sport - Forum Kunena Site Syndication http://sport.um.ac.ir/ Fri, 19 Oct 2018 22:25:51 +0000 Kunena 1.6 http://sport.um.ac.ir/components/com_kunena/template/default/images/icons/rss.png sport - Forum http://sport.um.ac.ir/ en-gb عنوانِ بحث: هک رشد چیست؟ - توسطِ :: sitecup1 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4470---.html#4470 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4470---.html#4470


طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت دانشگاهی طراحی سایت اختصاصی هک رشد از مواردی است که در دنیا رواج پیدا کرده و بسیاری حتی تعریف دقیقی از آن نمی دانند.
برخی افراد تصور می کنند هک رشد نوعی بازاریابی است، برخی هم فکر می کنند هک رشد آینده آینده کسب و کارها و محصولات اینترنتی است.
زمانی که یک بازاریاب فعالیت های خود را به گونه ای انجام می دهد که هدف نهایی آن فعالیت ها، تنها رشد باشد که در واقع یک فرآیند هک رشد صورت گیرد.هکر رشد به چه کسی گفته می شود؟
هکر رشد به شخصی اطلاق می شود که بر رشد تعداد مشتریان می افزاید و بر افزایش فروش و سود شرکت تمرکز دارد. شاید خیلی ها تصور کنند که هدف یک بازاریاب سنتی نیز چیزی جز رشد نیست اما باید گفت که این دو با هم قابل قیاس نیستند. بازاریابان از سنتی معمولا از روش های آزمایش شده و یکسانی برای توسعه کسب و کارها استفاده می کنند و به سراغ ریسک های بزرگ نمی روند. اما می توان گفت تمرکز شدید هکرهای رشد بر روی اهداف مشخصی موجب خلق ابزارها و روش های نوآورانه کی می شود.
در حالی که بازاریابی سنتی بر ایجاد رشد پایدار و ثابت تمرکز دارند ، هکرهای رشد تنها به فکر رشد سریع هستند. همچنین هکرهای رشد بر خلاف بازاریابان درک مناسبی از مشکلات فنی پیش رو و مهارت لازم برای رفع آن ها را دارا می باشند.هک رشد چگونه کار می کند
هک رشد به طور معمول شامل مراحل زیر می باشد:
خلق ایده: هرچیزی که موجب رشد سود و یا افزایش ناگهانی کاربران شود
سازماندهی: برآورد منابع مورد نیاز و موارد تأثیر گذار بر فرآیند رشد
آزمایش: انجام روش های از پیش تعیین شده
آنالیز: مقایسه نتایج با فرضیات ذهنی خود
بهینه سازی: استفاده از نتایج به دست آمده به منظور اصلاح فرآیندهافرآیند هک رشد:
می توان بدون شک گفت تاکتیک ها مهم هستند اما این که فکر کنیم رشد کسب و کار یک شبه اتفاق می افتد اشتباه است. آنچه که باید واقعا در مورد آن فکر کنید فرآیندهایی است که باید مورد آزمایش و اندازه گیری قرار بگیرند. اگر شما یک وب سایت تجارت الکترونیک داشته باشید این بخش ها می توانند شامل موارد زیر باشند:
به دست آوردن مشتری: هدایت و راهنمایی کاربران به وب سایت خود
ایجاد تعامل با مشتری: افرادی که محصولات و خدمات شما را پیدا می کنند
فعال سازی مشتری: ثبت نام افراد جدید و خرید محصول
حفظ و نگهداری مشتری: ماندگاری مشتری و خرید مجدد محصول از سایت

آیا هک رشد می تواند جایگزینی برای بازاریابی باشد؟
تکنیک هک رشد با بازاریابی همسان تلقی می شود که دلیل آن را می توان عدم شناخت و آگاهی از کسب و کارها دانست.
هک رشد به عنوان یک جایگزین برای بازاریابی تلقی نمی شود. هرچند که جدای از موجودیت های جداگانه، این دو راهکار تا حدود زیادی با یکدیگر در ارتباطند.
ذهنیت در هر دو روش بر آزمایش، خلاقیت و اندازه گیری تأکید دارد تا بتوان اهداف تعیین شده ای را با آن به سرانجام رساند.
هک رشد و بازاریابی سنتی هردو از اصول بنیادی یکسانی پیروی می کنند و این اصول بنیادی تا جایی پیش می رود که می توان برای آن ها شاخص های اندازه گیری یکسانی تعریف نمود و بین محدوده های اهدافشان تفاوت قائل شد.]]>
متفرقه Wed, 17 Oct 2018 20:58:45 +0000
عنوانِ بحث: اطلاعاتی درباره دندان عقل - توسطِ :: drbalavi http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4469----.html#4469 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4469----.html#4469 دندان عقل دو دندان در فک بالا و دو دندان در فک پایین رشد می کند.
اگر دندان های عقل به درستی رشد کنند می توانند حتی در جویدن هم کمک کند.
ولی اگر یه صورت نهفته در فک باشد با درد و ترم همراه است.
در برخی موارد خروج دندان عقل باعث بهم ریختگی دندان ها می شود.
اگر دندان عقل به طور کامل رشد نکند غذا و خوراکی ها در آن ناحیه گیر می کند و باعث عفونت و پوسیدگی دندان می شود.

دندانپزشکی بالوی پور]]>
متفرقه Wed, 17 Oct 2018 10:11:36 +0000
عنوانِ بحث: بهترین زمان سفر به پوکت - بخش اول - توسطِ :: narges http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4467-------.html#4467 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4467-------.html#4467 پوکت در تمام طول سال با درجه حرارت متوسط ۲۲ -۳۴ درجه سانتی گراد، یک منطقه گرم است. اکثر مسافرین تور پوکت ماه نوامبر تا فوریه را بهترین زمان برای بازدید از پوکت می دانند، زمانی که روزها بیشتر آفتابی و خشک هستند و اگر قصد دارید زمان زیادی را در ساحل صرف کنید زمانی ایده آل است.

فصل مرطوب از ماه می تا اکتبر می باشد، زمانی که بادهای موسمی جنوب غربی سطح بارش و رطوبت بیشتری را به ارمغان می آورند. در طول فصول خلوت، می توانید پیشنهادات بهتری برای گزینه های اقامت بیابید و جمعیت کمتری را در خیابان ها خواهید دید.

بین ماه های آپریل و می، درجه حرارت در سال به بالاترین مقدار خود می رسد و می تواند به معنی گرمای ناخوشایند باشد. پوکت یک پایگاه عالی برای لذت بردن از بهترین نقاط غواصی و شیرجه در تایلند از جمله Koh Phi Phi و جزایر Surin و Similan است. بهترین زمان برای غواصی زیر آب یا شیرجه از نوامبر تا آپریل است، زمانی که میدان دید در زیر آب مناسب و شرایط آب آرام تر است گردشگران تور پوکت می توانند از جزایر Surin و Similan از اواسط اکتبر تا اواسط ماه می بازدید کنند.
پوکت در ماه ژانویه
ژانویه یکی از بهترین ماهها برای سفر به پوکت است. روزها با دمای متوسط 27 درجه سانتیگراد گرم بوده و شب ها خنک می باشند و روزانه 8 ساعت می توانید از حضور آفتاب لذت ببرید.

هر چند در هیچ یک از مناطق استوایی نمی توانیم سفر بدون باران را تضمین کرد، اما ماه ژانویه یکی از خشک ترین ماه های پوکت است. این یکی از بهترین زمانها برای بازدید از تایلند به عنوان یک مقصد عالی است، زیرا اکثر مناطق کشور از دمای هوای بسیار بالایی برخوردار بوده و به طور کلی خشک است.

