sport - Forum Kunena Site Syndication http://sport.um.ac.ir/ Tue, 23 Jan 2018 01:43:03 +0000 Kunena 1.6 http://sport.um.ac.ir/components/com_kunena/template/default/images/icons/rss.png sport - Forum http://sport.um.ac.ir/ en-gb عنوانِ بحث: نکات نوشتن متا دیسکریپشن در سئو طراحی سایت - توسطِ :: espinasweb@gmail.com http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/22/3199--------.html#3199 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/22/3199--------.html#3199
نکات نوشتن متا دیسکریپشن در سئو طراحی سایت
در این مقاله یک سری نکات برای نوشتن بخش متا را بیان میکنیم با طراحی سایت اسپیناس همراه باشید:

روی تعداد کلمات متا خودتان تمرکز نکنید
لازم نیست حتما تمام تمرکز خودتان را روی این بگذارید که طراحی سایت تعداد کلمات متا شما بین ۱۶۰ تا ۱۵۵ کاراکتر باشد.هرچند که این عدد توسط متخصصان سئو اعلام شده است ولی میتواند در موقعیت های مختلف کمتر یا بیشتر باشد.

متا دیسکریپشن های خودتان را تکرار نکنید
نکات نوشتن متا دیسکریپشن در سئو طراحی سایت
هرچند که دو تا متا شبیه به هم نمیتواند مشکل خاصی را برای طراحی سایت شما ایجاد کند ولی به جای این که آنرا کپی کنید زمانی که چیزی برای نوشتن متا ندارید آن را خالی بگذارید خود گوگل برای شما این بخش را با توجه محتوا پر میکند.اگر نمیتوانید روی تولید متا تمام صفحات وقت صرف کنید روی صفحات اصلی و دسته ها و آنهایی که برای شما مهم است کار کنید.

زمانی که تعداد صفحات شما بیشتر از هزاران صفحه است بهتر است یک قالب تعیین کنید که در صفحات مختلف فقط کلمات کلیدی آن ها عوض شود.

از کلمات کلیدی خودتان در قسمت متا استفاده کنید
در واقع اینجوری میتوان گفت از کلمات کلیدی که میدانید مشتریان شما به دنبال آن هستند در بخش توضیحات صفحه استفاده کنید چون متا در واقع خلاصه ای از صفحه شما است وباید برای مشتریان شما جذاب باشد

متا شما نباید خسته کننده باشد
متا شما باید انقدر جذاب باشد که مخاطب شما با سرچ در گوگل و مشاهده سایت شما بتواند جذب سایت شما شده و برای مشاهده آن کلیک کند.

کاملا شفاف صحبت کنید
وقتی دارید در مورد یک چیز خاصی صحبت میکنید سعی کنید که توضیح شما کاملا شفاف باشد که افراد با خواندن یک خط جذب شده و وارد سایت شما شوند.در واقع افراد بعد از خواندن متا شما باید تصور کنند بعد از کلیک روی این سایت با چه مقاله ای مواجه میشوند

بازدید کننده را کنجکاو کنید
میتوانید در توضیحات متا خودتان از سوال استفاده کنید سوال هایی که دقیقا میدانید افراد به دنبال آن هستند. این کار باعث میشود کهمخاطب شما احساس کند جواب تمام سوال های خودش را میتواند در سایت شما پیدا کند.

از اعداد و علامت ها استفاده کنید
اگر سایت شما فروشگاهی است یا دارید در مورد یک کالا خاص صحبت میکنید میتوانید با نوشتن قیمت و تعداد و … مخاطب خودتان را به فروشگاهتان دعوت کنید همانند دکور یک فروشگاه که با تخفیف رو شیشه باعث جذب مخاطب میشود

مطالب خودتان را ادامه دار بنویسید
شما میتوانید از عبارت در ادامه بخوانید برای جذب مخاطب طراحی سایت به خواندن ادامه مطلبتان استفاده کنید. این کار باعث میشود مخاطب شما جذب شود

شما همچنین میتوانید از لوگو و اطلاعات شرکت و همچنین شبکه های اجتماعی برای آشنایی بیشتر مخاطبانتان با خودتان استفاده کنید که باعث میشود حس اعتماد را به آنها منتقل کنید]]>
تغذیه Mon, 22 Jan 2018 16:27:19 +0000
عنوانِ بحث: تخم کتان چه خواصی دارد؟ - توسطِ :: hassanrezaie http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/22/3111-----.html#3111 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/22/3111-----.html#3111
فواید تخم کتان چیست؟


بذر کتان یا دانه کتان، دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است به گونه ای که مصرف ۱۰۰ گرم از آن بیش از ۱۹ درصد از نیاز بدن ما به پروتئین، فیبرهای غذایی، برخی از ویتامین های گروه B و مواد معدنی را تامین می کند. به خصوص باید بر این نکته تاکید نمود که مصرف این میزان تخم کتان، بیش از ۹۰ درصد از نیاز بدن انسان به تیامین (یکی از ویتامین های گروه ، منیزیم و فسفر را تامین می کند. در خصوص میزان کالری بذر کتان باید گفت که مصرف ۱۰۰ گرم تخم کتان دارای ۵۳۴ کالری انرژی می باشد، که در مقایسه با بیشتر مواد غذایی میزان بسیار بالایی است.اما همچنان در رزیم لاغری توصیه میشود از تخم کتان استفاده شود.

