sport - Forum Kunena Site Syndication http://sport.um.ac.ir/ Mon, 23 Jul 2018 15:47:48 +0000 Kunena 1.6 http://sport.um.ac.ir/components/com_kunena/template/default/images/icons/rss.png sport - Forum http://sport.um.ac.ir/ en-gb عنوانِ بحث: اضافه نمودن بعد شخصیتی در طراحی سایت - توسطِ :: sitecup1 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4073-------.html#4073 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4073-------.html#4073 در صورتی که درصدد قرارگیری پایدار در مکانی بالاتر از سایت رقیبان خود هستید، این مهم را در نظر داشته باشید که شخصیت سازی را در طراحی وب سایت خود اضافه نمایید.


طراحان سایت به واسطه مهارت ها و قابلیت های خود قادر به برقراری ارتباط عاطفی با بازدیدکنندگان خواهند بود. در اینجا به معرفی روش های متعددی برای تزریق طراحی شخصیت در پروسه ساخت سایت می پردازیم که منجر به ایجاد راه حل های شگفت آوری برای همه مشتریان سایت از هر قشری می گردد.


شخصیت سازی بیشتر عواطف بازدیدکنندگان را درگیر می کند


طراحی رابط کاربری، مربوط به مقوله وسیع تری به نام HIC است که مخفف تعامل انسان و کامپیوتر است. اشخاصی که در حوزه درک زمینه های روانشناسی، قابلیت استفاده، طراحی تعامل، جنبه های اساسی طراحی بصری و مفاهیم گوناگون برنامه نویسی متخصص هستند.به طور کلی هدف از طراحی عاطفی، حفظ ارتباط بین افراد است. زمانی که این کار به نحو احسن انجام گردد، گویی کامپیوتر از پس زمینه فضای مابین کاربر و سایت محو می شود و اجازه تحقق شخصیت انسانی تری به طراحی سایت می دهد. برای تحقق امری مشابه این، مهم است به چگونگی تعامل و ارتباط روزانه خود با دیگران فکر کنیم.


ساخت زبان بصری موثر


زبان بصری وب سایت نقش مهمی تری در شخصیت سازی سایت ایفا می کند. در مجموع، روشی که وب سایت بر اساس آن تعریف می شود، خودش اجازه ایجاد زبان بصری که تاحد ممکن موثر باشد را می دهد. زبان بصری معمولا از طریق تایپوگرافی مورد استفاده، دسته ای از عناصر و رنگ ها و سبک طراحی بیان می شود.رنگ ها


رنگ ها شاید بزرگترین توانایی تاثیر را نه تنها بر روی خلق بلکه بر روی تمامی احساسات ما خواهد داشت. اغلب اوقات، رنگ ها با انوع مختلفی از ایده ها و احساس ها در ارتباط است. طیف رنگهای مختلف نیز هر کدام اشاره به مفاهیم متفاوت دارد. مثلا رنگ های گرمی چون قرمز و زرد و نارنجی بیشتر به مفاهیمی چون خورشید و آتش اشاره دارد و رنگ های سرد چون آبی و سبز به مفاهیمی چون آب و یخ و برف اشاره دارد.احساس سایت


یکی دیگر از موارد مهم، ایجاد جو و فضایی کلی از احساسات شخصی است و بسته به نوع کسب و کار ایده مناسب و مرتبط با حوزه کاری را در ذهن خود شکل دهید. ایجاد جو می تواند از طرق مختلف، چون رنگ و بافت و سازمان ایجاد گردد. صرف نظر از چگونگی طراحی سایت، جو باید دربرگیرنده پیام القایی مناسب حوزه کاری به بازدیدکنندگان سایت باشد.مفید بودن بافت


عامل بافت نیز در احساسات و تجربه کلی بازدیدکننده در هر بازدید از سایت موثر خواهد بود. اگر بافت به روشی صحیح به کار گرفته شود به عنوان احساسی ماندگار در اذهان به عنوان اولین تجربه خواهد بود.اضافه کردن شخصیت به وب سایت


همواره از ترکیب گرافیک هایی که تا حدممکن یکتا و بی نظیر و در ضمن اصل هستند اطمینان حاصل کنید. استفاده از واژه ها و اصطلاحات خلاصه که هم جالب و مطمئن هستند، بدیهی است که توجه زیادی از بازدیدکنندگان را به همراه خواهد داشت. همه جزییات سایت را سازمان دهی و مرتب نمایید. کاربران از سایت هایی با چیدمان آشفته و درهم فراری هستند. ترکیب رنگ های غیررسمی را نیز امتحان کنید.]]>
متفرقه Mon, 23 Jul 2018 11:16:22 +0000
عنوانِ بحث: طراحی سایت در تهران - توسطِ :: webone http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4072----.html#4072 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4072----.html#4072 تفاوت طراحی سایت در تهران و شهرستان
با جرأت می توان گفت شرکت های طراحی سایت در تهران گزینه بهتری به عنوان پیمان کار طراحی سایت شما هستند، چراکه میزان رقابت،سطح رقابت،دانش پایه در مورد این شرکت ها بیشتر است. امکانات بیشتر و تفاوت رشد تجارت در تهران با بقیه استان ها منجر شده است تا ضمن ایجاد فضای رشد بیشتر برای شرکت های مستقر در تهران، باعث شود تعداد مشتریان آن ها نیز تفاوت چشم گیری با بقیه نقاط داشته باشد.لازم به ذکر است حتی در مورد در تهران، مناطق مختلف آن تا حدودی می توانند معیار انتخاب شرکت برتر باشند. به عنوان مثال به طور کلی شرکت های مستقر در محدوده قلب تجاری تهران(آرژانتین) دارای سابقه و ثبات لازم هستند و نشان دهنده رشد آن ها می باشد.
تعدادی از نمونه کارهای طراحی سایت که کارفرمایان شهرستانی به تیم طراحی سایت وب وان اعتماد کرده اند و سایتشان طراحی و پیاده سازی شده است:
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی سورن از بانه - طراحی سایت فروشگاه اینترنتی 3060 از اهواز - طراحی سایت حوزه علمیه خاش - طراحی سایت پارک کروکودیل قشم - طراحی سایت شرکت آلتین درب از ارومیه - طراحی سایت کشتیرانی پاسارگاد از بوشهر - طراحی سایت تجارت آسیا از یزد - طراحی سایت شرکت حامی تجارت از یزد - طراحی سایت بازرگانی رزم دیده از یزد - طراحی سایت شرکت آرگ یزد - طراحی سایت سیلیس برادران معصومی از همدان - طراحی سایت پارس مائده کیان از اصفهان - طراحی سایت شرکت افراز کویر از کاشان - طراحی سایت یکتا طلوع قشم از بندرعباس - طراحی سایت شرکت آرد کلاله از گرگان و . . .
طراحی سایت تهران
طراحی سایت در تهران برای بسیاری از کاربران که در تهران سکونت دارند، موضوع مورد جست و جو می باشد. در واقع تهران پایتخت برنامه نویسی و طراحی وب سایت نیز هست. کارفرمایان از سراسر کشور طراحی سایت خود را به طراحان وب سایت در تهران واگذار می کنند. به دلیل تمرکز صنایع و سازمان ها در تهران، سبب شده که بسیاری از برنامه نویسان ماهراز شهرستان ها به پایتخت مهاجرت کنند. انتخاب یک شرکت طراحی سایت در تهران به دلیل تعداد زیاد و تنوع بالا شرکت های طراحی سایت در تهران ، بسیار دشوار است.]]>
متفرقه Mon, 23 Jul 2018 10:36:04 +0000
عنوانِ بحث: DNS و کاربرد آن در خرید هاست - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4071-dns------.html#4071 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4071-dns------.html#4071 DNS و کاربرد آن در خرید هاست