اگر قصد دارید به شیرجه و یا غواصی زیر آب بپردازید، می توانید از درجه حرارت آب دریا در حدود 28 درجه سانتیگراد و یک میدان دید خوب در سواحل نزدیک از جمله Koh Phi Phi و جزایر Surin و Similan لذت ببرید.
پوکت در ماه فوریه
در ماه فوریه، هوا در پوکت گرم و خشک با دمای متوسط 23-33 درجه سانتی گراد است. این یک ماه پرطرفدار دیگر برای گردشگران تور پوکت و لذت بردن از سواحل زیبای آن است.

در طول روز می توانید از 9 ساعت آفتابی در آسمان آبی و بارش های گرمسیری عجیب و غریب لذت ببرید. فوریه یکی دیگر از ماه های ایده آل برای ترکیب تفریحات در تایلند است. شرایط شیرجه و غواصی در زیر آب نیز خوب می باشد، زیرا دریاها آرام و گرم با دمای 29 درجه سانتیگراد هستند.
پوکت در ماه مارچ
پوکت در ماه مارچ گرم است که با پایان فصل خشک، با افزایش اندک بارش و رطوبت همراه می شود. دمای متوسط بین 23-34 درجه سانتی گراد بوده و روزها به طور کلی آفتابی با آسمان آبی هستند. درجه حرارت آب دریا برای شیرجه و غواصی در زیرآب با دمایی در حدود 29 درجه سانتیگراد کاملا مناسب است.
پوکت در ماه آپریل
در ماه آپریل، پوکت گرم و مرطوب است و احتمال بارش های سنگین نیز وجود دارد. روزها با دمای متوسط 33 درجه سانتیگراد گرم بوده و در طول روز 8 ساعت می توانید از حضور آفتاب لذت ببرید. دمای آب دریا معمولا حدود 29 درجه سانتیگراد است. آپریل آخرین ماه مناسب برای غواصی در زیر آب و شیرجه در جزایر Surin و Similan قبل از اینکه برای تعمیر و نگهداری بسته شوند، می باشد.

سال نو تایلندی، Songkran، یک جشن ملی یک هفته ای است که در ماه آپریل برگزار می شود، که عمدتا با آب بازی های عظیم خود در سطح شهر شناخته می شود و یک مراسم خوشایند برای فراموش کردن گرمای سوزان ماه های قبل می باشد.

آزانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس ارایه دهنده بهترین های تور پوکت است. تور پوکت ارزان و تور پوکت لحظه آخری زیما سفر پارس را برای سفر به تایلند و بازدید از پوکت از دست ندهید.]]>
متفرقه Wed, 17 Oct 2018 08:17:17 +0000
عنوانِ بحث: طراحی سایت پزشکی - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4466---.html#4466 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4466---.html#4466 طراحی سایت طراحی سایت پزشکی
جامعه پزشکان ایران یک جامعه وسیع و پر جمعیت است که هر کدام از این پزشکان می توانند از طراحی سایت حرفه ای برای کار خود استفاده نمایند.

پزشکی دارای زیر شاخه های بسیار زیادی می باشد، پزشکان پس از پایان تحصیل در مقطع عمومی وارد مقطع تخصص در رشته های گوناگون می شوند.

هنگامی که تحصیلات آن ها به اتمام رسید، یا در مطب های خصوصی خود و یا در بیمارستان ها مشغول به کار می شوند. داشتن یک وب سایت اطلاع رسانی باعث می شود که پزشک بتواند به طور گسترده خود را معرفی نماید.

فواید طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت

یک پزشک که در طول سالیان متمادی به تحصیل علم پرداخته است، پس اتمام دوره های تحصیلی خود، می تواند تمامی اطلاعات راجع به دانشگاه های مربوط به تحصیل خود، مهارت ها و توانایی ها، رشته ای که در آن تخصص دارد و سوابق کاری خود را به طور کامل در وب سایت شخصی خود وارد کند.

راه های برقراری ارتباط با پزشک به طور کامل در وب سایت وارد می شود. و اشخاصی که وارد وب سایت می شوند و تمایل به دریافت مشاوره دارند می توانند از این راه ها، با پزشک ارتباط حاصل نمایند.

امکان دریافت نوبت حضوری و رزرو وقت از طریق وب سایت وجود دارد. بیمار می تواند وارد سایت شده و پس از ثبت نام، وارد بخش رزرواسیون شده و طبق برنامه خود یک زمان مناسب را برای ویزیت حضوری انتخاب می کنند.

می توان یک قسمت مشاوره آنلاین نیز در صفحه اصلی وب سایت قرار داد تا از این طریق افرادی که سوال دارند، سوال خود را در آن قسمت مطرح کنند.

برخی پزشکان مانند متخصصین جراحی زیبایی، یا پوست و مو نمونه عمل های خود را به صورت تصاویر قبل و بعد از درمان، روی وب سایت خود قرار می دهند.]]>
متفرقه Wed, 17 Oct 2018 05:21:45 +0000
عنوانِ بحث: راهنمای مفصل برای جریان کاربری در طراحی وب - توسطِ :: magbot http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4465--------.html#4465 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4465--------.html#4465 راهنمای مفصل برای جریان کاربری در طراحی وب


MAGBOT + راهنمای مفصل برای جریان کاربری در طراحی وب

امیدوارم که ما، طراحان وب، به یاد داشته باشیم که طراحی وب سایت فقط در مورد "چگونگی ظاهر آن" نیست بلکه در مورد "چگونه کارایی" است! برای طراحان لازم است که با مشتری خود بنشینند و هدف اصلی طراحی کلی را درک کنند. آیا آنها به دنبال فروش هستند یا به دنبال یک صفحه هستند که بازدید کنندگان را ترغیب به ثبت ایمیل خود کنند؟
ببینید طراحان وب باید درک کنند که پاسخ مثبت سوالات ذکر شده معنی موفقیت کار نیست:
آیا طراحی جدید را دوست دارید؟
طرح جدید چطور است؟
شما درباره UI چه فکر می کنید؟ آیا چشمگیر است؟
مشتریان ممکن است پاسخ مثبت به این سوالات دهند، اما دیر یا زود متوجه خواهند شد که واکنش مثبت آنها برای زیاد هم خوب نیست. در انتها وبسایتی اهمیت دارد و سودمند است که هدف مشتری را تامین کند

know_your_user

اگر یک پروژه طراحی وب سایت دارید، به چگونه جریان کاربر طرح سودمند برای پروژه فکر کنید . دو نکته مهم که به شما کمک می کند تا جریان واقعی کاربر را بررسی کنید و نحوه طراحی آنها را بیابید:
کسب و کار وب سایت - این اقدامات را تصمیمات مربوط مشتری تعیین می کند.
اهداف کاربر - این بیشتر برای کاربر نهایی است. خواسته و نیازهای آنها چیست؟ در پایان، همه چیز در مورد رضایت کاربر نهایی است.
کاربر شما هدف شماست
در مورد اهمیت جریان کاربر برای یک وب سایت بحث می کنیم. کار طراح وب سایت برای درک کاربران و نیازهای آنها مهم است. لازم است که با مطالعه دقیق وب سایت و نوع محصول نهایی که مشتری انتظار دارد شروع شود. برخی از اهداف کاربر برای شروع شما عبارتند از:
پیدا کردن محتوای خاص
خرید یک محصول
خرید یک هدیه برای کسی (که از خرید یک محصول برای خودتان متفاوت است).

