sport - Forum Kunena Site Syndication http://sport.um.ac.ir/ Thu, 21 Sep 2017 17:50:21 +0000 Kunena 1.6 http://sport.um.ac.ir/components/com_kunena/template/default/images/icons/rss.png sport - Forum http://sport.um.ac.ir/ en-gb عنوانِ بحث: راهکارهایی برای افزایش فروش - توسطِ :: mahsa-nita http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2562----.html#2562 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2562----.html#2562 آژانس دیجیتال مارکتینگ
در قالب اینچنین مقالاتی برای توسعه فروش یا افزایش فروش ارائه می‌دهد، معمولا تعدادی راهکار تکرار شونده دارند. شاید مهمترین دلیل این تکرار، فرآیندی باشد که آنها تولید میشوند، که همانا کپی از مقالات موجود در فضای وب یا کتاب های مربوطه است. این مقاله اما سراسر تجاربی است که بارها یکی یا چند گزینه از آنها کسب و کار نوپایی را به موفقیت رهنمون ساخته و یا یک واحد تولیدی را گاهی از شکستی سخت رهانیده است.

مجموع این موارد نکاتیست که میتوانیم مدعی شویم بدون توجه دقیق به آنها یا شاهد شکست بوده و یا حداقل به سهمی از بازار، آنچنان که شایسته ی آن هستیم نخواهیم رسید.

گام اول: بدانیم که برخی چیزها را نمیدانیم.


این معضل معمولا گریبانگیر تازه کارها یا کهنه بازاریابان میشود. قشر اول به خاطر خواندن دو مقاله زبان اصلی و دوم به علت نوعی خودشیفتگی ناشی از مدت زمان زیادی درگیر یک کار بودن. بهترین ایده های توسعه فروش معمولا در بیربط ترین فضاها و در گفت و گو با غیر متخصص ترین ها شکل میگرد. داستانهای زیادی از این واقعه را میتوانید با یک سرچ ساده در وب بخوانید. برای درست دیدن و شنیدن اما لازم است نیاز به آن ابتدا در ما وجود داشته باشد. هرچقدر فروتنی بیشتری داشته باشیم، احتمال صید های ناب تری را برای خودمان فراهم ساخته ایم.

گام دوم: بدانیم که با خواندن توانا نمیشویم.


کافیست یک آگهی برای جذب یک مدیر بازرگانی منتشر کنید تا شاهد باشید که چه حجم عظیمی از فارغ التحصیلان بازرگانی و بازاریابی به سراغتان می آیند که حتی نمیتوانند خودشان را درست عرضه کنند! اما معمولا میدانند که چطور میتوانند به افزایش فروش شما کمک کنند. شاید آنها بدانند اما باید در توانستنشان شک کنید. اینکه کسی کتابی از فیلیپ کاتلر خوانده باشد به خودی خود او را مناسب این شغل نمیسازد. یکی از دلایلی که اصولا مدیران باتجربه به تحصیل کرده های دانشگاهی ما به راحتی اعتماد نمیکنند همین سیکل معیوب آموزش آکادمیک ماست. به همین دلیل اگر فردا یک بنر تبلیغاتی دیدید که در ازای یک دوره ی آخر هفته قرار است به شما راهکارهای افزایش فروش را آموزش دهد احتمالا با یک کلاس تفریحی روبرو شوید.

گام سوم: برای هر کاری از تحقیقات بازار استفاده کنیم.


اگر به دنبال یک روند پایدار از توسعه فروش هستید، باید بدانید سلیقه ی شما یا آن بخشی از مشتریان که تا اینجا جذب خدمات یا محصولات شما شده اند، نماینده ی صحیحی برای کل گستره ی بازار نیست. تحقیقات بازار در هر بخش از کار به شما یک نقطه ی دید فراخ تر و دقیق تر میدهد. در حقیقت یک مجموعه ی متوالی از تحقیقات بازار شما را از شر سلیقه ی خودتان که الزاما بهترین گزینه ممکن نیست، نجات میدهد.

گام چهارم: قدرت PR را دسته کم نگیریم.


ارتباط مناسب با مشتریانی که تاکنون داشته اید حداقل کاریست که میتوان برای حفظ فروش حداقلی خود انجام دهیم. همچنین برای مواجهه با طیف بیشتری از مشتریان که طبعا میتواند به افزایش فروش ما منتهی شود لازم است روابط عمومی تجاری پویا و تعاملی مناسبی را برپا کرده باشیم. بدون این مهم طی این مسیر قطعا در تاریکی خواهد بود و دیر یا زود خوراک چاله های ناخوشایندی خواهیم شد. برای این منظور از متخصصان حرفه ای کمک بگیریم. در حقیقت پرداخت ماهانه به یک متخصص PR تاثیر به سزایی در افزایش فروش ما خواهد گذاشت. آنرا جزو هزینه های قابل چشم پوشی قلمداد نکنیم.]]>
متفرقه Wed, 20 Sep 2017 09:44:42 +0000
عنوانِ بحث: گرافیک وب سایت در طراحی سایت - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2561------.html#2561 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2561------.html#2561 طراحی سایت
، لایه گرافیکی وب سایت است . طراحی سایت بدون داشتن ظاهر زیبا و عناصر گرافیکی در محتوای وب سایت موفقیت لازم راکسب نمی کند . بسیاری از وب سایت ها هستند که دارای کد های قوی و امنی در سمت سرور هستند اما در لایه گرافیکی کار زیادی انجام نداده در حالی که یک وب سایت کامل و جامع زمانی تکمیل می شود که هم دارای کد های سمت سرور قوی و هم در لایه گرافیکی از ترکیب رنگ و عناصر گرافیکی زیبا استفاده شود .

در طراحی سایت به طراحی کردن ظاهر وب سایت ، طراح گرافیک وب سایت یا web ui design گفته می شود . ui design یک شاخه از رشته HCI یا همان human computer interaction است . که به صورت یک رشته مجزا در دانشگاه های آمریکا و اروپا تدریس می شود .

در رشته ui design به نقش رنگ ها در تاثیرگذاری بر کاربران و روانشناسی رنگ ها و ترکیب و کاربرد های آن می پردازنند . ترکیب رنگ وب سایت ها تاثیر بسزایی بر روی کاربران دارند و می تواند به راحتی یک کاربر را جذب وب سایت کند و یا برعکس در صورت رعایت نکردن اصول گرافیک وب سایت از وب سایت خارج شده و هرگز این وب سایت بازدید نکند پس بسیار مهم است که برای افزایش بازدید وب سایت حتما به دو جنبه سایت سمت سرور و سمت کاربر به یک اندازه توجه و بر روی آن ها کار شود .

یکی از وب سایت های بسیار معروفی که دارای گرافیک پیشرفته است
طراحی سایت
و همچنین مشغول طراحی سایت هم است وب سایت www.awwwards.com است . در این وب سایت بهترین وب سایت ها از نظر گرافیک در جهان قرار دارند .