DNS مخفف Domain Name System بوده و در خرید هاست کاربرد دارد. در دنیای امروزی هر دستگاهی که می خواهد به اینترنت متصل شود دارای یک آدرس مشخصی است.

تمام دستگاه هایی که می خواهد به اینترنت متصل شوند باید دارای یک شناسه یا آی پی منحصر به فرد باشند. آدرس های آی پی هم خود به دو نوع آی پی نسخه چهار یا IPv4 و آی پی نسخه شش یا IPv6 تقسیم می شوند.

آی پی های نسخه چهارم شامل چهار اوکتد یا هشتایی است زیرا هر کدام از آنها هشت بیت را شامل می شود و در مجموع یک رقم سی و دو بیتی می شود. هر کدام از این اوکتد ها در مبنای ده می باشند. در آدرس های آی پی ورژن شش اوضاع کمی پیچیده تر می شود.

با توجه به گسترده تر شدن دستگاه هایی که می خواهند به اینترنت متصل شوند نیاز به داشتن آدرس های آی پی بیش از پیش احساس می شد و همین مسئله موجب گردید تا مهندسین شبکه به ایجاد آدرس آی پی همت گذارند که بتواند تا میلیاردها آدرس را شامل بشود آدرس های آی پی نسخه ششم از 32 بیت به 128 افزایش یافته اند.

طراحی سایت

بدیهی است که به خاطر سپردن چنین آدرس های طولانی برای انسان بسیار مشکل است، چرا که برای متصل شدن به هر دیوایسی باید آدرس یا شناسه آن دستگاه بخصوص را بدانیم و از آنجا که باید برای متصل شدن به هر سایت آدرس آی پی آن را بدانیم این مشکل بسیار مشخص می شود.

مثلا فرض کنید برای متصل شدن به گوگل در حالت عادی اسم دامنه آن را تایپ می کنید و بدون هیچ مشکل و دغدغه ای به این سایت وصل می شوید حال اگر مجبور بودیم آدرس آی پی آن را یعنی 78.46.19.108 تایپ کنیم کار برای انسان بسیار مشکل می بود.

حال عکس قضیه را در نظر بگیرید که ماشین های عادی آدرس های دی ان اس را نمی فهمند و تنها آدرس ها و شناسه های طولانی بیتی را که صفر و یک هستند را متوجه می شوند.

زمانی که کاربر عادی آدرس دی ان اس سایتی را در مرورگر خود تایپ می کند این آدرس اینترنتی توسط سروری تحت عنوان DNS به آدرس قابل فهم به ماشین تبدیل می کند.

ساختار دامنه
هر دامنه ای که در اینترنت ثبت می شود حداقل شامل دو قسمت است نام واقعی دامنه و TLD.

برای درک روشن تر ساختار هایی که در تمامی سطح اینترنت هستند باید اسم دامنه ها را از سمت راست به چپ در نظر بگیرید. ذکر مثال زیر به روشن تر شدن بهتر قضیه کمک خواهد کرد.

به عنوان مثال دامنه yourdomain.com را در نظر بگیرید از سمت راست به چپ به دامنه سطح اول یا TLD بر می خوریم حتما تا به حال درباره دامنه های سطح اول مثل com .net .me .org شنیده اید. به طور کلی دامنه ها تحت فعالیت شرکت ICANN نگهداری و مدیریت می شوند.

این شرکت نظارت کامل و مسئول نگهداری دامنه های سطح اول هستند. همچنین شما می توانید از طریق ثبت کننده های دامنه اقدام به ثبت دامنه خود کنید.

در سطح دوم دامنه به اسم اصلی سایت بر می خوریم که این همان اسمی است که به خاطر سپردن آن برای انسان ها آسان است و پیش تر هم به آن اشاره کردیم. که در این مثال بالا yourdomain اسم اصلی دامنه یا سطح دوم دامنه ما است.

البته چیزی به عنوان دامنه سطح سوم هم وجود دارد که در مثال بالا نیاورده ایم و با عناوین ساب دومین Subdomain، یا زیر دامنه هم شناخته می شود و قبل از اسم دامنه اصلی ما قرار می گیرد. مثلا آدرس subdomain.domain.com که همان طور که مشخص است قسمت subdomain زیر دامنه یا سطح سوم دامنه مورد نظر ماست.

مفهوم DNS در خرید هاست
طراحی سایت

برای این که مفهوم دقیق تر کار دی ان اس را متوجه شوید یک مثال به خوبی این مفهوم را مشخص می کند.

در نظر بگیرید که می خواهید با دوست خود صحبت کنید، شما اسم دوستتان را به خوبی می دانید ولی شماره تماس او را به یاد ندارید چرا که به خاطر سپردن شماره تماس تمامی دوست هایتان نه تنها برای شما بلکه برای هر انسانی مشکل است.

پس به دفترچه تلفن خود مراجعه می کنید و اسم دوست خود را همراه با شماره تماس وی در آن دفترچه تلفن می یابید این دفترچه تلفن مثل سرویس DNS است که نقش پایگاه داده یا در مثال ما دفترچه تلفن را بازی می کند. وقتی سایت گوگل را در مرورگر خود تایپ می کنید این اسم توسط دی ان اس سمت سرور به آدرس آی پی تبدیل می شود.

DNS چگونه کار می کند
هنگامی که شما وارد سایت مشخصی می شوید یک سری مراحل انجام می شود تا آدرس به آی پی تبدیل شود. این مراحل در تمامی موارد رخ می دهد تا شما صفحه مشخصی را بازیابی کنید.

گام اول: درخواست اطلاعات
زمانی که شما آدرس اینترنتی مشخصی را می خواهید ابتدا برای بازیابی آی پی مورد نظرتان به Local DNS Cache مراجعه می شود. اینجا محلی است که شما آدرس های اینترنتی که اخیرا مشاهده کرده اید را نگهداری می کند که آدرس آی پی هم در همین محل وجود دارد.