اهداف کسب و کار که مشتریان می خواهند راه اندازی یک وبسایت که شامل چنین الزامات مبتنی بر کاربر است ممکن است باشد:
افزایش پایگاه مشترک
فروش یک محصول خاص
کسب رهبری می کند
فروش محصول از طریق سایت های شبکه های اجتماعی با کمک تبلیغ کاربران.
ایجاد یک پایگاه داده از جزئیات تماس.
طراح وبسایت که به وضوح نیازهای را درک می کند (کاربر و مشتری) اهمیت بیشتری برای جریان کاربر قایل است.
تعریف شروع و پایان جریان کاربر شما

جریان کاربر یک نمودار حالت است که مسیری را مشخص می کند که کاربر هنگام بازدید از یک وب سایت خاص پیروی می کند. ما باید نقطه اولیه را از جایی که کاربر شروع می کند و جایی که باید پایان یابد را درک کنید. این دو نقطه است که طراح وب سایت باید فضای خود را برش دهد تا کاربر راحتی لازم را فراهم کند.
users_like_kids

رسانه های معمولی که از طریق آن کاربر می تواند به وب سایت شما وارد شود عبارتند از:
سوالات مهم در نظر بگیرید

هنگام طراحی جریان کاربر، مهم است که درک کنید که تجزیه و تحلیل دقیق الزامات ضروری است. طراحان وب باید یک مصاحبه عمیق با مشتریان خود داشته باشند تا تصویری واضح از آنچه کاربران به دنبال آن هستند، بدست آورند. به نظر می رسد، هر کسی می تواند اطلاعاتی را جمع آوری کند بر پایه حدس و گمان، اما این چگونگی طراحی یک جریان کاربر وب سایت نیست.

water_flow

سوالات زیر و اضافه کردن چند مورد دیگر بنا به تصمیم خودتان. می تواند کمک بزرگی برای طراحی جریان کاربر باشد:
چه ویژگی های منحصر به فردی از وب سایت یا محصول شما بیشتر برای کاربر نهایی جذاب است؟
کدام نوع از کاربران می خواهید از این ویژگی ها استفاده کنید؟
چرا آنها می خواهند از این ویژگی ها استفاده کنند؟
آیا خواسته های دیگری برای این کاربران وجود دارد؟
مشکلات این خواسته ها چیست؟
چه نوع سوالاتی در مورد وب سایت یا محصول شما دارند؟
تردید آنها چیست؟
چه نوع اطلاعاتی می خواهند؟
چگونه می توان کاربر را به لحاظ احساسی ترغیب کرد تا اقدامات مورد نظر را انجام دهد؟
اطلاعات کریستالی را پاک کنید
مهم نیست که ما چه می خواهیم، ​​ما باید اهمیت اطلاعات کریستالی را پاک کنیم. اطلاعات کریستالی اطلاعات مبهم و پیش فرض ماست که با هدف تسریع انجام پروژه در ذهن داریم. من موافقم که بسیاری از ما در اینجا برای به دست آوردن پول این مطلب را دنبال می کنیم و همه ما متعهد به انجام هر کاری هستیم که به ما کمک خواهد کرد که به این هدف برسیم، اما این بدان معنا نیست که ما فقط برای چند دلار اضافی کاربران نهایی را فریب می دهیم. هدف از Flow User این است که شکاف هایی را که هنگام طراحی یک وب سایت باقی مانده است را پر کنید. این کار با پیگیری جریان کاربر دقیق انجام می شود. هر اشاره گر کوچکی را که مربوط به کاربر است پوشش می دهد. ببینید، هدف طراح وب سایت اینست که فرایند تفکر کاربر را به گونه ای تنظیم کنید که مصمم باشد که اقداماتی را که وب سایت طراحی شده انجام دهد.
بهینه سازی این موارد در هر مرحله به کاربر کمک می کند. در زیر یرخی اشاره گرها به فرایند تفکر کاربر آمده است :

هر گام (یا صفحه وب) که کاربران بازدید می کنند، باید یک تصویر بسیار واضح از آنچه در کل فرایند انجام می شود و نحوه استفاده کاربر در اقدام بعدی، ارائه شود.
اگر کاربران اقدامات دلخواه شما را انجام دهند مزایای اضافی را به آنها بدهید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که این مزایا ارزش زمان کاربر را دارد.
اطلاعات ارائه شده باید به راحتی قابل هضم باشند و کاربر نباید احساس کند که آنها گنگ هستند.
در صورتی که اطلاعات اضافی از کاربر بخواهید، آن را فقط به صورت اختیاری مطرح کنید.

پایان

جریان کاربر یک علم است و نمیتواند پس از خواندن چند راهنمایی ساده تسلط یابد. این یک فرایند زمان گیر است و مستلزم تلاش طراحان برای دستیابی به نتایج مثبت است.]]>
متفرقه Wed, 17 Oct 2018 01:58:24 +0000
عنوانِ بحث: کتاب بررسی سیستم های قدرت استیونسون (ترجمه فارسی) - توسطِ :: qasem66 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4460--------.html#4460 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4460--------.html#4460
بررسی سیستم های قدرت از جمله درس های مهم و اساسی در گرایش های مختلف رشته مهندسی برق میباشد. هم اکنون بررسی سیستم های قدرت (۱) برای دانشجویان همه گرایش ها و بررسی سیستم های قدرت (۲) برای گرایش های قدرت ارائه میشود. این درس به خصوص برای آن دسته از مهندسین که در وزارت نیرو مشغول به کار خواهند شد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کتاب power system analysis نوشته john j. grainger و william d . stevenson.jr یکی از مشهورترین و جامع ترین کتاب ها در زمینه سیستم های قدرت است که هم اکنون در بسیاری از دانشگاه های داخل و خارج کشور تدریس میشود.
فهرست مطالب کتاب بررسی سیستم های قدرت استیونسون (ترجمه فارسی)
فصل اول
مفاهیم اساسی
مقدمه
نمادهای تک زیرنوشت
نمادهای با دو زیرنوشت
توان در مدارهای AC تک فاز
توان مختلط
مثلث توان
جهت پخش توان
ولتاژ و جریان در مدارهای سه فاز متعادل
توان در مدارهای سه فاز متعادل
کمیت های پریونیت
تغییر مبنای کمیت های پریونیت
معادله های گره
نمودار تک خطی
نمودار امپدانس و راکتانس
چکیده
مسائل
فصل دوم
ترانسفورماتورها
ترانسفورماتور ایده آل
کلاف های با تزویج مغناطیسی
مدار معادل یک ترانسفورماتور تکفاز
امپدانس پریونیت در مدار ترانسفورماتورهای تکفاز
ترانسفورماتورهای سه فاز
ترانسفورماتورهای سه فاز تغییر فاز و مدار معادل
اتو ترانسفورماتور
امپدانس پریونیت ترانسفورماتور سه سیم پیچه
ترانسفورماتورهای پله ای و تنظیم
مزیت های محاسبات پریونیت
چکیده
مسائل
فصل سوم
ماشین سنکرون
ساختمان ماشین سنکرون
تولید سه فاز
راکتانس سنکرون و مدارهای معادل
کنترل توان حقیقی و مجازی
نمودار توانایی بارگذاری
مدل دو محوری ماشین
معادله های ولتاژ ماشین قطب برجسته
اثرهای گذرا و زیر گذرا
جریان های اتصال کوتاه
چکیده
مسائل
پروژه برق
فصل چهارم
امپدانس سری خط انتقال
انواع هادی ها
مقاومت
جدول مقاومت ها
اندوکتانس ناشی از فوران داخلی یک هادی
فوران در برگیرنده بین دو نقطه خارجی یک هادی منفرد
اندوکتانس یک خط دو سیمه تک فاز
فوران در برگیرنده هر هادی از یک گروه
اندوکتانس خط های با هادی مرکب
کاربرد جدول ها
اندوکتانس خط سه فاز با فاصله گذاری یکسان
اندوکتانس خط سه فاز با فاصله گذاری نامتقارن
محاسبه اندوکتانس برای هادی های گروهی
چکیده
مسائل
مقالات برق
فصل پنجم
ظرفیت خازنی خط انتقال
میدان الکتریکی یک هادی مستقیم بلند
اختلاف پتانسیل بین دو نقطه ناشی از بار
ظرفیت خازنی یک خط دو سیمه
ظرفیت خازنی خط سه فاز با فاصله گذاری یکسان
ظرفیت خازنی خط سه فاز با فاصله گذاری نامتقارن
اثر زمین بر ظرفیت خازنی خط انتقال سه فاز
ظرفیت خازنی هادی های گروهی
خط سه فاز با مدار موازی (دو مداره)
چکیده
مسائل
فصل ششم
رابطه های جریان و ولتاژ یک خط انتقال
نمایش خطوط
خط انتقال کوتاه
خط متوسط
خط انتقال بلند حل معادله های دیفرانسیل
خط انتقال بلند تفسیر معادله ها
خط انتقال بلند شکل هذلولوی معادله ها
مدار معادل یک خط بلند
پخش توان در یک خط انتقال
جبران سازی راکتیو خط های انتقال
پدیده های گذرا در خط انتقال
بررسی پدیده های گذرا موج های سیار
بررسی حالت های گذرا بازتاب ها
انتقال جریان مستقیم
چکیده
مسائل
فصل هفتم
بررسی پخش توان
مسائل پخش توان
روش گوس سایدل
روش نیوتن رافسون
حل پخش توان نیوتن رافسون
بررسی پخش توان در طراحی و بهره برداری سیستم
ترانسفورماتورهای تنظیم
روش پخش توان آزاد شده
چکیده
دانلود جزوه برق کتاب بررسی سیستم های قدرت استیونسون (ترجمه فارسی)]]>
متفرقه Mon, 15 Oct 2018 18:18:12 +0000
عنوانِ بحث: 15 دلیل که شما باید از دبی دیدن کنید - بخش دوم - توسطِ :: narges http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4459-15----------.html#4459 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4459-15----------.html#4459
۶٫ دبی بهشت علاقه مندان به خرید کردن است
دبی همچنین دارای بزرگترین مرکز خرید در جهان است که معروف ترین مرکز خرید آن تحت عنوان دبی مال دارای مساحت ۱۲ میلیون فوت مربع است.