در ادامه

این مقاله به ابزار ها و امکاناتی که برای طراحی گرافیک وب سایت لازم است می پردازیم .

ابزار های برنامه نویسی برای طراحی گرافیک وب عبارتند از :
طراحی سایت
html برای تولید محتوا css برای زیبا سازی و استایل دهی به عناصر html ، javascript و کتابخانه های آن مانند jquery برای تعریف رفتار عناصر html استفاده می شود . از این ابزار های برنامه نویسی برای طراحی گرافیک وب استفاده می کنیم .

برای قرار دادن عکس های با کیفیت مناسب وب و بنر های تبلیغاتی و لوگو از نرم افزار های photoshop , illustrator و همچنین برای طراحی موشن گرافیک برای وب از نرم افزار after effect استفاده می کنیم .

برای شناخت رنگ ها و ترکیب رنگ ها و روانشناسی رنگ و کاربرد های آن ها و همچنین رنگ های موجود در وب حتما از کتاب های مرجع طراحی گرافیک وب استفاده کنیم تل بر این موضوعات تسلط کافی پیدا کنیم .

نتیجه گیری :

برای داشتن یک وب سایت کامل و جامع که کاربر پسند باشد و نیاز های کاربر را برآورد کند باید به هر دو جنبه ی وب یعنی سمت سرور و سمت کاربر توجه کنیم . برای طراحی یک ظاهر زیبا برای سایت باید به ابزار های طرحی و دانش رنگ مسلط یاشیم .]]>
متفرقه Wed, 20 Sep 2017 08:36:52 +0000
عنوانِ بحث: استفاده از پرینترهای سه بعدی در صنایع مختلف - توسطِ :: yasamin5821 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2560--------.html#2560 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2560--------.html#2560 وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به بررسی آینده پرینترهای سه بعدی در صنایع مختلف بپردازیم. بپردازیم.

[پرینتر سه بعدی]

همانطور که گفتعه شد در دهه 90 میلادی، شرکت Stratasys ، روش‌هایی برای این كه جدایی یا ذوب مواد [اغلب پلاستیکی] را ابداع کرد. 5 دانشپایه طول عمر بعد، کمپانی Z Corporation، وضع افزایشی را بر اساس یک نام تجاری پیشنهاد شده از سوی تنسیق فناوری ماساچوست، چاپ سه مستقبل (3D Printing یا 3DP) نامید.
با استفاده رزین‌های لایق ریخته‌گری، می‌توان کارهای بسیار ظریفی را، حتی به صورت تو خالی خلق کرد. در صنایع ساخت مجسمه و اشیا تزئینی، از رزین‌های سرامیکی بابت قالب گیری كاربرد می‌شود، زیرا این شیوه مواد محکم‌تر هستند و به صورت پرپیچ ورجاوند و نامتناسب ریخته‌گری نیستند.

[پرینتر سه بعدی]


در مصرف ها گوناگون، از طیف وسیعی از مواد اولیه مصرف می‌شود که از میان پرکاربردترین آن‌ها می‌توان به برخی فلزات شبیه تیتانیوم، رزین، خمیر سرامیک، انواع مواد ترموپلاستیک، پلاستیک و نایلون اشاره کرد.

در زاد 1980، در پرینترهای سه آتی در مصارفی برای اینكه ساخت برخی محصولات یا قطعات جانبی کوچک، شهودی‌سازی داده‌ها و ساخت ملایم نمونه‌های آزمایشی فن آوری مصرف می‌شد. امروزه اما کاربرد این فناوری تا ده‌ها کیلومتر فراتر از سطح زمین هم پیش رفته، و علاوه بر آن، نشان چاپگرهای سه آتی در معماری، ساخت‌و‌ساز خانه، طراحی صنعتی، ساخت خودرو، اسباب بازی، وسایل نقلیه، صنایع هوا و فضا، کاربردهای نظامی، مهندسی، پزشکی و ساخت دارو، بیوتکنولوژی، فشن و مُد، خلقت کفش، جواهرات زینتی، عینک و صنایع غذایی پررنگ و ورجاوند و نامتناسب لمس است.

[پرینتر سه بعدی]