اگر سرور یکی از این سایت ها قبل از اینکه این اطلاعات به روز شود تغییر کند دیگر قادر به دستیابی به این سایت نیستید و باید با دستور ipconfig / flushdns کش محلی سیستم خود را به روز رسانی کنید. اگر سیستم شما اطلاعات وب سایت مورد نظر را نداشته باشد سیستم شما باید از dns query برای بازیابی آدرس آی پی مورد نظرتان استفاده کند.

گام دوم: جستجو از recursive DNS servers
اگر اطلاعات سایت مقصد در سیستم شما وجود نداشته باشد کامپیوتر با جستجو در ISP سیستم recursive DNS servers سعی در یافتن آی پی مورد نظرتان می کند. این کار از جمله کار هایی است که در اکثر موارد رخ می دهد و شما را به آی پی مورد نظرتان می رساند چرا که recursive server ها دارای کش های اختصاصی خود هستند.

گام سوم: پرسش از root nameservers
اگر recursive server ها آدرس سایت مورد نظرتان را ندانند سیستم شما از root name servers آدرس مورد نظر شما را جستجو می کند. سیزده root name servers وجود دارند تا به سوالات شما در مورد آدرس های اینترنتی پاسخ بدهند. شاید این سرور ها آدرس آی پی مورد نظر شما را ندانند ولی می دانند که باید از چه کسی بپرسند.

گام چهارم: پرسش از TLD nameservers
Root nameserver ها ابتدا به اولین بخش از سوال جواب می دهند چرا که از سمت راست به چپ آدر س ها را می خوانند آن ها درخواست شما را به TLD ( Top Level Domain ) می فرستند که شامل .com .org .net و غیره هستند که هر TLD دارای nameserve های مشخص و اختصاصی خود هستند.

گام پنجم: پرسش از سرور های DNS معتبر
سرور های نام TLD قسمت بعدی درخواست را رسیدگی می کنند و درخواست داده شده را به طور مستقیم به سرور های نام مربوطه هدایت می کند. این سرورهای نام در قبال رسیدگی مستقیم به نام دامنه مسئول هستند و آدرس مربوطه را در رکورد های DNS ذخیره شده بازیابی می کنند. انواع متفاوتی از رکورد ها موجود است که ما در اینجا رکورد آدرس یا A record مورد نظر را از سرور نام معتبر بازیابی می کنیم.

مرحله ششم: بازیابی رکورد
سرورهای نام برگشتی A record دریافتی را در سرور های محلی کش می کنند تا اگر درخواست دیگری هم برای این آدرس داده شود لازم نشود تا تمامی این مراحل طی شود. هر رکورد یک ویژگی به نام Time To Live دارد که مدت زمانی که یک رکورد معتبر است را مشخص می کند.

مرحله هفتم: دریافت پاسخ
درحالی که سرور بازگشتی A record را به شما باز گردانی می کند سیستم شما هم این رکورد را در حافظه کش خود نگه می دارد. آدرس آی پی از رکورد خوانده شده و مرورگر شما یک اتصال به وب سرور مورد نظر برقرار می کند و شما می توانید وب سایت مورد نظرتان را مشاهده کنید.

در مجموع می توان گفت که DNS در خرید هاست اهمیت دارد و امنیت وب سایت را بالا می برد.]]>
متفرقه Mon, 23 Jul 2018 10:00:07 +0000
عنوانِ بحث: علائمی تجاری که قانونا نمیتوان آنها را ثبت کرد... - توسطِ :: comreg http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4065---------.html#4065 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4065---------.html#4065 -علائم دولتی،مملکتی و رسمی (مانند آرم جمهوری اسلامی ایران ،هلال احمرو...)
-کلمات یا عباراتی که تصور انتساب به مقامات رسمی ایران را موجب شود.از قبیل (شاهنشاهی-ساطنتی)دولتی و امثال آن
-علائمی که مخل انتظامات عمومی یا منافی عفت باشد
-علائمی که قبلاَ به ثبت رسیده باشد.
-کلمات یا عباراتی که به نوعی انتساب به سازمان ها یا مقامات رسمی ایران را تداعی یا القا نماید ،از قبیل کلماتی چون انقلابی یا دولتی و نظایر آن ها.
این موارد مختصری از این مبحث بود و ما پیشنهاد میدهیم به منبع این مقاله بسیار مفید که از سایت موسسه حقوقی فکر برتر گرفته شده مراجعه فرمایید.]]>
متفرقه Sun, 22 Jul 2018 09:08:45 +0000
عنوانِ بحث: ب - توسطِ :: highfollower http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4063.html#4063 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4063.html#4063 بازگردانی اکانت اینستاگرام چه باید کرد ؟ در 9 مرحله ساده به شما بازگردانی اکانت اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.
این آموزش را با اتفاقی که برای کاربری افتاد و عملیاتی که او انجام داده است تا حساب کاربری اش دوباره برگردد شرح می دهیم.
روز اول :
زمانی که قصد ورود به پیج اینستاگرام خود را داشتم ، پیغامی به من نمایش داده شد که حاکی از نقص قوانین بود. اما من هیچ کدام از قوانین اینستاگرام را زیر پا نگذاشته بودم. تنها 5 عکس در پیج ارسال شده بود و یک هفته از ساخت پیج مورد اشاره گذشته بود و 300 فالوور داشتم.
خطای دریافتی به شکل زیر بود ، پیج اینستاگرام شما به دلیل نقض قوانین غیر فعال شده است. آموزش بازگردانی اکانت اینستاگرام ارائه شده است.
“Your account has been disable for violation our terms. Learn how you may be able to restore your account”

ما بر روی [Load more] کلیک کردیم و 4 صفحه دیگر را بررسی کردیم.

من در حال انجام پروسه تجدید نظر اینستاگرام بودم. اما وقتی به انتهای کار رسیدم ، متوجه شدم یک جای کار ایراد دارد. روند درخواست تجدید نظر طراحی شده در ایسنتاگرام ، به صورت ناقص است.
بخشی از پروسه بازگردانی اکانت اینستاگرام ، نیازمند این است که شما سندی را ارائه دهید که پیج اینستاگرام مربوط به شما است. اما زمانی که شما فایل مورد نظر را انتخاب می کردید ، نرم افزار هنگ می کرد. تلاش چندین باره من در این مورد هیچ ثمری نداشت.
به این فکر افتادم که شاید روند بازگردانی اکانت اینستاگرام بر روی رایانه و وبسایت اینستاگرام جواب بدهد ، اما متاسفانه در وبسایت خطای اشتباه بودن اطلاعات کاربری به من داده می شد در صورتی که اطلاعات ورودی من درست بود و اینجا هم تلاش چندین باره کارساز نبود.
من به صفحه راهنمای بازگردانی اکانت اینستاگرام مراجعه کردم. در این صفحه گفته شده است که :
“شما می توانید با بازکردن برنامه و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود و دنبال کردن راهنما ، درخواست تجدید نظر کنید”
“you may be able to appeal the decision by opening the app, entering your username and password and following on-screen instructions”