در هر ۱۰۰ گرم از تخم کتان ۴۲ گرم چربی وجود دارد که این میزان چربی شامل، ۲۳ گرم اسیدهای چرب امگا ۳ و امگا ۶ گرم اسیدهای چرب امگا ۶ می باشد.

خواص تخم کتان
خواص تخم کتان در پیشگیری از سرطان
در خصوص تاثیرات مثبت یا منفی مصرف تخم کتان در پیشگیری یا بروز سرطان سینه و درمان بیماری یا تشدید آن مطالب ضد و نقیض بسیاری توسط مراجع معتبر سلامت در جهان منتشر شده است، در زیر نظر دو مورد از این مراجع علمی توسط نوآورد ترجمه و منتشر شده است:

وب سایت معتبر WebMD در خصوص تاثیرات جانبی مصرف تخم کتان اشاره می کند که:

از آنجایی که تخم کتان ممکن است عملکردی شبیه به هورمون استروژن داشته باشد، لذا این نگرانی وجود دارد که مصرف دانه کتان در افراد مبتلا به بیماری های مرتبط با هورمون ها، سبب تشدید بیماری گردد. برخی از این بیماری ها عبارتند از سرطان سینه، سرطان رحم، سرطان تخمدان، اندومتریوز و فیبرهای رحمی. با این حال برخی از تحقیقات اولیه آزمایشگاهی و مطالعات بر روی جانوران در خصوص مصرف دانه کتان نشان می دهد که ممکن است [بر خلاف آنچه در بالا گفته شد] مصرف این ماده با استروژن مقابله نموده و در برابر سرطان های وابسته به هورمون، از بدن محافظت نمایند. به هر روی، تا زمانی که تحقیقات بیشتری در این خصوص صورت گیرد، در صورت که به بیماری های با منشا هورمونی مبتلا هستید، از مصرف بی رویه تخم کتان بپرهیزید.

از سوی دیگر وب سایت دکتر مرکولا که از جمله شناخته شده ترین و معتبرین وب سایت ها در حوزه سلامت در ایالت متحده و جهان می باشد، در زمینه تاثیر مصرف تخم کتان در پیشگیری و کمک به درمان سرطان سینه مطالب زیر را عنوان کرده است:

تخم کتان سرشار از فیتواستروژن می باشد. فیتواستروژن یک ماده مغذی گیاهی است که به هورمون استروژن تولید شده در بدن زنان شباهت هایی دارد. تحقیقات بسیاری نشان داده است که نه تنها مصرف تخم کتان، بیش از هر ماده غذایی دیگری، از بروز سرطان سینه پیشگیری می کند، بلکه حتی می تواند در کوچک شدن اندازه تومورهای سینه موثر باشد.

تاثیرات مصرف تخم کتان در مقابله (پیشگیری و کمک به درمان) سرطان سینه را می توان به این صورت خلاصه نمود:

مصرف تخم کتان میزان تولید و ترشح استروژن را در بدن کاهش می دهد.
تخم کتان سبب افزایش تولید نوعی از استروژن «خوب» می شود که دارای خاصیت محافظت کنندگی می باشد.
میزان سه عامل متفاوت مرتبط با رشد سرطان سینه را کاهش می دهد.
چرخه قاعدگی را طولانی تر می کند.
از چسبیدن استروژون های محیطی به بافت پستان جلوگیری می کند.
از بافت پستان در برابر تاثیرات مخرب مواد سمی محیطی محافظت می کند.
مسدود نمودن آنزیم آروماتاز، شبیه به نحوه عملکرد داروی آریمیدکس (Arimidex)
مسدود نمودن گیرنده استروژن، شبیه به نحوه عملکرد داروی تاموکسیفن (Tamoxifen)
منبع:salamatweb.ir/flaxseed-properties-slimming-flaxseed/]]>
تغذیه Tue, 09 Jan 2018 15:22:08 +0000
عنوانِ بحث: چگونه چربی کمتری مصرف کنیم ؟ - توسطِ :: alirad1994 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/22/3064------.html#3064 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/22/3064------.html#3064 یکی از اجزای اصلی پخت غذا روغن است .

چربی های بدن بر اثر مصرف زیاد روغن در بدن بالا می رود که برای بدن بسیار ضرر دارد .

شما با عادات غذایی ساده می توانید مصرف چربی را در غذای روزانه کم کنید .

در ادامه با ما همراه باشید و راهکار ها را بخوانید .

راهکار هایی برای داشتن رژیم غذایی سالم
از ظروفی استفاده کنید که روغن زیادی برای پخت نیاز نداشته باشند .