روند نوین آئینی عرفی مثل سازی یواش و تند وارد کردن پودر (گچ، پلاستیکهای زیستی، پلی اورتان، پلی استر، اپوکسی، فلز و غیره) به پرینترهای سه آتی می باشد. پرینتر لایه های نرم را بر روی صفحه ای پرینت کرده و شیء ثابتی را از طرح هایی که با فایل CAD بوجود آمده را تكوین می کند]]>
متفرقه Wed, 20 Sep 2017 05:35:29 +0000
عنوانِ بحث: نکاتی در مورد سفر به تایلند - توسطِ :: hostcode http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/3---/2559------.html#2559 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/3---/2559------.html#2559 کشور ‫‏تایلند یکی از محبوب ترین مقاصد ‫‏توریستی در جنوب شرق آسیا است و این به دلیل وجود سواحل کریستال آبی , جنگل های انبوه , مواد غذایی متنوع و ارزان و خانه های ییلاقی مقابل ساحل و برخی از بهترین هتل های لوکس در جهان می باشد .‬‬‬‬‬‬‬‬
شما می توانید هر چیزی را در اینجا پیدا نمایید جایی برای تمام سلیقه ها با هر بودجه ای.
در برنامه ریزی برای سفر به کشور تایلند کلیات زیر را حتما مد نظر خودتون قرار بدید :
1 - برای این سفر حداقل 15 روز وقت در نظر بگیرید . (اکثر پکیج های آژانس ها تور تایلند 7 شب و 8 روز را ارائه میکنند )
2 - به فکر مسافرت خارج از تور تايلند نباشید .
3 - برای مسافرت خود برنامه ریزی داشته باشید . قصد شما از سفر بسیار مهم است .
- برای دیدن مناطق تاریخی و گردشگری عمومی ، همراهی با کارناوالهای مختلف ، شهر بازی و تفریحات شبانه ، خرید و دیدن فروشگاههای مدرن و قدم زدن در محیط شهری مدرن ، شهر بانکوک را برای مسافرت انتخاب کنید .
- برای انجام انواع تفریحات آبی و گشت ها و تفریحات شبانه و ساحل های شلوغ ، شهر پاتایا مقصد خوبی برای شماست .
- برای دیدن طبیعت بکر و رویایی و ریلکس کردن و استفاده از تورهای روزانه ، غواصی و کایاک سواری ، قایقرانی در امواج خروشان و گردش در جنگل سوار بر فیل و . . . جزیره زیبای پوکت در انتظار شماست .
4 - حتی المقدور پرواز قطر(القطریه ) - امارات (امارات فلای و الاتحاد) و یا بحرین ( گلف ایر ) را انتخاب کنید . (این توصیه برای تور های بیشتر از 8 روز است و در غیر اینصورت پرواز داخلی بهتر است )
5 - به جز خرید برای هر روز اقامت در تایلند حداقل مبلغ 80 دلار پیش بینی کنید .
6 -سفر به تايلند مربوط به گروه سنی خاص یا زن و مرد یا متاهل و مجرد نیست . این سفر برای همه مناسب است و هر کس قادر به بهره برداری خاص مد نظر خود میباشد .
7 - فصول مناسب برای سفر مهر ماه تا اواخر اردیبهشت است . لکن بهترین زمان آبان تا اخر دی ماه است . هر چند در تابستان نیز می توان سفر را انجام داد . (در ادامه در خصوص فصول گرم و شرجی و بارانی تایلند مفصل توضیح داده خواهد شد )
لطفا از تور ارمنستان ما نیز دیدن نماید
8 - دانستن زبان انگیسی حسن است . اما برای این سفر ضروری نیست . در حد نیازمندی های روزمره (خرید و سفارش غذا و پرسیدن آدرس ) کفایت می کند . در تایلند قشر جوان اکثرا قادر به صحبت به زبان انگلیسی هستند.
9 - سفیر فرهنگی خوبی برای کشور خود باشید . هر چند فرهنگ کشور ما بسیار غنی و با ارزش است اما در مواردی اختلافات فرهنگی باعث ایجاد مشکل و نهایتا بد بینی مردم دیگر کشورها نسبت به ما میشود .
10 - سیستم رانندگی در جنوب شرق آسیا کاملا بر عکس ایران است . حتی المقدور از اجاره کردن موتور سیکلت یا اتومبیل و حتی جت اسکی در جزایر خودداری گردد .
لطفا از سایت هاست لینوکس و شرکت طراحی وب سایت ما نیز دیدن نماید‬‬]]>
پیشنهاد و انتقادات Tue, 19 Sep 2017 14:37:32 +0000
عنوانِ بحث: بهترین هاست برای سایت های وردپرس - توسطِ :: hostcode http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2558------.html#2558 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2558------.html#2558 اين مهم اغلب ناديده گرفته مي شود که هاست مناسب يکي از اجزاي کليدي در موفقيت يک وب سايت است. انتخاب يک هاست مناسب مي تواند سئو وب سايت شما را بالا ببرد و منجر به افزايش فروش گردد. گزينه هاي متعددي از انواع هاست هاي ورد پرس براي انتخاب وجود دارد مانندهاست رایگان، هاست اشتراکي، سرور مجازي، سرور اختصاصي و هاست ورد پرس. در اين راهنما ما به شما کمک مي کنيم تا بهترين هاست را براي وب سايت ورد پرس خود برگزينيد.
وب سايت WPBeginner بزرگترين منبع غير رسمي ورد پرس است که در هر ماه ميليون ها بازديد دارد. با داشتن بالغ بر صدهزار کاربر و برخورداري از سالها تجربه کار با شرکت هاي ميزباني ورد پرس، باعث شده است که ما اهميت انتخاب بهترين شرکت ميزباني وب سايت را به خوبي بدانيم. هدف ما از تهيه اين مقاله اين است که بينشي به شما ارائه دهيم تا بوسيله آن به نکاتي که در انتخاب يک شرکت ميزباني ورد پرس نياز به بررسي دارد توجه کنيد.
ملزومات ميزباني يک طراحی سایت ورد پرس چيست؟
حتما تعجب خواهيد کرد اگر بدانيد وردپرس يک اسکريپت بسيار سبک است و تقريبا با تمامي شرکت هاي خوب ميزباني وب سايت سازگاري و مطابقت دارد. ?ملزومات ساده اي که وردپرس تا به امروز در نسخه هاي مختلف مطرح کرده است عبارتند از:
– ورژن PHP 5.2 يا بالاتر
ورژن MySQL 5.0 يا بالاتر (و يا ?? MariaDB و بالاتر)
به علت شهرت وردپرس، تمامي شرکت هاي ميزباني وب سايت، امکان نصب رايگان آن را در هاست خود فراهم کرده اند.نکاتي که هنگام انتخاب يک ارائه دهنده هاست وردپرس بايد مورد توجه قرار داد.
سرعت، امنيت و قابليت اطمينان، مهمترين عواملي هستند که شما هنگام انتخاب يک هاست وردپرس بايد مدنظر داشته باشيد. هرچند مهمترين عاملي که بيش از همه بايد به آن توجه کنيد “نياز هاي شما” است. با ارزيابي نيازهايتان قبل از خرید هاست ورد پرس هزاران تومان در پول خود صرفه جويي خواهيد کرد.
ارزيابي نيازهاي هاست وردپرس شما
همانطور که قبلا اشاره کرديم، گزينه هاي متعددي از انواع هاست هاي ورد پرس براي انتخاب وجود دارد مانند هاست رايگان، هاست اشتراکي، سرور مجازي، سرور اختصاصي و هاست مديريت شده. در ادامه براي تعيين اينکه کدام راه حل براي ما بهتر است، با هم نگاهي بر هريک از اين گزينه ها مي اندازيم. در اين مقاله هاست وردپرس رايگان را بررسي نموده و ساير موارد در مقاله بعدي بيان خواهند شد.
هاست وردپرس رايگان
وب هاست هاي رايگاني براي وردپرس وجود دارند اما تقريبا تمام آنها مشکلات خاص خود را دارند. معمولاً شما، اين گونه هاست هاي رايگان وردپرس را مي توانيد در انجمن هاي آنلاين و گروه هاي کوچک پيدا کنيد. در بيشتر مواقع، اين هاست ها توسط يک شخص مجزا که بخش کوچکي از فضاي هارد سرور را براي پوشش دادن هزينه ها، مي فروشد، مديريت مي گردد. معمولا مشکل اينجاست که شما مجبوريد بنر تبليغاتي آنها را در وب سايت خود درج کنيد. اين افراد، بنر تبليغاتي يا لينک متني را به منظور پوشش دادن هزينه ي هاست رايگاني که در اختيار شما قرار دادند مي فروشند تا سودي به جيب بزنند. جدا از تبليغات اجباري که بايد در سايت بگنجانيد، بزرگترين نکته منفي داشتن يک هاست رايگان، غير قابل اطمينان بودن آن است. شما هرگز نمي دانيد ?اين افراد چه زماني ممکن است از ارائه خدمات رايگان خود دست بکشند و يا بصورت کامل ناپديد شوند. ممکن است در هر لحظه هاست شما را معلق کنند. اگر وب سايت و تجارت شما برايتان اهميت و جديت دارد بنابراين کلا از گرفتن هاست هاي رايگان وردپرس اجتناب کنيد.
تور تايلند]]>
متفرقه Tue, 19 Sep 2017 14:36:32 +0000
عنوانِ بحث: طراحی سایت برندها در سایت کاپ - توسطِ :: hostcode http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2557------.html#2557 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2557------.html#2557 طراحی سایت برند
طراحی و توسعه سایت برای برندها باید اهمیت بالایی داشته باشد در اوضاع موجود برندها و کسب و کارهای معروف به طراحی یکتا و ممتاز وب سایت شان که در اصل معرف آنها در دنیایی آنلاین است اهمیت دهند
امروزه تمام اطلاعات مورد نیاز برای شناختن یک برند از طریق وب سایت مجوعه در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار می گیرد ، چه بسا بسیاری از برند ها هزینه زیادی صرف معرفی خود به مشتریان و بازار هدف می نمایند اما بدلیل استراتژی ضعیف بازاریابی و عدم درک صحیح کاربرد و کارکرد پرتال رسمی برای یک برند ملی کاربرانی که تمایل دارند از ساده ترین و در دسترس ترین روش اطلاعات مربوط به برند و محصولات را بدست آورند با ورد به سایت شرکت یا مجموعه با انباشته ای نافرم و ضعیف از اطلاعات روبرو می گردند و تمایلی به تکمیل کنجکاوی خود ندارند
طراحی سایت یک برند باید با در نظر گرفتن تمام جوانب و حساسیت های سختگیرانه باشد، طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری امر مهمی است و بایستی حس آرامش و سادگی و در عین حال سرزندگی و ممتاز بودن را به کاربر منتقل نماید
آژانس طراحی سایت کاپ طرح ویژه ای برای برندها و شرکت های نام آشنا دارد با تظمین کیفیت و رضایت و البته تخفیف ویژه برای برندها با سایت کاپ در ارتباط باشید
لطفا از تور پوکت و خرید هاست ما دیدن نماید]]>
متفرقه Tue, 19 Sep 2017 14:35:45 +0000
عنوانِ بحث: تولید محتوا در طراحی سایت - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2555-----.html#2555 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2555-----.html#2555
تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی ، وب سایت و … یکی از ضروری ترین کار های یک شرکت در فضای مجازی است .طراحی سایت هر چه قدر این محتوا برای کاربران و مشترکین شرکت جذاب و تر مفید تر باشد اعتبار و رونق بیشتری به کسب و کار می دهد .