راهنمای اینستاگرام من را به همان صفحه مشکل دار می رساند. از طریق دستگاه های دیگر و کامپیوتر های دیگر نیز این روند طی شد اما همچنان پروسه بازگردانی اکانت اینستاگرام به درستی کار نمی کرد.
با جستجو در گوگل به یک ویدئو رسیدم ، در این ویدئو فرد اینطور گفته بود :
“من اکانت اینستاگرام خود را به عنوان پیج هک شده گزارش کردم و بعد از 24 ساعت پیج اینستاگرام من فعال شد”
من صفحه مربوطه را در این مورد پیدا کردم و اطلاعات آن را تکمیل کردم.
بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی ، من یک ایمیل از اینستاگرام دریافت کردم. در این ایمیل از من درخواست شده بود که سندی را اثبات می کند من صاحب پیج و کسب و کار هستم ارائه دهم.

اسنادی که داشتم را ضمیمه کردم و آن را در جواب ایمیل ارسال کردم. حالا باید منتظر می ماندم.
روز دوم
24 ساعت از ارسال اسناد گذشته بود ، من باز هم برای ورود به پیج اینستاگرام اقدام کردم ولی باز هم همان خطای مسدود بودن اکانت را دریافت می کردم.
یک ساعت بعد ، من ایمیل دیگری از طرف اینستاگرام دریافت کردم که از من خواسته بود تا شواهدی را مبنی بر اینکه شخص مرتبط با حساب کاربری هستم را ارائه دهم.

در این ایمیل از من خواسته شده بود تا نام کاربری ، نام و نام خانوادگی و کد درج شده در ایمیل را بر روی یک برگه به صورت دست نویس یادداشت کنم سپس آن را به دو دست بگیرم و عکسی به صورتی که هم برگه و هم صورتم به صورت واضح مشخص باشد را تهیه کنم و آن را با فرمت jpeg در پاسخ ایمیل ارسال کنم تا روند بازگردانی اکانت اینستاگرام آغاز شود.
من بلافاصله اینکار را انجام دادم

روز سوم
من یک ایمیل دیگر از اینستاگرام دریافت کردم اما این ایمیل مشابه با ایمیل اولیه بود و از من خواسته بود تا مدرکی را برای اثبات ارتباط با کسب و کار ارسال کنم. ما بار دیگر مجوز کسب و کار خود را ارسال کردیم.
بعد از گذشت یک ساعت ، ایمیلی مبنی بر بازگردانی اکانت اینستاگرام دریافت کردیم و اکانت اینستاگرام ما دوباره فعال شد.

9 قدم برای بازگردانی اکانت اینستاگرام که شما باید انجام دهید.
در اینجا به روشنی برای شما شرح داده ایم که چه کارهایی باید انجام دهید تا امیدوار به بازگردانی اکانت اینستاگرام خود باشید.
“توجه داشته باشید این مراحل برای حساب های کاربری حذف شده کار نخواهد کرد ، اگر قوانین را شکسته باشید احتمالا حساب کاربری شما حذف شده و نمی توانید آن را دوباره فعال کنید”
اگر این پیام را در هنگام ورود به پیج اینستاگرام خود دیدید ، مراحل زیر را برای بازگردانی اکانت اینستاگرام خود دنبال کنید.