شما می توانید اقلام مختلف از برندهای Armani، Cartier، Chanel را در بسیاری از مغازه ها در این مرکز خرید پیدا کنید. هر چقدر می خواهید خرید کنید و سپس از آکواریوم و باغ وحش زیر آب درون که درون دبی مال واقع شده است، دیدن کنید.

به عنوان یک گزینه دیگر، ممکن است بخواهید به خرید کردن در Mercato Mall بپردازید که در آن شما می توانید منظره ها و احساسات یک روستای ایتالیایی دوره رنسانس را تجربه کنید.

از خرده فروشان بین المللی مانند لورا اشلی و جک ویلز خرید کنید و در رستوران های آن از غذاهای خوشمزه لذت ببرید. مراکز خرید دیگری نیز با معماری های منحصر بفرد وجود دارند که گردشگران تور دبی می توانند به خرید کردن و لذت بردن بپردازند تا زمانیکه کارت های نقدی و اعتباری شان خالی شود!

۷٫ بازدید از بهترین بازار های سنتی دبی
‘Souk’ یا ‘souq’ برگرفته شده از یک کلمه عربی است که به معنی بازار می باشد. بدیهی است، در بازار شما می توانید بسیاری از اقلام را بیابید. درتور دبی همچنین برخی از این بازارهای سنتی به فروش عطر، پارچه و حتی ماهی اختصاص دارند.

با این حال، یکی از مکان هایی که در دبی حتما باید ببیند که محبوب ترین بازار در شهر است بازار طلای Deira می باشد. مردم از سراسر جهان این بازار را می شناسند. دبی یک کشور غنی است و همچنین تحت عنوان شهر طلا شناخته می شود. نه تنها طلا بلکه الماس، زغال سنگ، یاقوت و دیگر سنگ های قیمتی و جواهرات با قیمتی ارزان تر در مقایسه با سایر کشورهای غربی به فروش می رسند.

۸٫ دوره تاریخی و خیره کننده دبی
همیشه توصیه می شود بازدید از دبی را با کرایه یک Abra آغاز کنید که یک روش حمل و نقل آبی محلی و سنتی است که در بین منطقه بور و دیرا اجرا می شود. Abra سریع ترین و ارزان ترین روش سفر بین دو نقطه را ارائه می دهد.

کروزهای گران قیمت را فراموش کنید چرا که این تنها راه بازدید از دبی سنتی است. با این حال، اگر شما تمایلی به کرایه آبرا ندارید، شما می توانید از تله کابین هایی که در ارتفاع ۳۰ متری از سطح زمین به صورت معلق قرار دارند استفاده کنید و فقط در یک ساعت می توانید فاصله ۲٫۳ کیلومتری را طی کنید.

۹٫ بازدید از مکان های تاریخی و میراثی دبی
در دبی با پای پیاده به بازدید از اماکن فرهنگی و میراثی بروید تا بتوانید در مورد این اماکن اطلاعات بیشتری کسب کنید. بازدید خود را از موزه دبی واقع در قلعه الفهیدی آغاز کنید تا روند تغییر دبی را از یک روستای کوچک ماهیگیری به یک کلان شهر فوق العاده درک کنید.

از موزه، خروجی به سمت خیابان الفهیدی را انتخاب کنید و از دیوان و دفتر حاکم عبور کرده و به سمت مسجد بزرگ چند گنبدی بروید که در آن شما یک منطقه پر جنب و جوش سرشار از مغازه های کوچک را خواهید یافت.

در انتهای خیابان بازار سوک دبی واقع شده است. معروف ترین مکان توریستی که در مسیر پیاده روی خود حتما باید از آن دیدن کنید، خانه شیخ سعید آل مکتوم پادشاه پیشین سلسله حکومت آل مکتوم در دبی می باشد.

۱۰٫ بهترین فرصت برای تحقیق و توسعه فرهنگی
شاید شما از تفاوت در سنت ها و فرهنگ های شهروندان دبی تعجب کنید. اکثریت شهروندان دبی پیرو دین اسلام هستند و به منظور به اشتراک گذاری اطلاعات اسلامی با گردشگران، سازمان گردشگری دبی با راه اندازی مرکز شیخ محمد ایده درک فرهنگی را مطرح کرد. این مرکز به شما کمک خواهد کرد سنت و مذهب اسلام را بیشتر درک کنید و همچنین از گردشگران تور دبی دعوت می کند در تورهای کلاس عربی، میراثی و تور راهنمایی مساجد شرکت کنند.

زیما سفر پارس ارایه کنند تور دبی می باشد. تور ارزان دبی و تور لحظه آخری دبی را فقط از زیما سفر پارس تهیه کنید.]]>
متفرقه Mon, 15 Oct 2018 12:51:53 +0000
عنوانِ بحث: راهنمایی کنید لطفا - درمورد بیماری زگیل تناسلی - توسطِ :: saramiim http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4458-------.html#4458 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4458-------.html#4458 من تقریبا دو ماهه که ازدواج کردم
به تازگی متوجه زائده های کوچک گوشتی مانندی روی ناحیه تناسلی همسرم شدم
ولی خب ما قبل عروسی زیاد رابطه و رفت و آمد نداشتیم خیلی کوتاه بود دوران نامزدی
اوایل هم بخاطر خجالت زیاد دقت نمیکردم
الان که توی یک سری سایت سرچ کردم فهمیدم زگیل تناسلی هست خجالت میکشم به خودش بگم یا برم از دکتری بپرسم، کسی تجربه داشته باهام در میون بذاره؟
چجوری میشه درمانش کرد؟
پیش چه دکتری برم؟ ممکنه منم گرفته باشم؟
ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنند]]>
متفرقه Mon, 15 Oct 2018 11:06:26 +0000
عنوانِ بحث: تابلو مغازه چوبی و مزایای آن - توسطِ :: panel123 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4457------.html#4457 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4457------.html#4457
یکی دیگر از مصالح مورد استفاده برای ساخت تابلو تبلیغاتی ترموود می باشد . امروزه از چوب ترموود برای ساخت انواع تابلو سردر مغازه و نمای ساختمان ها استفاده می شود  ترموود یک نوع جنس چوبی محکم و مقاوم  از درخت کاج است که با استفاده از فرآیند سوزاندن و یا نیم سوز کردن چوب بدون استفاده از هرگونه مواد شیمیایی حاصل می شود که فرآیند سوزاندن باعث افزایش مقاومت چوب ترموود در برابر شرایط جوی و محیطی می شود و چوب مقاومی تولید می نماید که استفاده گسترده ای در حوزه های مختلف همچون تابلو مغازه، کابینت آشپزخانه ، سونا خشک ، کف پوشها ، پوشش های سقفی ، دیوارنماهای  داخلی و خارجی و در و پنجره های چوبی دارد  . کشور فنلاند پیشتاز تولید چوب های حرارتی به روش ترموود می باشد .