بسیاری از شرکت ها فکر می کنند که تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و سایت تنها وقت تلف کردن است و فایده ی دیگری ندارد در حالی که این طرز فکر بسیار اشتباه بوده و در دراز مدت تاثیرات آن کاملا مشهود و جبران کردن آن بسیار سخت و هزینه بردار خواهد بود .

در صورتی که یک شرکت یا سازمان برای کاربران و مشتریان خود در شبکه ای اجتماعی و طراحی وب سایت محتوای مناسب و مفید تولید کنند ، مشتریان بیشتر جذب این شرکت می شوند و از آخرین اخبار و اتفاقات در درون سازمان خبر دار می شوند و به راحتی می توان تغییرات و امکانات و محصولات جدید را به مشتریان اعلام کرد .در ادامه

این مقاله طراحی سایت به برخی از روش های صحیح تولید محتوا مفید و مناسب در شبکه های اجماعی و وب سایت می پردازیم .

یک نکته مهم در تولید محتوا در فضای مجازی این است که قبل از تولید محتوا بستر مناسب برای انتشار محتوا را مشخص کنیم به عبارت دیگر بستر مناسب برای انتشار محتوا را شناسایی کنیم . شناسایی بستر مناسب برای انتشار محتوا تولید شده بسیار مهم است . این بستر می تواند یک وب سایت شرکتی یا شبکه های اجتماعی باشد . نکته مهم این است این است که تشخیص دهیم که چه بستریطراحی سایت را انتخاب کنیم که مشتریان و کاربران می توانند به راحتی به محتوای تولید شده توسط ما دسترسی داشته باشند .

یکی از معروف وب سایت هایی که برای کاربران در سایت محتوای مفید تولید می کند وب سایت www.amazon.com است که محتوای مناسب و مفید را درباره محصولاتی که ارائه می دهد ، تولید می کند .

نکاتی در باره تولید محتوای مفید

1-محتوا تولید شده تا حد ممکن مرتبط با کسب و کار و فعالیت شرکت یا سازمان باشد .

2-محتوا تولید برای کاربران جدید باشد و از تولید محتوا تکراری و کپی خودداری کنید .

3-محتوا تولید شده از نظر خوانایی خوب باشد تا به راحتی کاربران بتوانند آن را مطالعه کنند

4-تا حد ممکن محتوا تولید شده دارای عناصر گرافیکی وطراحی سایت تصویری باشد تا به جذابیت مطلب افزوده شود .

5-محتوا تولید شده هر چه قدر هم مفید باشد اما اگر در بستر مناسب انتشار پیدا نکند ، برای شرکت فایده ای ندارد .

نتیجه گیری :

یکی از مهم ترین عوامل مهم در رونق و حفظ مشتریان در هر کسب و کار امروزی تولید محتوای مناسب و مفید در شبکه های اجتماعی و سایت است . تنها نکات مهم در این است که اولا محتوای مفید تولید کنیم و ثانیا آن محتوا را در بستر مناسب که کاربران بتوانند له براحتی به آن دسترسی داشته باشند ، انتشار دهیم .]]>
متفرقه Tue, 19 Sep 2017 05:23:49 +0000
عنوانِ بحث: اهمیت طراحی سایت در شبکه های اجتماعی - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2554-------.html#2554 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2554-------.html#2554


در دنیای امروزی شبکه های اجتماعی به طوری همه گیر شده است که تمامی خبرها در عرض چند ثانیه به کل دنیا مخابره می شود. پس می توانید از شبکه های اجتماعی نهایت استفاده را داشته باشید و در کنار آن مدیریت صحیح و درست شبکه های اجتماعی باعث رونق بیزنس شما خواهد شد

طراحی سایتو آثار آن را در فروش های خود خواهید دید.

شبکه های اجتماعی
برای شبکه های اجتماعی معیار ها و فاکتورهایی وجود دارد که باید به آن توجه بسیاری شود. همه ما می دانیم بیشتر شبکه های اجتماعی به صورت بصری می باشند. در مورد شبکه های اجتماعی نظیر linkedin ، facebook ، Instagram باید محتوا وتصاویر به حدی مطلوب باشد که کاربران را جذب کند.در ادامه می خواهیم در استفاده صحیح از تصاویر و محتوا را در شبکه های اجتماعی توضیح دهیم:

سایز تصویر:
برای استفاده از عکس ها باید به اندازه آنها توجه کنید در شبکه های اجتماعی اندازه عکس ها ۸۰۰*۶۰۰ یا کوچکتر از این اندازه استفاده کنید. این اندازه از تصاویر و عکس ها مطلوب است چون بیشتر کاربران با دستگاه های مختلف نظیر موبایل یا تبلت استفاد می کنند به همین دلیل انتخاب این اندازه برای هر صفحه نمایشی مطلوبیت دارد.