1.توجه داشته باشید که این یک پروسه تجدید نظر است و باید آن را چندین بار انجام دهید ، تضمینی برای بازگردانی اکانت اینستاگرام شما وجود ندارد ولی با انجام این مراحل می توانید امیدوار باشید.
2.در پیغام داده شده بر روی [Load more…] کلیک کنید.
3.برای شما یه صفحه جدید باز خواهد شد که در آن به شما گفته شده به دلیل نقض قوانین اکانت شما غیر فعال شده است. در انتهای صفحع بر روی “let us know” کلیک کنید.
4.صفحه بعدی که برای شما نمایش داده می شود گفته است “اگر فکر می کنید اکانت شما به اشتباه مسدود شده است…”
اگر اکانت شما یک اکانت تجاری است بر روی Yes و اگر یک اکانت شخصی است بر روی No کلیک کنید
5.سپس پیش بروید و اطلاعات را تکمیل کنید ، کشور خود را امریکا انتخاب کنید و بقیه فیلد های درخواستی را با دقت پر کنید. یک اشتباه تایپی کوچک می تواند تمام پروسه بازگردانی اکانت اینستاگرام شما را با مشکل مواجه کند.
6.توجه : هیچ فایلی ضمیمه نکنید ، فقط فرم را پر کنید و ارسال کنید ، این مورد برای من کارساز بود.
7.مدتی صبر کنید (24 تا 72 ساعت) ، شما باید ایمیلی از طرف ایسنتاگرام دریافت کرده باشید تا از شما بخواهد تصویر خود را همراه با نام کاربری و نام کامل و کد ارسال کنید.
8.سپس یک ایمیل دیگر از اینستاگرام دریافت خواهید کرد تا از شما شواهدی برای اثبات ارتباط با پیج درخواست می کند ، سریعا آن را انجام دهید.
9.در صورتی که نتیجه ای نگرفتید این کار را چندین بار تکرار کنید. راه نجات اکانت اینستاگرام شما همین است.
ایده های دیگر برای بازگردانی اکانت اینستاگرام
اگر فرآیند بالا برایتان کارساز نبود ، امید خود را از دست ندهید ، فعال سازی دوباره اکانت شما ممکن است حتی تا 14 روز طول بکشد. موارد زیر ممکن است به بازگردانی اکانت اینستاگرام یا افزایش سرعت فعال شدن اکانت ایسنتاگرام شما کمک کند.
ایده اول : این ایده را فردی به نام Tommy kuo ارائه داده است :
“من توانستم حساب کاربری خود را طی 7 روز از طریق ارسال پیام دایرکت فسبوک به کارمندان اینستاگرام بازگردانم”
“من در فیسبوک ، افرادی که در اینستاگرام کار می کنند را پیدا کردم و از شغل آنها اطمینان حاصل کردم و سپس اقدام به ارسال ایمیل به صورت زیر نمودم “
Hey ____ , my name’s Tommy and my Instagram has been wrongly disabled for “pretending to be someone else”. I saw you work at Facebook so I hope you can take out a few seconds of your day to help me get my business account back, it’s integral to the success of my business. I’ve been trying to regain access for a week, and FB/IG have not replied to my messages and appeals. I’d really appreciate if you can help me out and connect me with the right people, thank you.
“من این درخواست را برای 50 نفر ارسال کردم و یک نفر از آنها از من خواست تا ایمیل خود را به او بدهم و به طرز شگفت انگیزی بعد از 3 روز پروسه بازگردانی اکانت اینستاگرام من کامل شد”
ایده 2:
این روند برای کاربر دیگری کارساز بوده است و توانست بازگردانی اکانت اینستاگرام خود را با موفقیت انجام دهد.
“من با یک اکانت اینستاگرام دیگر وارد شدم و از بخش تنظیمات و گزارش مشکل ، مشکلم را مطرح کردم. البته پیج ایسنتاگرام من با فیسبوک در ارتباط بود و یک پیج تجاری بود. بعد از ارسال گزارش ایسنتاگرام ایمیلی در جهت ارسال مدارک برایم ارسال کرد و من هم مدارک مورد نیاز را ارسال کردم. بعد از گذشت مدتی بازگردانی اکانت اینستاگرام من انجام شد
ایده 3″
کاربری بعد از بسته شدن اکانت اینستاگرامش به طور مداوم با هشتگ #instagram و منشن کردن @instagram اقدام به طرح شکایت و بیان مشکل خود نمود و بعد از 2 هفته اکانت اینستاگرامش به حالت عادی برگشت. شاید اینستاگرام حواسش به توئیترش هست !
ایده 4
مشکل خود را در انجمن های فیسبوک مطرح کنید . فیسبوک و اینستاگرام در اختیار یک شرکت هستند و این کار می تواند برای شما مفید واقع شود و منجر به بازگردانی اکانت اینستاگرام شما شود.
نکته : ممکن است از شما خواسته شود که مشکل با ایسنتاگرام در میان بگذارید ، ولی شما هر چیزی را امتحان کنید. ضرری بیش از از دست دادن پیج برای شما وجود ندارد.
www.facebook.com/help/community/ask/
ایده 5
پیامی به ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال کنید ، دلیل اینکه این مورد در آخر گفته شده است این است که این ایمیل بسیار اسپم شده است و اینستاگرام به ایمیل های ارسالی به آن به اندازه کافی اهمیت نمی دهد.
همچنین توجه داشته باشید هیچ نرم افزاری تحت عنوان “برنامه بازیابی اکانت اینستاگرام” وجود ندارد. شما برای برگردادن اکانت غیر فعال شده ایسنتاگرام همین مسیر را باید طی کنید و تنها اینستاگرام توانایی بارگردادن اکانت شما را دارد.
خب ! روش های بازگردانی اکانت اینستاگرام را به با هم مرور کردیم. اما چگونه باید از غیر فعال شدن (disable) اکانت اینستاگرام خود جلوگیری کنیم ؟
اینستاگرام در این موارد کمی بی رحم عمل می کند ، یک اشتباه کوچک در این مورد می تواند اکانتا اینستاگرام شما را غیر فعال کند. ما لیستی از مواردی که اینستاگرام نسبت به آنها حساس است و شاید شما زیاد به آنها توجه نکنید را آورده ایم. همیشه پیش گیری بهتر از درمان است و سعید کنید اجازه بسته شدن اکانت اینستاگرام خود را ندهید چون بعد از آن بازگردانی اکانت اینستاگرام به سادگی امکان پذیر نخواهد بود.
1.اگر تازه اکانت اینستاگرام خود را ساخته اید ، به سرعت اقدام به لایک و کامنت گذاری بر روی پست های دیگران نکنید ، این کاری است که اکانت های اسپم انجام می دهند . ابتدا تا 10 تصویر برای خود ارسال کنید و این کار را نیز در 2 ساعت انجام ندهید و برای انجام آن 3 روز وقت بگذارید.پس از 1 هفته می توانید به صورت منطقی و دلخواه پست های دیگران را لایک کنید و برایشان کامنت بفرستید.
2.مشخصات پروفایل خود را از جمله تصویر پروفایل و بیو خود را کامل کنید. بگذارید اینستاگرام این فکر را نکند که شما یک فرد غیر واقعی هستید.
3.ارسال عکس را متوقف نکنید ! این کاری است اسپمر ها انجام می دهند. برای جلوگیری از بسته شدن اکانت اینستاگرام خود حداقل هر 2 هفته یک پست ارسال کنید.
4.بیش از حد لایک نکنید ، این قطعا باعث بن شدن شما خواهد شد. حد مجاز 350 لایک در ساعت است اما ما پیشنهاد می کنیم شما این مقدار را بالای 100 نبرید.
5.یه یکباره افراد زیادی را فالو نکنید ، فالور کردن یکباره افراد می تواند برای شما مضر باشد. سعی کنید به طور منطقی این مقدار را انجام دهید. های فالوور در پنل خود مقادیر پیش فرضی را که برای افزایش فالوور اینستاگرام تنظیم کرده است طی سالها آزمون و خطا به دست آمده است. توصیه ما این است که بعد از خرید فالوور آنها را تغییر ندهید
6.کامنت های تکراری ارسال نکنید ، اینستاگرام کامنت های تکراری شما را شناسایی می کند و بابت آن شما را جریمه می کند.
7.افرادی که شما را فالو نمی کنند در پست های دیگران منشن نکنید ، البته تا زمانی که آنها شما را منشن نکرده اند. این معمولا می تواند در مسابقاتی که در اینستاگرام برگزار می شود و از شما درخواست منشن کردن چندین نفر را دارند اتفاق بیفتد.
رعایت این موارد و بسیاری موارد دیگر که مشخص تر هستند ، باعث می شوند اکانت اینستاگرام در امان باشد و شما نیازی به بازگردانی اکانت اینستاگرام نداشته باشید و هر بار با خیال آسوده به اکانت خود وارد شوید.]]>
متفرقه Sat, 21 Jul 2018 15:17:41 +0000
عنوانِ بحث: انچه باید در باره ساختمان هوشمند بدانید - توسطِ :: niksadrasanat http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4062-------.html#4062 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4062-------.html#4062 از جمله مزایای خانه هوشمند می توان به آسایش و راحتی ، مدیریت کنترل خانه از راه دور ، بهینه کردن مصرف انرژی ، خلق سناریو های جالب و .... نام برد
خانه هوشمند ، ساختمان هوشمند ،هوشمندسازی ساختمان ، اشنایدر الکتریک]]>
متفرقه Sat, 21 Jul 2018 08:24:29 +0000
عنوانِ بحث: در مورد بلبرینگ و رولبرینگ - توسطِ :: niksadrasanat http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4061-----.html#4061 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4061-----.html#4061 بلبرینگ ها و رولبرینگ ها از خانواده های انواع یاتاقان می باشند که از پر مصرف ترین محصولات در صنایع مختلف از جمله خودرو سازی و صنعت هستند می توان گفت به صورت روزمره با بسیاری از ابزار ها مواجه می شویم که دلیل حرکت انها تنها انواع مختلفی از بلبرینگ ها ، رولبرینگ ها و یاتاقان ها می باشند.
انواع مختلف بلبرینگ ، رولبرینگ و یاتاقان و یا حتی بیرینگ ها دراری ساختار یکسانی می باشند که شامل تفاوت هایی می باشند.

