادری- تهران
۲۲- هدیه سادات غمیلویی- ایوان کی
۲۳- آزاده دانشور- اصفهان
۲۴- فائزه حبیبی شورکچالی- غیرانتفاعی سنا
۲۵- زهرا کریمی- اراک
۲۶- زهرا محبتی- بیرجند
۲۷- هستی صالحی- صنعتی اصفهان
۲۸- آناهیتا زندی- علم و فرهنگ
۲۹- مینوسادات موسوی- خیام
۳۰- پگاه پیرهای- ایوان کی

۳۱- زهرا حیدری- فرهنگیان دزفول
۳۲- ملیکا عابدی- آموزش عالی بهار مشهد
۳۳- شیما داودی نوروله- آزاد اسلامی سما کرمانشاه
۳۴- عاطفه مازوچی- کاشان
۳۵- مهسا زارع- شیراز
۳۶- مینا سلیمانی نجف آبادی- فرهنگیان اصفهان
۳۷- هانیه باوقار زعیمی- هرمزگان
۳۸-  فاطمه عبداله نژاد- آموزش عالی بینالود مشهد
۳۹- زهرا حیدری- فردوسی مشهد
۴۰- زهرا یوسفی- پیام نور قم

۴۱- مرضیه قربانی فر- یزد
۴۲- مریم دوست محمدی- لرستان
۴۳- میترا ندایی- سلمان فارسی کازرون
۴۴- زهرا ایمانی- علمی کاربردی تهران شرق
۴۵- سیده حدیث میرعالی- فرهنگیان قم
۴۶- محدثه هراسانی- دامغان
۴۷- نرگس نصر نصرآبادی- غیردولتی شهید اشرفی اصفهانی
۴۸- آرزو خردپیشه- بیرجند
۴۹- ساجده مقیمی فیروزآباد- اردکان
۵۰- عاطفه کلاته- آزاد اسلامی شاهرود

۵۱- کتایون سایانی- مراغه
۵۲- محدثه ابوالمعصوم- زنجان
۵۳- مونا فاروغی- فنی و حرفه ای همدان
۵۴- رعنا میرزایی- پیام نور واحد آرکواز
۵۵- فاطمه قنبری- آزاداسلامی گرمسار
۵۶- مریم شهبازی- امام صادق(ع)
۵۷- ندا کلهری- پیام نور همدان
۵۸- نسترن جلوه قاضیانی- آزاد اسلامی رشت
۵۹- مژگان تنهایی- پیام نور خراسان رضوی- درود
۶۰- انیس درتومی- علوم پزشکی خراسان شمالی

۶۱- زهرا حاجی- فناوریهای نوین سبزوار
۶۲- غزاله یزدان پناه مطلق- بیرجند
۶۳- نازنین شاهرخیان- پیام نور شهرکرد
۶۴- مبینا رودبارانی- خوارزمی
۶۵- سپیده نظیفی- فرهنگیان کردستان
۶۶- شکوفه سادات هاشمیان نژاد- پیام نور زرین شهر
۶۷- مرضیه خیری- پیام نور البرز- گرمدره
۶۸- مریم صحرایی مقدم- علوم پزشکی تهران
۶۹- مهلا برزگران- بیرجند
۷۰- مهناز گل گلی- فردوسی مشهد

۷۱- هاجر قراگوزلو- پیام نور کرج
۷۲- آسیه فلاح فرامرزی- آزاد اسلامی سوادکوه
۷۳- پریسا کاظمی- پیام نور بجنورد
۷۴- رضوان رجبی- علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد
۷۵- زهرا باقریان- کاشان
۷۶- فاطمه حدادی باباشیخعلی- علمی کاربردی زرین شهر
۷۷- فروزان میرزایی- علم و فرهنگ
۷۸- ندا غیاثی فرد کلخوران- پیام نور تهران- لواسانات

 

  • لیست اسامی دانشجویان پسر راه یافته به مرحله نیمه نهایی به شرح ذیل اعلام می گردد:

آقایان:
۱- علیرضا ابراهیمی- خوارزمی
۲- محمدمهدی جمشیدی- پیام نور همدان
۳- محمدحسین درفشی- آزاد اسلامی رشت
۴- امین مرادی- غیردولتی شهید اشرفی
۵- حسین اسحاقیان- اصفهان
۶- علی بخشی- فناوریهای نوین قوچان
۷- احسان کفش نوچی- ملایر
۸- علی اصغر رضازاده رودبنه- پیام نور لاهیجان
۹- مرتضی رضایی- آزاد اسلامی سواد کوه
۱۰- مجتبی اسحاق زاده قلعه نی- آزاد اسلامی تربت حیدریه

۱۱- محمد کریمی- پیام نور بانه
۱۲- پرهام ایمانی- شهیدبهشتی تهران
۱۳- مرتضی حسنی- پیام نور اصفهان- تیران
۱۴- ابراهیم لطفی- علمی کاربردی شهرداری بانه
۱۵- ابراهیم اخلاقی- علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان
۱۶-سید مصطفی موسوی معین-صنعتی شهدای هویزه
۱۷- امیرحسین ملکی- شیراز
۱۸- معراج قنبرلو- آزاد اسلامی خوی
۱۹- مصطفی سلمانی زاده قمی- آزاد اسلامی شهرری
۲۰- رضا دری- صنعتی سجاد

۲۱- محمد یوسفی اسرمی- صنعتی قوچان
۲۲- محمدعلی حاج ملک- آزاد اسلامی کرمان
۲۳- علی توکلی- اصفهان
۲۴- مجید شهریاری نژاد- آموزش عالی استهبان
۲۵- علیرضا حاتمی منش- علوم پزشکی کرمانشاه
۲۶- خسرو زندی فر- علمی کاربردی هلال احمر گیلان
۲۷- رضا شرزوانی- آزار اسلامی گرمسار
۲۸- احمدرضا خندانی- صنعتی خاتم الانبیا بهبهان
۲۹- ابولفضل شهیدی بنجار- صنعتی قوچان
۳۰- ارسطو حنفی- علوم پزشکی کردستان

۳۱- هادی محمدی- علمی کاربردی شرکت تحقیقاتی و مهندسی صنایع لاستیک
۳۲- فردین اشکور دلیلی- علمی کاربردی تهران شرق
۳۳- مهدی عابد- فنی حرفه ای استان قم
۳۴- سعید خوانساری- نیشابور
۳۵- عرفان جمشیدیان- اصفهان

 

 

قابل توجه دانشجویان گرامی

۱. در مرحله نیمه نهایی فرم ۷ (تگوک چیل جانگ) اجرا می گردد.
۲. شرایط گفته شده در مرحله قبل جهت اجرا و ارسال می بایست دقیقا اجرا گردد. در این مرحله اگر شرایط فیلم برداری و معرفی دانشجو توسط خودش رعایت نشود بازیکن از دور رقابت ها حذف می گردد.
۳. دانشجویان اعلام شده فرم اجراشده خود را حداکثر تا ساعت ۱۴ روز شنبه ۲۸ تیر طبق روال قبل ارسال نمایند.
۴. اجرای فرم بدون لباس غیر قابل قبول است.

 جهت اطلاع از رویدادهای ورزشی، تفریحی به ما بپیوندید

 

 

ferdowsi_sport@

ثبت نام در مسابقات ورزشی

 

دانش ورزش

  • Picture1 FILEminimizer.jpg

افتخار آفرینان دانشگاه فردوسی مشهد