محتوای تصویر:
یکی دیگر از فاکتورهای مهم در پست های شبکه های اجتماعی ، محتوا است. با دقت و هوشمندانه باید متن مربوطه را انتخاب کنید تا برای کاربران و مخاطبان جذاب باشد. محتواها باید دارای ارزش بالایی باشد تا مخاطبان از خواندن آن حس خوب داشته باشند. این محتوا دریچه تعامل با مخاطبان شما خواهد بود و خیلی سریع می تواند برای وب سایت شما تبلیغاتی داشته باشد.

نکته ی دیگر در زمانی که محتوا را تولید کردید و عکس مورد نظر را انتخاب نمودید. حتما با استفاده از فتوشاپ لوگوی خود را در عکس و تصویر قرار دهید. این امر باعث می گردد که با مخاطب با لوگوی شما آشنا شود

طراحی سایت و هم چنین عکس و محتوای شما به راحتی دیگران از آن کپی برداری انجام ندهند.میزان مخاطبان در شبکه های اجتماعی بسیار بالا است. شما به راحتی می توانید که تصاویر مربوط به بیزنس وب سایت خود در این فضاها انتشار دهید. مثلا درنظر بگیرید که می خواهید برای کاربران وب سایت شما یک کد تخفیف دهید . با انتشار عکس و محتوا در شبکه های اجتماعی به راحتی می توانید به همه کاربران اطلاع رسانی کنید و آنها را از این تخفیف مطلع کنید.

همیشه به یاد داشته باشید زمانی که طراحی وب سایت را انجام می دهید. در وب سایت خود جایگاهی را برای آیکون های شبکه های اجتماعی قرار دهید تا دسترسی کاربران به آن راحت باشد. این امر سبب می شود تا کاربران در شبکه های اجتماعی شما جوین شود و خیلی سریع از اتفاق های وب سایت شما آگاهی پیدا کنند و به وب سایت شما مراجعه کنند. پیامد این کارها ، بالا رفتن ترافیک وب سایت شما خواهد بود.]]>
متفرقه Tue, 19 Sep 2017 05:18:43 +0000
عنوانِ بحث: ساخت سوله - توسطِ :: kian2137 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2553--.html#2553 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2553--.html#2553 سوله سازی است در دنیا است و پس از محاسبات زمان و هزینه ساخت برآورد می شود.

در ساخت سوله شکل قاب فلزی را می توان بصورت یک قاب ساده یا مرکب و یا با ستون وسط یا ستون وسط ترکیبی و یا با یک شیب (یک طرفه) طراحی نمود که جهت روشنایی سقف، نورگیر نصب می گردد. می توان در اطراف سالن یک طرف و دو طرف سایبان را نصب نمود. همچنین در سالن های تولیدی بر اساس نیاز آنها نصب و ساخت جرثقیل سقفی بسیار صورت می گیرد.
مرحله اول در این فرآیند تهیه آهن آلات و جوش کاری است که ورقه های آهنی از پیش تهیه شده بر اساس نقشه های ساخت و اجرا، برش خورده و سوراخکاری می شوند. این عمل با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات برشی و پانچی صورت می گیرد. بعد از برشکاری ورقه های آهن، کار جوشکاری درز های آن انجام می شود و آماده ی رنگ آمیزی می شود. رنگ آمیزی سوله آخرین مرحله ساخت آن در کارخانه است که رنگ ها و لایه های آن توسط کارفرما انجام می شود. همزمان با ساخت سوله در کارخانه ، زمین محل اجرا پروژه آماده ی پیاده سازی می شود که مراحل آن خاکبرداری، تراز کردن زمین، آرماتور بندی و بتن ریزی است و در انتهای آن فندانسیون اجرا می شود. در ضمن اگر شما نیاز به استفاده از تجهیزاتی داخل سوله داشته باشید، در این مرحله این تجهیزات در آن نصب می گردد.

ساخت سوله

لازم بذکر است که ساخت سوله میتواند به عنوان یکی از راهکار های مهم در ساخت و ساز و به ویژه ساخت و ساز صنعتی محسوب گردد. توجه به توانایی سرمایه گذاری و همچنین وسعت کاری مورد نیاز میتواند دلایلی برای ساخت سوله محسوب شود. آنچه درباره ساخت سوله مطرح است طراحی و پیاده سازی فنی است که میتواند مورد توجه متقاضیان و خریداران سوله قرار گیرد.

نکاتی مهم درباره ساخت سوله

استفاده از سوله دست دوم همواره نمیتواند نیاز های کارفرمایان را برآورده سازد. علاوه بر آن ساخت اسکلت فلزی برای ساخت ابعاد مورد نیاز بنا امکان پذیر نیست . بایستی درخواست های متقاضیان در مورد انتظارات از سازه ها با دقت مورد ارزیابی قرار گیرد تا براساس نیاز ها ، اندازه گیری ها انجام شود. در بسیاری از حالات به دلیل محاسبات خاص و ابعاد سازه مورد نیاز ، استفاده از سازه های دست دوم مقدور نیست و می بایست فرایند ساخت سوله از ابتدا شروع شود.]]>
متفرقه Tue, 19 Sep 2017 02:40:08 +0000
عنوانِ بحث: چاپ لیوان کاغذی - توسطِ :: kian2137 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2552---.html#2552 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2552---.html#2552 چاپ لیوان کاغذی و بشقاب کاغذی برای ادارات و سازمانهای دولتی و خصوصی، شرکتها، فروشگاهها، هتلها و رستورانها، تالارهای پذیرایی و کلیه اماکن عمومی تولید اختصاصی لیوان کاغذی و بشقاب کاغذی با بهترین کیفیت چاپ با استفاده از رنگهای بهداشتی بدون بو کاغذ حتی پس از ریختن مواد داغ در آن طرح های متنوع و زیبا ، امکان طرح ، عكس ، آرم و لوگوی دلخواه خود را روی لیوان كاغذی و بشقاب کاغذی چاپ نمایید. با نازلترین قیمت و تحویل در کمترین زمان ممکن امکان ارسال به شهرستان ها برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمتها با لیوان کاغذی ساحل جنوب تماس حاصل فرمایید. لیوان کاغذی در مشهد، چاپ لیوان کاغذی در مشهد، تم تولد در مشهد از جمله فعالیت های شرکت ما می باشد.

جنس کاغذی که در تولید لیوان کاغذی استفاده می شود ، نوعی کاغذ مخصوص است که در پروسه های تولید بسته بندی مواد غذایی بکار می رود. اصولا این نوع کاغذها که در تماس مستقیم با مواد غذایی می باشند از یک طرف متشکل از کاغذ پایه یا گرماژ متفاوت و در یک طرف دیگر پوشش پلی اتیلن می باشند. استفاده از پوشش پلی اتیلن در این نوع کاغذ ها باعث می شود تا اولا اینگونه از کاغذها در محیط زیست زودتر بازیافت شوند و به محیط زیست کمترین صدمه را وارد نمایند و ثانیآ در تماس با مواد غذایی کمترین تاثیر شیمیایی بر روی آنها داشته باشند و کاملآ بهداشتی باشند.