نحوه تولید چوب ترموود :
در فرآیند اولیه چوبها به شکلهای دلخواه و مدنظر برش داده شده و در داخل دستگاه ترموود قرار می گیرند تا با استفاده از گرما دادن با درجه حرارت بالا چوب ها خشک شده و رطوبت آنها گرفته شود . در مرحله دوم کار حرارت چوب ها را به قدری بالاتر می برند که رطوبت چوب به طور کامل خارج شود و به صفر برسد ، چوبها مدتی در دمای بین 180 تا 220 درجه سانتیگراد باقی می مانند تا تمام بخش های چوب به رنگ قهوه ای روشن در بیاید . پس از این مرحله دما را به 100 درجه سانتیگراد می رسانند تا چوب ها به آرامی سرد شوند سپس با تزریق  آب دمای چوب را به دمای محیط می رسانند . پس از طی این مراحل تمام خصوصیات منفی چوب با فرآیند حرارت دهی بالا از بین می رود و بخش گسترده ای از رزین چوب از آن بیرون می آید و قسمت باقیمانده به بلور تبدیل گشته و بی ضرر می شود زنجیره های سلولوزی چوب شکسته می شود و اسیدهای آن تجزیه گشته و از هر نوع جانور میکروسکوپی مبرا می گردد . به دلیل عبور از این مراحل سخت چوب ترموود یکی از بهترین و مقاوم ترین نوع چوب ها در مقابل شرایط محیطی و جوی و همچنین تغییر شکل ظاهری می باشد و با توجه به میزان کیفیت چوب تولید شده قیمت ترموود متفاوت می باشد . این چوبها قبل از نصب با رنگ های مخصوص ترمود رنگ می شوند که دارای بیش از 20 نوع تنوع رنگی هستند که دست مشتری را در انتخاب رنگ مدنظرباز می گذارد .

برای تولید چوب های ترموود از دو کلاس استاندارد تولید Thermo-S  Class و Thermo-D  Class بهره می گیرند

روش Class Thermo-s  :
چوب های تولید شده توسط این نوع استاندارد تا 180 درجه سانتیگراد حرارت داده می شوند و بیشتربرای استفاده در محیط های داخلی همچون کف پوش ، در و پنجره ،  مبلمان و سونا کاربرد دارد که با توجه به میزان رطوبت محیط و ابعاد آن بین 6 تا 8 درصد تورم دارد .

روش Class Thermo-D:
در این روش حرارت چوب را بالا برده و چوب را تا 220 درجه سانیتگراد در معرض حرارت قرار می دهند تا در مقابل کلیه شرایط جوی و رطوبتی مستحکم شود و در محیط های خارجی و محوطه های باز مقاومت کافی داشته باشد به همین دلیل از گونه های سوزنی این روش در دیوارنماها ، درب های بیرونی ، سونا ، کفپوشها ، صندلی های و استراحت گاه های فضای سبز، آلاچیق ، باغبام ها ، فلاورباکس ، تابلو مغازه چوبی و نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و بین 5 تا 6 درصد با توجه به میزان رطوبت محیط تورم پیدا خواهد کرد .

مزایای ترموود :
مقاومت بالا

زیبایی

فاقد رزین

سبک

مقاوم در برابر پوسیدگی و رطوبت

عاری از هرگونه مواد شیمیایی

دوام و عمر طولانی

رنگ های متنوع

همان طور که مطرح شد این نوع چوب به دلیل مقاومت بالا در برابر عوامل محیطی و خلق نمای کلاسیک امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند . هنگام گذر از معابرشهری حتما با تابلو چوبی سر در مغازه ها یا نمای ساختمان چوبی برخورد کرده اید ، که با توجه به قیمت ترموود و کیفیت آن در اشکال مختلف تولید و نصب شده اند .

منبع : گروه تولیدی ایمن نورتاب]]>
متفرقه Sun, 14 Oct 2018 19:15:42 +0000
عنوانِ بحث: 15 دلیل که شما باید از دبی دیدن کنید - بخش اول - توسطِ :: narges http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4455-15----------.html#4455 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4455-15----------.html#4455
مطمئنا این شهر جای مناسبی برای مسافران به همراه کوله پشتی و افراد با بودجه های محدود نیست، اما دبی پیشنهادات و سرگرمی های متنوعی را ارائه می دهد که همه افراد مثل شما و من می توانند در آن اوقات خوشی را تجربه کنند.

دلایل زیادی برای بازدید از دبی وجود دارد که در زیر ۱۵ مورد از آنها را لیست کرده ایم.

۱٫ دبی بهترین و لوکس ترین تعطیلات در جهان
اگرهنوز هم به دنبال مکانی لوکس برای گذراندن تعطیلات خود هستید، پس بیشتر از این فرصت را از دست ندهید زیرا دبی مطمئنا تمام پیش نیازها را به عنوان یک مقصد لوکس دارا می باشد. شما می توانید درتور دبی ،سواحل بکر و تفریحگاه های مجلل آن که انتظار شما را می کشند، یک تجربه عالی و سرگرم کننده بدست آورید.

شما ممکن است بخواهید وارد هتل ساحلی جمیرا Jumeirah شوید که به خاطر معماری شگفت انگیز آن به شکل امواج دریا شناخته می شود و همچنین دارای یک ساحل خصوصی به شکل هلال ماه است که ارائه دهنده انواع ورزش های آبی برای علاقه مندان است.

اکثر گردشگران تور دبی با هتل برج العرب Burj Al Arab آشنا هستند که به شکل یک کشتی سنتی عربی است. این هتل هر ساله به عنوان یکی از لوکس ترین هتل ها در جهان رتبه بندی می شود. بنابراین نیازی نیست که نگران کیفیت خدمات آن باشید، فقط از چشم اندازهای بی نظیر آن و خدماتی که هتل ارائه می دهد لذت ببرید.

۲٫ دبی بهترین مقصد برای گذراندن ماه عسل و دوران طلایی زندگی
ماه عسل خود را خاص و منحصر بفرد کنید و لحظات فوق العاده خود را در کنار عشق خود در دبی سپری کنید. این شهر یک گزینه مناسب برای گذراندن ماه عسل است اگر شما به دنبال یک بهشت برای گذراندن اوقات با عزیزان خود هستید، حتما با یکتور دبی می توانید سفر خاطره انگیزی داشته باشید.

هر روز صبح در یک اتاق لوکس در هتل بیدار شوید، از نسیم گرم دریا در حین خوردن صبحانه خود لذت ببرید و سپس به شنا در آب های فیروزه ای در کنار صخره های مرجانی بروید؛ خاطرات فوق العاده ای بسازید که برای همیشه در ذهن شما باقی بماند. ماه عسل یا سالگرد خود را در رستوران های شگفت انگیز دبی با غذاهای خوشمزه و لذت بردن از غروب خورشید جشن بگیرید.

۳٫ دبی مکانی ایده آل برای گذراندن تعطیلات خانوادگی
این شهر یک مکان عالی برای اقامت با کودکان است چرا که طیف وسیعی از فعالیت ها و سرگرمی ها را ارائه می دهد که می توانید به همراه کودکان خود به انجام آنها بپردازید. یکی از جاذبه های اصلی این شهر اتوبوس های گردش شهری است که به شما این امکان را می دهد یک روز کامل را به بازدید از بهترین مکان های دبی صرف کنید.