بلبرینگ ، رولبرینگ ، بلبرینگ skf ، یاتاقان ، بیرینگ]]>
متفرقه Sat, 21 Jul 2018 08:23:07 +0000
عنوانِ بحث: تسمه نقاله و نوار نقاله - توسطِ :: niksadrasanat http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4060-----.html#4060 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4060-----.html#4060 به همین دلیل تمامی مهندسان و مدیران در صنایع مختلف بایستی ، اطلاعات کافی در مورد انواع مختلف نوار نقاله و همچنین تسمه نقاله و هر انچه به نوار نقاله مربوط می باشد از جمله تجهیزات نوار نقاله ساختمان تسمه نقاله ، ایمنی نوار نقاله و ... را داشته باشند.

نوار نقاله ، تسمه نقاله ، نوار نقاله کاله ترکیه ، نوار نقاله سهند ، نوار نقاله دنا]]>
متفرقه Sat, 21 Jul 2018 08:21:50 +0000
عنوانِ بحث: شرکت طراحی سایت در قزوین - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4059-----.html#4059 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4059-----.html#4059 به دلیل تأثیر زیادی که طراحی سایت در روند پیشرفت مشاغل داشته است افراد زیادی به آن روی می آورند. و پس از دیدن رشد کسب و کار خود، مایل به ارتقاء و توسعه وب سایت خود هستند.

طراحی سایت

یکی از موارد مهمی که در طراحی سایت مد نظر افراد زیادی است پشتیبانی وب سایت است. صاحبان وب سایت ها خواهان پشتیبانی قوی از سمت شرکت طراحی سایت هستند. به این دلیل که در صورت ضعف پشتیبانی ممکن است وب سایت به مشکلات زیادی برخورد کند.

پیشنهاد ما به کسانی که به تازگی در صدد راه اندازی وب سایت هستند، این است که به دنبال شرکت هایی که با مبالغ بسیار اندک طراحی وب سایت را انجام می دهند، نباشند. این شرکت ها به این خاطر که مبلغ کمی در ازای تحویل وب سایت از شما دریافت می کنند، پشتیبانی بسیار ضعیفی دارند یا اینکه فاقد پشتیبانی هستند.

در واقع شما نباید انتظار پشتیبانی از این گونه شرکت ها داشته باشید. و هر اندازه که هزینه صرف می کنید باید انتظار خدمات داشته باشید.

پشتیبانی در طراحی سایت
پس در صورتی که خواهان خدمات پس از طراحی سایت هستید به شرکتی معتبر مراجعه کرده و با آن ها در مورد چگونگی داشتن یک وب سایت فوق العاده مشورت کنید.

آموزش طراحی سایت و نصب پلاگین در وردپرس
طراحی سایت

شرکت های حرفه ای در امر طراحی سایت قادرند به شما پشتیبانی عالی ارائه کرده و روز به روز باعث بهبود وب سایت شما گردند. یک وب سایت ایده آل باید مرتباً آپدیت گردد، مطالب جدیدی در آن قرار بگیرد، سرعت بارگذاری آن در حد مطلوب حفظ شود و مشکلات احتمالی آن برطرف گردد.

می توان با مقداری جستجو و تحقیق شرکت های متعهد و مطمئن در این زمینه را پیدا کرده و برای بستن قرارداد به آن ها مراجعه کرد. این شرکت ها در قراردادهای خود مورد پشتیبانی را نیز لحاظ می کنند و شما می توانید از این بابت با خیالی آسوده اقدام کنید.]]>
متفرقه Sat, 21 Jul 2018 04:22:18 +0000
عنوانِ بحث: طراحی سایت تبلیغاتی - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4057---.html#4057 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4057---.html#4057 هر چیزی برای معرفی و شناسانده شدن بین اقشار جامعه نیازمند امر تبلیغات است. تبلیغ به طور ناخودآگاه در ذهن مردم اثر می گذارد و این اثر در زمان خرید یا انتخاب کالایی خاص خودش را نشان می دهد. در واقع تبلیغات جزئی جدا نشدنی از بحث فروش می باشد. حال این تبلیغات به روش های مختلفی صورت می گیرد که یکی از این روش ها، طراحی وب سایت می باشد.

طراحی سایت
داشتن یک وب سایت راهی عالی برای تبلیغ می باشد. این تبلیغ می تواند برای کالا، خدمات، شرکت ها و یا هر چیز دیگری باشد. در یک وب سایت تبلیغاتی می توان کالا یا خدمات را به طور کامل معرفی نمود، از آن تصاویری در وب سایت قرار داد و نحوه بهره مندی و دسترسی به آن ها را بیان کرد.

ویژگی های طراحی سایت تبلیغاتی
سرعت بالا
یک وب سایت تبلیغاتی باید دارای سرعتی بالا باشد و کاربر از ورود و بازدید قسمت های مختلف آن خسته نشود. در صورتی که سرعت یک وب سایت از حد استاندارد پائین تر باشد، احتمال خارج شدن کاربر از آن زیاد است.

گرافیک کاربر پسند
جذابیت ظاهری یک وب سایت بسیار مهم است و تأثیر زیادی بر نظر کاربر می گذارد. و بهتر است در این مورد کمی حساسیت به خرج داده و ظاهر وب سایت خود را به بهترین شکل ممکن طراحی نمایید.

سئوی عالی
چطور می توان به راحتی یک وب سایت برای کسب و کارهای کوچک ساخت
طراحی سایت
طراحی سایت ارزان تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که سایت از رتبه خوبی برخوردار شود. در این صورت است که جزء نتایج اولیه در سرچ ها نمایان می شود. مطمئناً کاربرانی که در موتورهای جستجو واژه خاصی را سرچ می کنند ابتدا از سایت هایی بازدید می کنند که در صفحات ابتدایی ظاهر می شوند. پس اگر وب سایت شما نیز جزء آن ها باشد، شانس ورود کاربر به آن افزایش می یابد.

ریسپانسیو بودن
ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن وب سایت به این معنی است که سایت روی همه دستگاه ها با هر اندازه صفحه نمایش، به خوبی دیده می شود و کاربری که از گوشی های هوشمند و تبلت برای دیدن وب سایت شما استفاده می کند، ظاهری خوب از آن مشاهده می نماید.]]>
متفرقه Thu, 19 Jul 2018 08:32:10 +0000
عنوانِ بحث: طراحی سایت در شرق تهران - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4056-----.html#4056 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4056-----.html#4056 طراحی سایت به چه دلیل؟!