تم تولد طرحی مناسب برای جشنهای تولد است که در آن آرایش مناسبی از وسایل مورد نیاز تولد، بادکنک تولد در کنار هم قرار می گیرند. در تم تولد شخصیتیهای کارتونی و یا رنگ مورد پسند فرزند شما را باید یکی از اصول مهم برای برقراری جشنی زیبا و دوست داشتنی برای فرزندتان در نظر بگیرید.]]>
متفرقه Tue, 19 Sep 2017 02:38:30 +0000
عنوانِ بحث: برترین شرکت حمل و نقل و باربری - توسطِ :: roozfreight http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2551-------.html#2551 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2551-------.html#2551 عرض ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز امروز قصد دارم یک شرکت معتبر در امر اسباب کشی رو بهتون معروفی کنم که خدمات صفر تا صد اسباب کشی رو انجام میده.
شرکت اتوبار و باربری روز با تجربه ای که در امر اسباب کشی منزل دارد آماده است خدمات اسباب کشی و حمل و نقل و باربری را در استان تهران برای شما انجام دهد ما در شرکت باربری تهران خدمات اسباب کشی را به صورت صفر تا صد انجام می دهیم یعنی در مرحله اولیه خدمات مشاوره اولیه را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه می دهیم و بعد از انجام امور مشاوره ای یک روز را برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل شما در نظر خواهند گرفت در روز اسباب کشی اگر بخواهید ما کار بسته بندی اثاثيه منزل برای اسباب کشی را برایتان انجام خواهیم داد که بسته بندی وسایل منزل به سبک کشور های اروپایی صورت خواهد گرفت این شرکت تمامی موارد بسته بندی را برای شما تهیه می کند
بعد از انجام این امور شرکت باربری تهران خدمات حمل اثاثیه منزل را برایتان انجام می دهد و بارها و اثاثیه منزل شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهیم داد این شرکت با تجربه ای که در امر اسباب کشی دارد آماده ارائه خدمات باربری و اسباب کشی به شما را خواهد داشت.
بعد از انجام امور خدمات حمل بار و اسباب کشی خدمات چیدمان وسایل منزل را برای شما انجام می دهیم
ما در باربری تهران آماده ایم به صورت شبانه روز و هفت روز هفته کار اسباب کشی را برای شما انجام دهیم
هر روزی باشید نیاز به یک باربری و اتوبار خواهید داشت شرکت باربری تهران در خدمت شما عزیزان می باشد]]>
متفرقه Mon, 18 Sep 2017 12:14:54 +0000
عنوانِ بحث: سئو در طراحی سایت - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2550----.html#2550 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2550----.html#2550
گوگل برای پیدا کردن و ایندکس کردن طراحی سایت از الگوریتم های بسیار هوشمند و قوی استفاده می کند که هر ساله آن الگوریتم ها را به روز می کند و از روش های جدید تری استفاده میکند . در این مطلب ما می خواهیم به آخرین تغییرات مربوط به این تغییرات بپردازیم . رعایت کردن قواعدی که گوگل تعیین می کند تاثیر بسزایی بر بهینه سازی وب سایت دارد .

Content readably

خوانی محتوا . یکی از آخرین تغییراتی که گوگل اعمال کرده این است که مطالبی که خواندن آن ها برای کاربران راحت تر است را ایندکس کند . هر چه قدر یک محتوا قابلیت خواندن آن بیشتر باشد یا به عبارت دیگر خواندن آن ها برای کاربران خوشایند و راحت باشد احتمال این که این مطلب توسط گوگل ایندکس شود بیشتر می شود .

بسیاری از طراحی سایت ها هستند که محتوای آن ها بسیار مفید است اما به دلیل رعایت نکردن اصول نوشتن مطالب برای وب سایت کاربران از خواندن این مطالب امتناع می کنند .

برای رعایت اصول نوشتن مطالب در وب سایت کار های زیر پیشنهاد می شود :

1-عنوان های مطالب ، کلمات کلیدی را با یک رنگ متفاوت از رنگ متن اصلی انتخاب کنیم

2-پاراگرافی کردن متن اصلی . هیچ چیز به اندازه خواندن یک متن طولانی یکپارچه نیست . حتما اگر مطلب شما طولانی لست آن را به صورت چندین پاراگراف 3 الی 5 خطی تبدیل کنید تا خواندن مطلب برای کاربر راحت شود .

3-قرار دادن تصاویر مرتبط و مناسب با مطلب . قرار دادن یک عکس مناسب در میان متن برای کاربر بسیار خوشایند و اشتیاق او را برای خواندن ادامه مطلب بیشتر می کند .

4-استفاده از فونت مناسب . در تمام متن اصلی طراحی سایت سعی کنید از یک فونت واحد استفاده کنید . سعی کنید از یک فونت معمول و قابل خواندن برای بیشتر مردم باشد . مانند : فونت یکان و …30H

این مورد هم یکی از آخرین تغییراتی است که گوگل اعمال کرده . این قاعده به 30H یا همان 30 Header معروف است . به این صورت که در یک وب سایت بیش تر از 30 تا تگ <H> استفاده نشود . گوگل وب سایت هایی که بیش از این تعداد تگ هد استفاده کند را به عنوان متقلب می شناسد و احتمال این که مطالب این وب سایت ایندکس شود بسیار کم می شود .