راهنمای سفر این اتوبوس ها به ۱۲ زبان ارائه می شود و برای اینکه برای کودکان نیز جذاب باشد با صدای ۳ شخصیت کارتونی محبوب مانند: علی، آلیس و غنتوت که در کارتون های عربی ایفای نقش می کنند نیز می توانید این راهنمای سفر را بشنوید.

شما همچنین می توانید کودکان خود را به منطقه حفاظت شده در پناهگاه حیات وحش راس الخور ببرید و انواع مختلف از گونه های حیوانی را به آنها نشان دهید. این تالاب به خاطر فلامینگوهای خود معروف است و همچنین پرندگان دیگر مانند حشرات جنگلی و ماهی های کوچک را دارا می باشد.

۴٫ سواحل بکر دبی برای لذت بردن از تعطیلات در کنار خورشید و ماسه های ساحلی
بسیاری از سواحل در امتداد جمیرا تنها برای مهمانان هتل و کسانی که مایل به پرداخت هزینه ورودی به ساحل هستند، قابل دسترسی می باشد، توجه داشته باشید که هزینه های ورودی به این سواحل قطعا کم نیست!

با این حال، تعدادی از سواحل عمومی وجود دارند که در آن هیچ هزینه یا هزینه کمتری را باید بپردازید. نکته خوب در مورد پرداخت هزینه های کم در برخی از سواحل عمومی این است که این مکان ها بسیار امن و مناسب خانواده هستند و برخی از آنها حتی محدود به استفاده زنان و کودکان می باشند. این سواحل همچنین تمیز بوده و توسط نجات غریق های باتجربه محافظت می شوند.

۵٫ یکی از برجسته ترین آسمان خراش های جهان را در خود جای داده است
برج الخلیفه Burj Khalifa بزرگترین و بلندترین آسمان خراش در جهان یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری درتور دبی است که هرگز نباید آن را از دست بدهید.

از چشم انداز فوق العاده آب های درخشان خلیج فارس در کنار صحرای عربستان از بالای این برج لذت ببرید. یک عرشه در فضای باز در طبقه ۱۲۴ وجود دارد، اما نگران نباشید، دارای حصارکشی ایمن است بنابراین شما می توانید در عرشه قدم زده و از منظره لذت ببرید.

برای پر کردن معده های خالی خود نیز می توانید به رستوران در طبقه ۱۲۲ بروید. به عنوان یک نصیحت دوستانه، بلیط خود را از قبل رزرو کنید چرا که صف های آن به شدت طولانی می باشد.

زیما سفر پارس ارایه دهنده بهترین تور دبی می باشد. با تور ارزان دبی و تور لحظه آخری دبی زیما سفر پارس میتوانید از دبی دیدن کنید.]]>
متفرقه Sun, 14 Oct 2018 11:57:03 +0000
عنوانِ بحث: مجسمه و المان شهری - توسطِ :: imentraffic http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4454----.html#4454 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4454----.html#4454 مجسمه و المان شهری است. شما می توانید مجسمه و المان های شهری را در بسیاری از میدان های شهر های بزرگ و حتی کوچک هم مشاهده کنید که باعث می شود میادین شهر در ذهن جای بگیرد.

بر اساس تاریخچه شهر، اتفاق ها و یا رویداد های مهم هر شهری، نام شخص خوش نامی در آن شهری و موارد دیگر می توان مجسمه و المان شهری درست کرد. از این طریق می توان تاریخچه، یک رویداد مهم و نام یک شخص خوش نام را در ذهن ماندگان کرد. بر همین اساس انواع گوناگونی دارند.

در این مقاله سعی شده است تا شما را با المان های شهری، مجسمه های شهری، انواع المان نوروزی و تفاوت بین مجسمه و المان شهری آشنا کند.

آشنایی با المان شهری
برای ساخت مجسمه و المان شهری و یا نماد شهری از ویژگی های درونی اشکال هندسی، کابل ها، پوترها، فریم ها، صفحات قائم و یا صفحات منحنی و ... استفاده می شود. به معنای بهتر می توان گفت برای ساخت المان شهری از هر چیزی که جنبه ی تزئینی داشته باشد استفاده می شود.

یکی از اهداف ساخت المان های شهری می تواند نشان دادن اتفاقی تاریخی و یا فرهنگ و رسوم آن شهر باشد حتی در مناسبت های مختلف نیز برای نشان دادن آن مناسبت در میادین اصلی شهر المان هایی را نصب می کنند برای نمونه هنگام فرا رسیدن دهه ی فجر و یا دفاع مقدس از المان های شهری دهه فجر و المان شهری دفاع مقدس در میادین شهر استفاده می کنند و در عید نوروز نیز از المان های شهری نوروزی مانند المان سفره هفت سین در میادین و بوستان های شهر استفاده می کنند.

انواع المان های شهری
تمامی المان های شهری که در میادین و بوستان های شهر ساخته می شوند در سه گروه اصلی قرار می گیرند که این سه گروه اصلی شامل: المان های نمایشی، المان های بیانی و المان های عملکردی می باشند. در ادامه شما را با هر یک از این انواع المان های شهری آشنا خواهیم کرد. بیان هنر، فرهنگ و تاریخ یک مرز و بوم در قالب مجسمه و المان های شهری تمامی آشفتگی های بصری فضاهای شهری برای شهروندان را از بین خواهد برد.

المان های نمایشی
از نام المان های نمایشی می توانید به خوبی این مفهوم را درک کنید که این دسته از المان ها تنها جنبه ی نمایشی دارند و آنگونه طراحی و ساخته نشده اند که بتوانند مفهوم و پیام خاصی را به مخاطبان خود انتقال دهند. در واقع می توان گفت این مسئله که تنها گروهی از مردم که همان هنرمندها هستند می توانند با المان های نمایشی ارتباط برقرار کنند یکی از ویژگی های المان های نمایشی است و نشان دهنده ی آن است که المان های نمایشی چقدر خاص و منحصر به فرد می باشند که تنها می توانند با هنرمندان و افرادی که بیشتر درگیر مسائل هنری می باشند ارتباط برقرار کنند.

المان های بیانی
باز هم با توجه به نام این نوع از المان ها می توانید متوجه شوید که المان های بیانی به دنبال بیان کردن و انتقال یک پیام به مخاطبین خود می باشند. پیامی که المان بیانی می خواهد آن را به مخاطبین خود منتقل کند می تواند واقعه ی تاریخی باشد که در محل آن المان اتفاق افتاده است، می تواند نشان دهنده ی فرهنگ و رسوم مردم آن منطقه باشد و ... . یکی از ویژگی های حائز اهمیت المان های بیانی این است که این نوع از المان ها توجه ی تمامی مردم را به خود جلب می کنند و نه فقط هنرمندان و باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که تمامی مردم با نگاه کردن به آن ها پیام آن ها را به خوبی متوجه شوند و درک کند و بتوانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند. توجه داشته باشید مکانی که هر یک از این المان ها در آن قرار می گیرند نیز حائز اهمیت می باشد چرا که باید در میدان اصلی و نقطه ی مرکزی شهر باشد تا همه ی مردم بتوانند آن را ببینند و پیام آن را درک کنند.

المان های عملکردی
المان های عملکردی از المان های نمایشی و بیانی به طور کامل فاصله دارند چرا که نه قرار است چیزی را به مردم نمایش دهند و نه قرار است پیامی را به مردم انتقال دهند و درواقع المانی کاربردی برای مردم می باشند به گونه ای که مردم می توانند مدت زمانی را در آن ها استقرار پیدا کنند برای نمونه، ایستگاه های اتوبوس، مترو کیوسک های تلفن و دکه های روزنامه فروشی همه نوعی از المان های عملکردی به حساب می آیند.