آیا تا به حال به افزایش درآمد و رونق کسب و کار خود اندیشیده اید؟

طراحی سایت

آیا به تبدیل محصول تولیدی خود به یک برند مشهور فکر کرده اید؟

آیا می دانید که چگونه باید با رقیبان خود در عرصه فروش و بازاریابی رقابت کنید؟

پاسخ این سوالات روی آوردن به طراحی سایت می باشد. با داشتن یک وب سایت زیبا و کارآمد است که می توانید به میزان زیادی سود حاصل از فروش کالا یا خدمات خود را افزایش دهید.

اگر برای معرفی محصول خود از طراحی سایت کمک بگیرید، می توانید پس از گذشت مدتی آن را به یک برند مشهور تبدیل کنید. همچنین می توانید در عرصه رقابت با سایرین حرفی برای گفتن داشته باشید.

طراحی سایت

تنها در صورتی می توانید یک وب سایت عالی و قوی داشته باشید که امور مربوط به طراحی آن را به افرادی خبره واگذار کنید. این افراد معمولاً در قالب شرکت های طراحی سایت مشغول به کار می شوند که متشکل از تیمی حرفه ای و با تجربه می باشد.


طراحی سایت حرفه ای
پس از این که شما تصمیم خود را برای راه اندازی وب سایت خود گرفتید کافیست به یکی از شرکت های معتبر مراجعه کرده و در این خصوص از تجربیات و مشاوره های آن ها استفاده کنید.

آموزش افزونه سئو قدرتمند yoast در وردپرس(قسمت اول)
پس از آن شما گرافیک مورد نظر خود را به کارشناسان شرکت گفتید، آن ها طرح شما را به صورت فایل psd آماده کرده و به شما ارائه می دهند. پس از اینکه شما طرح اولیه و ظاهر سایت را تأیید نمودید، برنامه نویسان مجموعه شروع به کار کرده و کار کدنویسی آن را انجام می دهند.

بعد از اتمام کدنویسی، سایت روی دمو بالا می آید. شما در این مرحله وب سایت خود را مشاهده می کنید و در صورتی که تمایل به تغییر آن داشته باشید، تغییرات انجام می شود. زمانی که شما گرافیک طراحی سایت آن را تأیید کنید، وب سایت روی دامنه اصلی رفته و به شما تحویل داده می شود.]]>
متفرقه Thu, 19 Jul 2018 04:07:55 +0000
عنوانِ بحث: طراحی سایت دانشگاهی - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4055---.html#4055 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4055---.html#4055 امروزه اهمیت علم و دانش بر کسی پوشیده نیست، و در ایران نیز اکثریت افراد به ادامه تحصیل علاقه داشته و آن را در مقاطع عالی نیز دنبال می کنند. تعداد دانشگاه های کشور روز به روز در حال افزایش بوده و همه آن ها نیازمند طراحی سایت می باشند.

طراحی سایت
می توان گفت که تعداد زیادی از دانشگاه ها دارای وب سایت هایی هستند که دارای ایراداتی می باشند و دانشجویان را با مشکلاتی رو به رو می کنند. به عنوان مثال معمولاً سرعت سایت های دانشگاهی پائین است و یا اینکه گرافیک جذابی ندارند. در برخی از آن ها دسترسی کاربر به قسمت های مختلف وب سایت کمی دشوار است.

طراحی سایت حرفه ای
بنابراین طراحی سایت دانشگاهی باید توسط اشخاصی صورت بگیرد که سرعت بارگذاری وب سایت را یکی از ملاک های اصلی قرار دهند. به این دلیل که وقت برای دانشجویان و اساتید بسیار مهم و حیاتی می باشد. و آن ها تمایل دارند در کم ترین زمان ممکن کارهای خود را در وب سایت انجام دهند.

طراحی سایت
در وب سایت های دانشگاهی امنیت نیز بسیار مهم است به این دلیل که ممکن است توسط افرادی هک شده و تمام اطلاعات و سوابق دانشجویان در خطر نابودی قرار بگیرد. لذا امنیت سایت باید تأمین شود و از موارد امنیتی مانند گواهی SSL و CDN استفاده گردد.

عناصر block و inline در HTML
ظاهر و گرافیک در طراحی سایت دانشگاهی بسیار مورد متوجه دانشجویان قرار می گیرد به این دلیل که بیشتر آن ها جوان بوده و به نکته دقت زیادی دارند. پس بهتر است در صفحه اول این گونه سایت ها از اسلایدرهایی جذاب و زیبا استفاده شده و تصاویر مربوط به دانشگاه و رویدادهای آن در اسلایدر قرار بگیرد.

وب سایت های دانشگاهی حتما باید دارای نسخه موبایل نیز باشند تا دانشجویانی که برای ورود به صفحه خود از گوشی های هوشمند استفاده می کنند، به راحتی بتوانند دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت
توجه به همه این نکات قبل از شروع طراحی سایت حرفه ای برای دانشگاه بسیار مهم بوده و باید توسط افرادی متخصص صورت بگیرد.]]>
متفرقه Wed, 18 Jul 2018 13:08:15 +0000
عنوانِ بحث: آسیاراپل مجری خدمات نما - توسطِ :: rezareza http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4054----.html#4054 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4054----.html#4054 شرکت آسیا راپل از بزرگترین و کامل ترین شرکت ها در ایران میباشد که نماشویی با طناب انجام می دهد.

نماشویی با طناب از اصول و قوانین خاصی پیروی می کند و برای همین هم تیم حرفه ای را می طلبد .

قیمت نماشویی مانند قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بستگی به پروژه دارد ولی می توان با تماس با کارشناسان اطلاع حدودی از قیمت ها داشت .


نماشویی شیشه ما کلیه پروژه های نماشویی های خود را را با دستگاه نماشویی واترجت انجام میدهیم .
اول میشوییم و بعد پاک میکنیم.

میتوانید برای ماندگاری بیشتر تمیزی روی شیشه ها از مواد نانو نیز استفاده کنید.
شیشه تنها سطح نما است که اگر تمیز نشود بسیار به ذوق ادم خواهد زد.

پیچ و رولپلاک کردن نما ساختمان]]>
متفرقه Wed, 18 Jul 2018 10:46:06 +0000
عنوانِ بحث: نماراپل پیچ و رولپلاک نما - توسطِ :: rezareza http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4053-----.html#4053 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4053-----.html#4053
پيچ كردن نماي ساختمان

نماراپل

اگر میخواهید کار ما و نوع پیچ و رولپلاک کردن سنگ نمای ما را با سایر شرکت ها مقایسه کنید مقاله این صفحه را تا اخر مرور کنید.

قیمت ها برای این کار متفاوت است. بستگی به محل زندگی ، نوع و جنس سنگ ، میزان لقی سنگ روی نما و ریزش سنگ ها دارد.

