خوردن سیب با پوست

سیب را با پوست می خورید یا بی پوست؟

همان طور که می دانید سیب دارای فواید بسیار زیادی است از جمله ...

متخصصان دانشگاه یووا در آمریکا طی یک سری آزمایشات جدید دریافته اند نوعی ماده موم مانند موسوم به اسید اورسولیک که در پوست سیب یافت می شود از ضعف و تحلیل رفتن عضلانی می کاهد و رشد این بافت ها را تقویت می کند.
از آنجا که این میوه برای کاهش چربی و قند خون، کلسترول و تری گلیسیرید نیز مفید است از این پس می توان از پوست آن نیز برای درمان ضعف عضلانی و اختلالات سوخت و سازی مثل دیابت استفاده کرد.
کریستوفر آدامز، متخصص غدد درون ریز و کارشناسی اصلی در این مطالعه خاطرنشان کرد: ضعف عضلانی مشکلات جدی به بار می آورد و با وجودی که بسیار شایع است اما هیچ دارویی در حال حاضر برای آن وجود ندارد اکثر افراد در مرحله ای از طول عمر خود مثلا زمان بیماری یا سالخورگی با این مشکل مواجه می شوند.
به گزارش پایگاه اینترنتی آلکالایف، آدامز تصریح کرد: ما فعالیت ژن ماهیچه ای را در افراد مبتلا به آتروفی (تحلیل عضلانی) بررسی کرده و از اطلاعات بدست آمده استفاده کردیم تا مواد شیمیایی را پیدا کنیم که مانع از آتروفی شوند. یکی از این مواد شیمیایی که شناسایی آن جالب توجه بود اسید اورسولیک نام دارد و بویژه در غلظت قابل ملاحظه ای درپوست سیب یافت می شود.

 

 جهت اطلاع از رویدادهای ورزشی، تفریحی، به ما بپیوندید

 

 

ferdowsi_sport@

ثبت نام در مسابقات ورزشی

 

دانش ورزش