گوگل تگ های هدر را به عنوان شاخص های یک وب سایت در نظر می گیرد . یعنی یک طراحی وب سایت را می توان با استفاده از این تگ ها شاخص ها یا کلمات کلیدی طراحی و بسایت را مشخص کنیم . به عنوان مثال یک شرکت خدماتی را در نظر بگیرید که می خواهد با کلمه کلیدی شرکت خدماتی به گوگل معرفی شود . پس می تواند مطالبی با عنوان شرکت خدماتی که باید این عنوان با تگ هدر <H> بنویسد را در وب سایت قرار دهد .]]>
متفرقه Sun, 17 Sep 2017 20:23:09 +0000
عنوانِ بحث: هدف از سئو و بهینه سازی - توسطِ :: Inersi http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2549------.html#2549 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2549------.html#2549 سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا که الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.
هنگامی که شما یک کلمه یا سوالی را در گوگل (یا هر موتور جستجوی دیگر) جستجو می‌کنید پاسخ آن از طریق صفحه نتایج (SERP) نمایش داده می‌شود. در هر لحظه برای مرتب کردن این نتایج مجموعه الگوریتم های پیچیده‌ای اجرا می‌شوند که شامل عوامل رتبه بندی (SEO Ranking Factors) است و موتورهای جستجو با توجه به آن تصمیم می‌گیرند سایت شما در چه رتبه‌ای قرار گیرد.بنابراین سایت بهینه سازی شده با رعایت فاکتورهای سئو شانس بیشتری برای قرارگیری در رتبه‌های بالا را نسبت به سایت‌های غیر بهینه سازی شده دارا است.]]>
متفرقه Sun, 17 Sep 2017 09:18:30 +0000
عنوانِ بحث: خرید ارزان در مرکز خرید اوت لوت پاتایا - توسطِ :: hostcode http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/3---/2548--------.html#2548 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/3---/2548--------.html#2548 خرید ارزان در پاتایا یک رویای فوق العاده است .
تور پاتایا یکی از محبوب ترین تورها در بین ایرانی هاست .
و اگر بتوانند در سواحل گرم پاتایا در کنار تفریحات آبی و جاذبه های فراوانش خریدی ارزان هم داشته باشند که فوق العاده میشود.
اوت لت پاتایا یکی از شهرهای پاتایاست که مراکز خرید ارزانی دارد و بدون شک دست خالی از آن به خانه باز نمی گردید .
اوتلت استور فروشگاهی از کالاهایی با برندهای مختلف است.
کالاهی این فروشگاه همگی برندهای اصل هستند اما قدیمی !! یعنی دیگر مد روز نیستند به همین خاطر قیمت ارزانی دارند.
چرا از مرکز خرید اوت لت پاتایا خرید کنیم؟
خرید از مرکز خرید اوت لت هم صرفه جویی در هزینه هاست و هم تفریحی جالب برای همه گردشگران است .
در اوت لت همه برندهای معروف دینا را میتوانید پیدا کنید مثل : نایک ، آدیداس ، لاکوست ، اسپریت و بوسینی و ...
و میتوانید این برندها را با 70% درصد تخفیف بخرید !
آدرس اوت لت : با سر زدن به خیابان ساخومویت، می توانید در نبش خیابان تپراسیت این مرکز خرید را پیدا کنید.
از تور ارمنستان ما نیز دیدن نماید
بازار مد پریموم تایلند-مرکز خرید ارزان در پاتایا
تمامی اجناس ومغازه های مد پرمیوم تخفیف ندارند .
اما اکثر جنس ها 50% تخفیف خورده اند و برندهای بین المللی را به فروش می رسانند.
لطفا از سایت هاست ایران و شرکت طراحی وب سایت ما نیز دیدن نماید]]>
پیشنهاد و انتقادات Sat, 16 Sep 2017 13:10:54 +0000
عنوانِ بحث: خرید هاست با تخفیف30% تا 8 روز دیگر - توسطِ :: hostcode http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/3---/2547----30--8--.html#2547 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/3---/2547----30--8--.html#2547 شرکت هاست کد در راستای قدر دانی از مشتریان خود هاستهای خود را با 30درصد تخفیف تابستانی ب فروش میرساند و بعد از ان دوباره هاستها را با قیمت های قبلی خود به فروش میرساند برای خرید هاست به هاست کد بروید
شما دوستان عزیز فقط 8 روز دیگر برای خرید هاست فرصت دارید
لطفا از دیگر سیتهای ما نظیر شرکت طراحی سایت کاپ و تور پوکت دیدن نماید]]>
پیشنهاد و انتقادات Sat, 16 Sep 2017 13:10:30 +0000
عنوانِ بحث: طراحی سایت سازمانی در سایت کاپ - توسطِ :: hostcode http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2546------.html#2546 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2546------.html#2546 طراحی سایت سازمانی

طراحی و توسعه وب سایت و پورتال سازمانی ، نیاز به تجربه و دانش فنی بالایی دارد. طراحی سایت سازمانی با بالاترین کیفیت و امنیت
طراحی سایت و پرتال سازمان ها همواره از حساسیت بالایی برخودار می باشد چون علاوه بر طراحی با قالب و ظاهر رسمی و سازمانی امنیت ، کارایی و سرعت دسترسی به آن مهم می باشد. از آنجایی که هدف از طراحی سایت سازمانی به طور معمول سرویس دهی به عموم مردم می باشد طراحی سایت باید به گونه ای باشد که کاربران سایت سر در گم نشوند و به تمام قسم ها و امکانات سایت دسترسی داشته باشند.
آنچه همواره در طراحی سایت های آژانس سایت کاپ بر آن تاکید می گردد امنیت و سرعت بالای محصول نهایی می باشد. برای بالا بردن امنیت و قابلیت اطمینان سایت طراحی شده تست امنیتی چند لایه بر روی سایت طراحی شده اعمال می گردد تا تمام راه های نفوذ و باگ های سایت بر طرف گردد در طراحی سایت سازمانی تا حد ممکن از استفاده سیستم های مدیریت محتوای متن باز امتناع می گردد و سیستم مدیریت محتوای اختصاصی برای سایت توسعه می یابد
نکه مهم دیگر کاربرپسند بودن و سادگی استفاده از سایت می باشید که در سایت کاپ با توجه به این نکته که کاربران از قشرهای مختلفی ممکن است از خدمات سایت طراحی شده استفاده نمایند در طراحی سایت سادگی و در دسترس بودن تمام بخش ها لحاظ می گردد
لطفا از سایت هاست رایگان و تور تايلند ما نیز دیدن نماید]]>
متفرقه Sat, 16 Sep 2017 13:08:47 +0000
عنوانِ بحث: قالب وردپرس در طراحی سایت - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2545-----.html#2545 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2545-----.html#2545 طراحی سایت کامل ترین سیستم مدیریت در طراحی سایت محتوا جهان است که به صورت متن باز در سال 2003 توسط مت مولنوگ و تیمش توسعه پیدا کرده که در راه ادامه پروژه موفق B2 ساخته شده . وردپرس به طور مداوم این سیستم مدیریت محتوا را به ورژن های بالاتری ارتقاء می دهد . برای استفاده عموم طراحی شده که هم اکنون دارای هزاران افزورنه و قالب آماده است و از این نظر بسیار غنی است .

قالب وردپرس با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP پویا سازی می شود که پس از طراحی سایت آن از طریق پنل مدیریتی وردپرس قابل ویرایش کردن و درون ریزی می باشد .

قالب های وردپرس در دسته بندی های : شرکتی ، فروشگاهی ، شخصی ، خبری ، دانلودی ، تک صفحه ای و چند منظوره و … در اختیار کاربران قرار داده می شود . قالب وردپرس رایگان فقط در صفحه اصلی آن دارای امکاناتی است اما قالب های که خریداری می کنید دارای امکانات زیادی برای صفحات مختلف و درون ریزی آن دارد . یکی از وب سایت هایی که در ایران قالب های وردپرس رایگان و قابل خرید عرضه می کند است که دارای تنوع زیادی است .