شما میتوانید برای مشاهده قیمت و نوع انجام خدمات ما روی لینک ها قرمز زیر کلیک کنید.
قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان با طناب(راپل)
شستشوی نمای ساختمان با بدون داربست(کرج – تهران)
قیمت خدمات راپل – بندباز – طناب کار
قیمت نقاشی نما با طناب یا بدون داربست در تمام نقاط کرج و تهران

پیچ و رولپلاک نما با طناب

شستشوی نما ساختمان
نماشویی ساختمان بدون داربست]]>
متفرقه Wed, 18 Jul 2018 10:00:57 +0000
عنوانِ بحث: آسمان فیتنس - توسطِ :: rezareza http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4052--.html#4052 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4052--.html#4052 آسمان فیتنس تولیید کننده دستگاه بدنسازی است ، دستگاه بدنسازی تولید شرکت از نظر مشتریان دستگاه بدنسازی با کیفیتی است ، حتی کیفیت دستگاه بدنسازی ما با نمونه

های دستگاه بدنسازی خارجی برابری می کند.

شما عزیزان با خرید دستگاه بدنسازی با کیفیت داخلی به جای دستگاه بدنسازی خارجی می توانید باعث شکوفایی اقتصاد کشور شوید . همچنین آسمان فیتنس برای خرید دستگاه
بدنسازی

و مشاوره دستگاه بدنسازی آماده شما عزیزان است. برای مشاهده دستگاه بدنسازی ساخت ما می توانید به صفحه دستگاه بدنسازی مراجعه نمایید و انواع دستگاه بدنسازی را مشاهده کنید .

دستگاه بدنسازی جلو پا
دستگاه بدنسازی هاگ پا
دستگاه بدنسازی پشت پا
دستگاه بدنسازی اسمیت

دستگاه بدنسازی موجود در این صفحه شامل، دستگاه بدنسازی آسمان فیتنس ، دستگاه بدنسازی بادی استرانگ و دستگاه بدنسازی طرح بادی استرانگ ، دستگاه بدنسازی بادی تن و طرح بادی تن ، دستگاه بدنسازی تکنو جیم و طرح تکنو جیم]]>
متفرقه Wed, 18 Jul 2018 09:56:27 +0000
عنوانِ بحث: اعزام دانشجو - توسطِ :: rezareza http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4051--.html#4051 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4051--.html#4051 اندیشه فردا با بیش از پنج سال تجربه در زمینه اعزام دانشجو با به کار گیری افراد مجرب با در نظر گرفتن سابقه تحصیلی متقاضیان و شرایط آن ها اقدام به اخذ پذیرش در رشته

ها و دانشگاههایی میڪند ڪه احتمال قبولی متقاضی به حداڪثر میزان ممڪن برسد و در این راستا فعالیت هایی را انجام می دهد که در جهت هر چه بهتر نمودن این مهم پیش رود من

جمله مشاور شبانه روزی رایگان تحصیلی در تمامی مراحل اخذ پذیرش و پس از اخذ پذیرش به صورت تلفنی و تلگرام توسط متخصصان مجرب و اطلاع متقاضی از روند انجام پروسه ،اخذ

پذیرش و بورس تحصیلی در مقاطع ڪارشناسی ،ڪارشناسی ارشد و دڪترا در ڪلیه رشته ها اعم از گروه پزشڪی علوم انسانی و علوم پایه از دانشگاههای معتبر و مورد تایید

ڪشورهای ایتالیا، آلمان ،چین و نیز اخذ پذیرش دوره های زبان فرانسه از دانشگاه های

معتبر و مورد تایید فرانسه و دوره های زبان چینی و انگلیسی از دانشگاههای معتبر و مورد

تایید چین .پس از اخذ پذیرش متخصصان ما توضیحات لازم در مورد مدارک مورد نیاز و پاسخ های مناسب برای سوالات رایج درمصاحبه که شانس متقاضی را در جهت اخذ ویزا به بالاترین

حد ممکن می رساند ارائه خواهد داد.

توصیه نامه پذیرش تحصیلی
دانشگاه صنعتی مونیخ آلمان

دانشگاه ساپینزا ایتالیا

بورسیه و پذیرش تحصیلی ایتالیا]]>
متفرقه Wed, 18 Jul 2018 09:49:45 +0000
عنوانِ بحث: بازاریابی شبکه ای - توسطِ :: rezareza http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4050---.html#4050 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/30/4050---.html#4050
این شرکت فعالیت خود را در سال 1391 با چشم اندازی روشن و امید بخش در جهت ارائه کالاهای ایرانی با کیفیت با قیمت مناسب به خانواده های ایرانی آغاز کرد .

امیدوار بودیم و هستیم که ایرانیان ، کالاهای با کیفیت تولید داخل کشور را مصرف کنند تا هم به اقتصاد کشور و هم اقتصاد خانواده خود کمک کنند. مصرف تولید ات داخلی می تواند حمایتی

دلگرم کننده برای تولید کنندگان و مانع خروج ارز از کشور باشد.

خانوار ها هم در صورت رضایت از کیفیت کالاهای ایرانی و مصرف آنها با پرداخت مبالغ کمتر برای تهیه کالاهای مشابه ، در مخارج خود صرفه جویی می کنند. ارائه محصولات با کیفیت از طریق

بازاریابی شبکه ای به کل افراد جامعه در ایران و جهان به گونه ای که کیفیت تنها دلیل فروش محصول باشد و کلیه ذینفعان و پرسنل شرکت به کیفیت محصول ارائه شده افتخار کنند.

سازمان مدیریتی شرکت با هدف ایجاد بستری مناسب برای فعالیت بازاریابی شبکه ای قانونی ، اصولی و حرفه ای شکل گرفته و با الگوبرداری از شرکت های پیشرو و موفق جهانی، سعی دارد تا ارایه کننده مفهوم صحیح و درست این تجارت باشد.

ایجاد بستری امن برای شکل گیری کسب و کارهای کوچک خانگی با پتانسیل تبدیل شدن به تجارتی جهانی برای افرادی خود ساخته در بستری حمایتی و با تمرکز بر رشد فردی از اصلی کرم خنک کننده کف پا

ترین ماموریت های این سازمان می باشد. این سازمان ، تغییر دیدگاه فعلی جامعه به بازاریابی شبکه ای را از ماموریت های اصلی خود دانسته و بر آن است که با ایجاد یک ساختار سالم ،

اصولی و حرفه ای ، ظاهری مناسب ، ارزشمند و در خور جایگاه به بازاریابی شبکه ای در ایران ببخشد و بستری ایجاد کند که هیچ فردی متضرر نگردد.

ویتامین های مورد نیاز مو

بهترین مارک روغن هسته انگور]]>
متفرقه Wed, 18 Jul 2018 09:46:05 +0000