انتصاب خانم دكتر مهتاب معظمی به‌عنوان رئيس دانشكده علوم ورزشی و سرپرست تربیت‌بدنی دانشگاه فردوسی مشهد

 

دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در حکمی خانم دکتر مهتاب معظمی دانشیار دانشکده علوم ورزشی را به مدت دو سال به سمت رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب کرد.

در حکم رئیس دانشگاه فردوسی مشهد آمده است:

با اهدای سلام،

نظر به‌مراتب تعهد، تجربه و شایستگی‌های سرکار عالی، به‌موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال به‌عنوان رئیس دانشکده علوم ورزشی منصوب می‌شوید. انتظار است با توجه به نقش پررنگ آن دانشکده در افزایش نشاط و سلامت خانواده بزرگ دانشگاه و نیز جایگاه برجسته آن در مسئولیت‌پذیری اجتماعی و نقش‌آفرینی در جامعه، کوشش و اهتمام ویژه در راستای تحقق اهداف سند راهبردی دانشگاه و توسعه روند فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی با تکیه‌بر خرد جمعی و استفاده از توان همکاران محترم داشته باشید. موفقیت و بهروزی سرکار عالی را از خداوند متعال خواستارم.

محمد کافی

رئیس دانشگاه

لازم به ذکر است رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در حکم جداگانه‌ای خانم دکتر معظمی را به‌ عنوان سرپرست تربیت‌بدنی دانشگاه نیز منصوب نمود.

در این حکم آمده است:

با اهدای سلام،

نظر به پيشنهاد معاونت محترم فرهنگي، اجتماعي و دانشجويي دانشگاه و با عنايت به مراتب تعهد، تجربه و شايستگي‌هاي سركارعالي به موجب اين حكم با حفظ سمت و وظايف آموزشي و پژوهشي به عنوان سرپرست تربيت بدني دانشگاه منصوب مي‌شويد. تداوم حضور فعال، پويا و پررنگ دانشگاه فردوسي مشهد در عرصه‌هاي ورزشي و كسب جايگاه ارزشمند و در شأن دانشگاه هفتاد ساله فردوسي مشهد در ورزش قهرماني و نيز توجه به تندرستي، روحيه پرنشاط و سلامت عمومي اعضاي خانواده بزرگ دانشگاه فردوسي مشهد از جمله انتظاراتي است كه اميد دارم در راستاي تحقق آن بيش از پيش گام برداريد. توفيق و سلامتي سركار عالي را از خداوند متعال خواستارم.

محمد كافي

رئيس دانشگاه

خانم دکتر مهتاب معظمی دانشیار گروه آموزشی فیزیولوژی ورزشی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد می‌باشد.

 جهت اطلاع از رویدادهای ورزشی، تفریحی، به ما بپیوندید

 

 

ferdowsi_sport@

ثبت نام در مسابقات ورزشی

 

دانش ورزش