در ادامه:

طراحی سایت قالب وردپرس برای سایت ها به روش های مختلف و با ادیتور های مختلفی انجام می گیرید .

ابزار هایی که برای طراحی یک قالب وردپرس لازم طراحی سایت است عبارتند از : ابزاری برای ایجاد هاست آپاچی و دیتا بیس مای اس کیو ال و پی اچ پی که برای این منظور نرم افزار های xampp , wammp , mamp وجود دارد .

ابزاری برای نوشتن کد های html , css , js , php , sql , … که برای این کار هم نرم افزار های dreamweaver , net bean , sublime , atom , … وجود دارد و یکی از مرورگر های وب برای نمایش طرح پیاده سازی شده مانند google chrome . mozila firefox, …یک سیستم وردپرسی می تواند دارای چندین قالب مختلف باشد اما در هر زمان می تواند از یکی از آن ها استفاده کند برای نمایش کل قالب های موجود در وردپرس به پنل مدیریتی وردپرس بروید و از منو سمت راست گزینه نمایش – پوسته ها را انتخاب کنید تمام قالب های موجد را نشان می دهد .

قالب ورد پرس در خود وردپرس در مسیر زیر قرار می گیردWp-content/themes/قالب وردپرس با استفاده از زبان قدرتمند PHP پویا سازی می شود . طراحی سایت برای طراحی یک قالب وردپرس آن را به بخش های مختلفی تقسیم می کنیم که توسط یک فایل کنترل کننده با هم جمع می شوند .

فایل های مهمی که در یک قالب وردپرس وجود دارد عبارتند از : index.php , style.css , function.php , header.php , footer.php , 404.php , page.php , single.php است .

در قالب های وردپرس از تکنولوژی های جدید مانند bootstrap هم برای واکنش گرا کردن وب سایت اضافه می کنند . برای طراحی اختصاصی یک قالب وردپرس نیاز است به زبان های برنامه نویسی html , css , js ,php , sql مسلط باشید .]]>
متفرقه Sat, 16 Sep 2017 08:27:58 +0000
عنوانِ بحث: افزایش رتبه سایت در گوگل - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2544-----.html#2544 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2544-----.html#2544
اما کاربران در بیشتر مواقع فقط وب سایت ها و طراحی سایت هایی را که در صفحه اول گوگل هستند را بازدید می کنند . پس بسیار مهم است که وب سایتی که طراحی کرده ایم در صفحه اول گوگل قرار گیرد .

برای افزایش رتبه سایت در گوگل عوامل متعددی وجود دارد که ما در این مقاله به آن می پردازیم .

بهینه سازی زیر ساخت

یکی از مهم ترین عواملی که برای آوردن طراحی وب سایت به صفحه اول گوگل لازم است بهینه سازی زیر ساخت وب سایت است . این بهینه سازی شامل چندین مورد می شود که عبارتند از طراحی وب سایت بر اساس استاندارد های تعیین شده توسط مراجع موثق مانند : www.w3schools.com , www.wordpress.org

و استفاده از تکنولوژی های جدید و مورد پسند گوگل .

استفاده از محتوای مرتبط با کسب و کار . هر چه قدر وب سایت از نظر محتوا غنی باشد احتمال این که در جست و جوی گوگل نمایش داده شود بیشتر می شود .

برای مثال اگر طراحی سایت معرفی محصولات کنجدی داریم ، تا حد اماکن مطالب مفید و مزتبط به محصولات کنجدی را همراه با تصاویر ، انیمشن ، فیلم و … قرار دهیم . بهتر است حتی عنوان های این مطالب هم شامل کلمات کلیدی که می خواهیم وب سایت ما با آن کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل نمایش داده شود ، باشد .انتخاب دامنه مناسب هم برای نمایش وب سایت در صفحه اول گوگل مهم است . دامنه هایی که شامل کلمه کلیدی به کار رفته در وب سایت باشد ، احتمال ایندکس شدن این وب سایت توسط گوگل بیشتر می شود . تا حد امکان از دامنه هایی استفاده کنید که مرتبط با کسب و کار یا فعالیت وب سایت باشد مانند : www.sitedp.com که فعالیت این شرکت طراحی سایت یا مثلا www.varzesh3.com که اخبارمربوط به ورزش را پوشش می دهد.

رعایت نکاتی و قوانینی گوگل برای وب سایت ها تععین کرده است . برای مثال گوگل اعلام کرده که در بخش هدر وب سایت حتما از تگ <meta name=”description”>استفاده کنید . یا مثلا برای عکس هایی که در وب سایت قرار می دهید حتما از ویژگی alt استفاده کنید .

تبلیغات

طراحی سایت و تبلیغات برای طراحی سایت شامل دو بخش می شود تبلیغات در گوگل و تبلیغات در وب سایت های دیگر .

تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادوردز است . گوگل یک سرویس را برای کاربران فرآهم کرده است که مدیران وب سایت می توانند با پرداخت هرینه به گوگل در صفحه اول گوگل به صورت گوگل ادوردز بالا بیاد .

گوگل ادوردز به این صورت است که کلمات کلیدی را تعریف می کنیم و برای آن کلمات کلیدی وب سایت مورد نظر در صفحه اول گوگل قرار طراحی سایت می گیرد البته گوگل ادوردز امکانات بیشتری را هم برای استفاده کنندگان از این سرویس قرار داده مثلا به آن ها اطلاع می دهد که با فلان کلمه کلیدی چند بار وب سایت شما کلیک خورده و با چه کلماتی که شما تعریف کرده اید وب سایت کلیک نخورده .

تبلیغات در وب سایت های دیگر یا همان back link است که لینک وب سایت خود را در وب سایت هایی که رتبه خوبی دارند و احتمال بازدید وب سایت ما در این وب سایت وجود دارد ، قرار می دهیم . یکی از نکاتی که لازم است در بک لینک رعایت کنیم این است که تا حد امکان لینک وب سایت خود را در وب سایت های مرتبط با کسب و کار خود است و هم چنین دارای رتبه خوبی در گوگل است قرار دهیم .]]>
متفرقه Sat, 16 Sep 2017 08:21:29 +0000
عنوانِ بحث: نصب و فروش دوربین مداربسته هایک ویژن و دزدگیر - توسطِ :: aminnace http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2543---------.html#2543 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/2543---------.html#2543
دوربین مدار بسته
نصب و تعمیر دوربین مداربسته و دزدگیر
دوربین مدار بسته تهران
لیست قیمت دزدگیر
دوربین مدار بسته الدر
دوربین مدار بسته هایک ویژن
دوربین مدار بسته کاملینک
دزدگیر
دزدگیر کلاسیک
دزدگیر پارادوکس
دزدگیر تهران
کابل کواکسیال
کابل RG59]]>
متفرقه Sat, 16 Sep 2017 07:16:40 +0000