آشنایی با مجسمه
مجسمه های شهری نیز مانند المان های شهری دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی می باشند برای مثال مجسمه های شهری باعث می شوند فضای زیستی اجتماعی زیباتری در شهر داشته باشیم و علاوه بر این پس از مدتی به یک نماد و نشانه ی فرهنگی و هویتی آن شهر تبدیل می شوند.

تفاوت بین مجسمه و المان شهری
اما تفاوت مجسمه با المان در چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اصلی ترین و مهم ترین تفاوت بین مجسمه و المان در نوع برقراری ارتباط با هر یک از آن ها می باشد چرا که مجسمه ها به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که مخاطب تنها با یک نگاه خیلی سریع می تواند متوجه ی منظور آن بشود اما المان های شهری به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که ابتدا مخاطب را به خود جذب می کنند و سپس ذهن او را برای انتقال پیام خود به مخاطب درگیر می کنند.]]>
متفرقه Sun, 14 Oct 2018 06:22:33 +0000
عنوانِ بحث: طراحی سایت با جوملا - توسطِ :: sitecup1 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4449----.html#4449 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4449----.html#4449 طراحی سایت با وردپرس طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت خبری جوملا یکی بهترین سرویس های محتوا برای طراحی وب سایت است که پس از وردپرس به عنوان محبوب ترین نرم افزار سیستم مدیریت محتوا شناخته شد. طراحی سایت با جوملا ارزان است و برای ساخت سایت با جوملا می توانید قالب جوملا طراحی کنید که لازم است توسط شرکت هایی نظیر شرکت طراحی سایت کاپ انجام گردد یا می توانید از قالب های آماده در اینترنت استفاده کنید.
جوملا یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است که با آن می توانید به آسانی وب سایت خود را طراحی کنید. قبل از همه باید دامنه خود را ثبت کنید و هاست خود را خریداری کنید.

امکانات موجود در جوملا
جوملا یک محیط بسیار پیشرفته با امکانات بسیار متنوعی را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. امکان ایجاد صفحات جدید، منوهای جدید و ویرایش از امکانات موجود در بخش مدیریت جوملا می باشد.
جوملا برای ایجاد صفحه جدید از کامپوننت و ماژول استفاده می کند. کامپوننت هسته مرکزی هر صفحه است که محتوای هر صفحه را تشکیل می دهد و ماژول امکانات اضافی است که در حاشیه مطالب قرار می گیرد.

فارسی سازی جوملا
از دید برنامه نویسی برای فارسی سازی فضای مدیریت لازم است تا یک بسته زبان ایجاد و نصب شود. پس از نصب بسته نصبی زبان از داخل پنل مدیریتی برای تغییر زبان پنل مدیریت باید به بخش زبان مراجعه کنید. در این بخش، بخش مدیریت را انتخاب می کنید. وقتی این فیلتر را انجام دهید گزینه های زبانی که پیش رویتان است را مشاهده می کنید. سپس با کلیک بر روی ستاره ای که در مقابل زبان فارسی مشاهده می کنید زبان مدیریت را به فارسی تغییر دهید.

طراحی سایت چند زبانه در جوملا
طراحی سایت با جوملا در هنگام نیاز به سایت های چند زبانه از گزینه مناسبی به شمار می رود. منوها، ماژول ها، قالب ها و بسیاری دیگر از بخش های جوملا قابلیت سفارشی سازی برای زبان های متعدد را دارد. طراحی سایت چند زبانه با جوملا در بخش محتوا، گزینه هایی در اختیار کاربر قرار می دهند که تعیین می کند مطالب جدید به زبانی خاص و یا برای تمامی زبان ها در دسترس باشند.

ارتباط جوملا با سایر سیستم ها
جوملا به دلیل گستردگی که دارد ارتباط خوبی با سایر سیستم های موجود دارد. طراحی سایت فروشگاهی، انجمن های گفتگو، پشتیبانی آنلاین و بسیاری از سیستم های دیگر.
طراحی سایت با جوملا تا حد زیادی تضمین می کند که برای برقراری ارتباط با سایر سیستم ها یا با استفاده از افزونه های از پیش آماده امکان پذیر خواهد بود.

هزینه طراحی سایت با جوملا
طراحی سایت با جوملا و سایر مدیریت های محتوا در مقایسه با طراحی سایت اختصاصی هزینه کمتری دارد. به این دلیل که بسیاری از عملکردهای مورد نیاز در سایت های شرکتی و شخصی از قبل در جوملا نوشته شده است. زمان آماده سازی سایت با جوملا کمتر و در نتیجه هزینه کمتری دارد. برای برآورد هزینه دقیق طراحی سایت با جوملا باید نیازمندی های پروژه مشخص شود و پس از برآورد زمان مورد نیاز، هزینه قابل محاسبه خواهد بود.]]>
متفرقه Sat, 13 Oct 2018 19:22:54 +0000
عنوانِ بحث: ثبت شرکت در مونته نگرو - توسطِ :: بانک ثبتی http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4448-----.html#4448 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4448-----.html#4448 بر طبق قوانین این کشور سرمایه گذار خارجی به مجموعه ای می گویند که به وسیله افراد حقیقی یا حقوقی خارجی تاسیس می شود و بیش از 25 درصد کل سرمایه در اختیار سرمایه گذار خارجی می باشد.
سرمایه اولیه برای سرمایه گذاری در این کشور هیچ محدودیت خاصی ندارد و قانون سرمایه گذاران را تشویق می کند تا آزادانه در فرصت های مختلف اقتصادی در این کشور سرمایه گذاری کنند و بدون محدودیت سرمایه، سود و سهام خود را منتقل کنند.
انواع قالب های ثبت شرکت در کشور مونته نگرو شامل:

-کارآفرینی
-مسئولیت محدود (DOO)
-سهامی خاص (AD)
-مشارکت عمومی (OD)
-همکاری محدود (KD)
-مشارکت در بخشی از یک شرکت خارجی


برای آشنایی با شرایط ثبت شرکت در مونته نگرو با قالب های مختلف به سایت ثبت شرکت بانک اطلاعات ثبتی مراجعه فرمائید.]]>
متفرقه Sat, 13 Oct 2018 07:37:25 +0000
عنوانِ بحث: جدیدترین دکوراسیون اداری مدرن در Chemonics Interna - توسطِ :: پیرامیدطرح http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4447------chemonics-interna.html#4447 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4447------chemonics-interna.html#4447 شرکت Chemonics International از جدید ترین دکوراسیون اداری مدرن برای دفاتر خود استفاده کرده است.
از نکات بارز در طراحی داخلی این اداره می توان به استفاده مناسب از رنگ خاکستری و سفید به عنوان رنگ غالب در کف و دیوارها و همچنین به کار بردن از رنگ های شاد و پر انرژی مثل نارنجی و آبی در مبلمان اداری اشاره کرد.

مطالب بیشتر
دکوراسیون اداری پیرامید طرح]]>
متفرقه Sat, 13 Oct 2018 06:58:14 +0000
عنوانِ بحث: سفر به بالی برای دوستداران طبیعت - توسطِ :: narges http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4446------.html#4446 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4446------.html#4446
بهترین مکان‌های طبیعی در سفر به بالی
هیجان پرواز با پاراگلاید را در بالی احساس کنید!
بدون شک یکی از بهترین کارهایی که در تور بالی می‌توانید انجام دهید پرواز با پاراگلاید در ارتفاعات Timbis است که در جنوب بالی واقع شده است و به شما اجازه می‌دهد از مناظر فوق العاده این منطقه از آسمان دیدن کنید. هنگامیکه بر فراز آسمان هستید از روی ساحل Pandawa نیز عبور خواهید کرد که باعث می‌شود بالی را از دید یک پرنده دیده و آن را تحسین کنید. دوربین GoPro خود را به همراه داشته باشید تا بتوانید بهترین عکسهای تعطیلات خود در طول عمرتان را شکار کنید! این منطقه قطعا بخشی از خاطرات به یاد ماندنی شما را در سفر به بالی رقم خواهد زد. خورشید در مقابل شما، دریا در زیر پای شما، خط ساحلی در کنار شما که افراد زیادی در آن پراکنده شده‌اند و از چشم اندازهای فوق العاده این منطقه لذت می‌برند.

سفر به بالی

در Lembongan & Ceningan حیات وحش بالی را کاوش کنید
پس از طی کردن کمتر از یک ساعت مسیر کشتی از سانور، منطقه بسیار زیبای Nusa Lembongan و خواهران آن Ceningan و Penida در انتظار شما هستند. این 3 جزیره دارای طبیعت بی نظیر و بکر، غواصی در سطح جهانی و شیرجه و یک پوشش گیاهی غنی می‌باشند. Nusa Lembongan یک منطقه مناسب توریستی برای گردشگرانتور بالیمی‌باشد، در حالی که Nusa Penida هنوز بکر باقی مانده است و ارزش دیدن دارد!

عکاسی از غروب خورشید در Tanah Lot
سفر به بالی

معبد Tanah Lot در ارتفاع 300 متری از ساحل و بر فراز سنگ‌های آتشفشانی عظیم قرار گرفته است. از منظره غروب خورشید و بازتاب آن در آب دریا عکس‌های فوق العاده‌ای می‌توانید شکار کنید. این مکان بهشتی برای عکاسان است و به سرعت نیز شلوغ می‌شود بنابراین اطمینان حاصل کنید که زودتر به این منطقه برسید و عکسهای حرفه‌ای از یکی از بهترین چشم اندازهای غروب خورشید در بالی بگیرید. بعضی از عکاسان حرفه ای که در بالی مستقر هستند، تورهای عکاسی متعددی را برای کشف مکان‌های کمتر بازدید شده توسط توریست‌ها مانند کوه آگنگ، مراسم سنتی بالی و معابد باستانی و غیره پیشنهاد می‌دهند.

یک بعد از ظهر را در Bukit سپری کنید و از غروب آفتاب در Uluwatu لذت ببرید
پس از گذراندن یک بعد از ظهر ایده‌آل در باشگاه ساحلی Finns، یک نقطه پنهان در ساحل در نزدیکی Uluwatu، تجربه‌ای منحصر به فرد از تماشای ساحل بکر در نزدیکی معبد Uluwatu را برای شما ارائه می‌دهد. در این مراسم سنتی قهرمانان محلی بالی مراسم سنتی آتش را با ریتم ترنس، بدون تجهیزات و با صدای مردانه انجام می‌دهند. این یکی از معروف‌ترین اجراها در بالی است و باید در سفر به بالی حتما از آن دیدن کنید!

در کف دریای سانور، با یک کلاه ایمنی دریایی قدم بزنید
در سفر به بالی بدون تجهیزات غواصی به درون دریا شیرجه بزنید و فقط یک کلاه مخصوص همراه داشته باشید که امکان نفس کشیدن در زیر آب را به شما می‌دهد و می‌توانید از دنیای شگفت انگیز در زیرآب در بالی لذت ببرید. شما به هیچگونه گواهینامه غواصی نیاز ندارید و نیازی نیست که یک شناگر حرفه‌ای باشید. این تجربه برای همه بازدید کندگان و گردشگران تور بالیامکان پذیر می‌باشد و حتی موهای شما نیز خیس نخواهد شد بنابراین می‌توانید این کار را همراه با خانواده نیز انجام دهید.

همراه با تمام اعضای خانواده در Waterbom Park سرگرم شوید
سفر به بالی

جرات سوار شدن به بزرگترین سرسره آبی Waterbom - در آسیا را دارید؟ Waterbom بالی نمایش‌های عالی را در کنار جاذبه‌های مختلفی ارائه می‌دهد. از یک روز آفتابی در زیر نور خورشید یا استراحت کردن در سایه لذت ببرید. این یکی از مواردی است که باید به همراه خانواده در سفر به بالی انجام دهید.

نمایش Devdan
نمایش Devdan یکی از معروف‌ترین نمایش‌ها در بالی است که شما می‌توانید با فرهنگ متنوع و رنگارنگ مناطق مختلف اندونزی از پاپوآ تا جاوا که سوماترا و بالی عبور می‌کنند آشنا شوید. یک نمایش 90 دقیقه‌ای همراه با ریتم آکروباتیک تجربه‌ای سرگرم کننده برای همه مسافران به بالی را ارائه می‌دهد.

تمرین یوگا در فضای معنوی بالی
یوگا بخشی از فرهنگ هندوی بالی است و جایگاه برخی از عجایب یوگا برای چندین دهه بوده است. Ubud قطعا یک مرکز یوگا در بالی است، اما امروزه مراکز یوگا به بسیاری از مناطق دیگر بالی نیز گسترش یافته‌اند. شما باید از Radiantly Alive، یا Yoga Barns در Ubud، Yoga Desa Seni در Canggu و Prana Spa در سمینیاک بازدید کنید. شرکت در یک کلاس یوگا در بالی باید در لیست کارهای شما قرار گیرد چرا که فرهنگ پر جنب و جوش یوگا در بالی به شما یک تجربه کاملا جدید از آنچه که قبلا انجام داده‌اید ارائه می‌دهد. اگر یک کلاس خصوصی یوگا را ترجیح می‌دهید، مربی همچنین می‌تواند به ویلای شما بیاید.

" با آژانس گردشگری و مسافرتی زیما سفر پارس، مجری مستقیم تور بالی ، از این بهشت زیبا دیدن کنید "

" برای سفر به بالی می‌توانید با تور بالی ارزان و تور بالی لحظه آخری زیما سفر پارس یک سفررویایی و خاطره انگیز را تجربه کنید "]]>
متفرقه Sat, 13 Oct 2018 06:22:48 +0000
عنوانِ بحث: خرید دامنه دات کام - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4445----.html#4445 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4445----.html#4445 خرید دامنه .com
برای هر وب سایت خرید دامنه الزامی است. دامنه وب سایت به آدرسی گفته می شود که هر کاربر برای ورود به وب سایت بایستی آن را در مرورگر خود وارد کند.

آدرس هر وب سایت از دو قسمت دامنه و پسوند آن ایجاد شده است. پسوند در آدرس وب سایت انواع مختلفی دارد، که هنگام خرید دامنه می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد. البته معنی و مفهوم هر کدام از آن تا حدی متفاوت بوده و مختص به یک نوع کسب و کار می باشد.

قسمت اصلی دامنه بایستی حداقل از 3 حرف تشکیل شده باشد و ماکزیمم حروف قابل استفاده در آن 63 حرف می باشد، بهتر است در آن از عدد استفاده نگردد.

خرید دامنه

در هنگام خرید دامنه بایستی به چند نکته راجع به چگونگی برگزیدن یک دامین توجه کرد، به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

بهتر است طول دامنه بیش از حد زیاد نباشد، به این دلیل که به خاطر سپردن آن توسط کاربران وب سایت دشوار خواهد شد. نکته دیگر این است که طوری از حروف استفاده شود که تلفظ آن راحت باشد.

بایستی در انتخاب نوع دامنه سعی شود واژه های مورد استفاده در نام دامنه، با نام شرکت، برند، و یا کسب و کار متناسب باشد. به این ترتیب کاربرانی که قصد ورود به وب سایت شما را دارند، راحت تر می توانند آن را در موتورهای جستجو پیدا کنند.

پسوند دامنه .com
پسوندها انواع بسیار زیاد و متنوعی دارند، که هر کدام مخفف واژه ای خاص بوده و در موردی به خصوص به کار می رود.

دامنه .com : این پسوند مخفف واژه Commercial است که به معنی تجارت می باشد. برای شرکت هایی که قصد راه اندازی وب سایت های تجاری دارند، مناسب می باشد. این پسوند در بین همه پسوندها بیشترین میزان استفاده در جهان را دارد.]]>
متفرقه Sat, 13 Oct 2018 05:47:53 +0000