تا آنجایی که می توانید مصرف روغن جامد را محدود کنید و به جای ان از روغن مایع فاقد کلسترول و اسید چرب اشباع استفاده کنید .

می توانید به جای استفاده زیاد از روغن مایع ، ته ظرف را با یک فرچه کمی روغن بمالید .

تا حد امکان غذاها را کباب کنید و از سرخ کردن آنها بپرهیزید .

از حرارت زیاد و سرخ کردن زیاد و قهوه ای کردن غذاها پرهیز کنید .

روغن های استفاده شده را مجددا مصرف نکنید و روغن جدید استفاده کنید .

برای سرخ کردن از روغن سرخ کردنی و برای پخت و پز از روغن مایع و برای سالاد از روغن هایی مثل زیتون و کنجد استفاده کنید .

ظرف روغن باید سالم و غیرقابل نفوذ باشد تا محتوای داخل آن فاسد نشود .

برای پختن گوشت می توانید به جای روغن از آبلیمو یا سرکه استفاده کنید .

آجیل و ماهی را در برنامه غذایی خود بگنجانید و به عنوان تامین کننده چربی از آنها استفاده کنید .

از ماست و شیر کم چرب به جای پرچرب استفاده کنید .

می توانید ماست را جایگزین سس و شیر را جایگزین خامه در رژیم غذایی کنید .

پودر کاکائو هم مزه پودر شکلات است اما بدون چربی است بنابراین می توانید پودر کاکائو را به جای شکلات در پخت دسر استفاده کنید .

می توانید در پخت برخی غذاها مثل کوکو و کتلت ، به جای استفاده از هر زرده تخم مرغ از ۲ سفیده تخم مرغ استفاده کنید .

امیدواریم همین توصیه های ساده مفید واقع شود و موجب سلامتی بیشتر شما شود .
این مطلب از مجله آنلاین گردآوری شده است .]]>
تغذیه Sat, 30 Dec 2017 03:39:07 +0000
عنوانِ بحث: مرکز خرید دبی مال شهر دبی در کشور امارات - توسطِ :: mancharter http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/22/3063---------.html#3063 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/22/3063---------.html#3063 گزارش میدانی این تودی از پیشرفته ترین و بزرگترین مرکز خرید جهان, دبی مال به همراه تصاویر و آدرس

نام به انگلیسی : The Dubai Mall

خوب دوستان سلام، اگر شما الان در شهر دبی هستین و یا در آینده قصد سفر با تور دبی به دبی دارید، همراه این تودی باشید تا بهترین مرکز خرید دنیا و شهر دبی را برای شما تشریح کنیم.

دبی مال یکی از زیر مجموعه ها و زیر پروژه های بلندترین آسمان خراش دنیا یعنی برج خلیفه می باشد، که هزینه ی کلی این مجموعه یعنی برج خلیفه به همراه مرکز خرید دبی مال 20 میلیارد دلار بوده و جالبه واستون که بدونید در این مرکز خرید بیش از 1200 واحد تجاری ، اداری و مسکونی وجود داره که شما در هنگام سفر به شهر دبی اگر بخواهید همه ی این واحد هارو بازدید کنید باید حداقل 2 الی 3 روز از برنامه ی سفر خودتون رو برای مشاهده از مرکز خرید دبی مال تنظیم کنید و با زیباترین و پیشرفته ترین پاساژ خرید دنیا آشنا شوید.

این مرکز خرید بزرگ در ماه نوامبر سال 2008 میلادی بود که خبر افتتاح دبی مال سر تیتر همه شبکه ها و رسانه های آسیا و دنیا شد و دوباره شیخ نشین های اماراتی رکوردی دیگر در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رساندند.

از لحاظ جغرافیایی اگر در دبی هستید کافیه خودتونو به خیابان دوطبقه دوحه برسانید و به راحتی دبی مال را مشاهده می کنید.

تفریحات موجود در دبی مال چیست ؟

در مراجعه ی حضوری بنده به دبی مال تمام تفریحات موجود و امکانات این پاساژ رو بررسی کردم، تفریحات موجود در دبی مال شامل یک زمین یخ بسیار بزرگ و مدرن که در حد بازی های المپیک زمستانی ساخته شده است و شما می توانید با پرداخت 30 درهم برای هر نفر به مدت 30 دقیقه از آن استفاده کنید و لذت ببرید، اگر تا به حال از آکواریوم و باغ وحش در هر شهر داخل کشور خودمون و کشورهای همسایمون بازدید کردید خط بزنید، چون وقتی وارد آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی مال بشین، بهت شمارو فرا میگیره و افسوس میخورید از اینکه چرا کشور ما نباید همچین تفریحاتی داشته باشد، واقعا بهترین آکواریوم و باغ وحش موجود در خاورمیانه را می توانید در دبی مال مشاهده کنید و آن هم در زیر آب!!!

همچنین در مرکز خرید دبی مال امارات، چندین سالن سینما و تیاتر وجود دارد که با مجهرترین امکانات صدا و تصویر می توانید فیلم های در حال اکران روز دنیا را با پرداخت هزینه 50 درهم برای هر بزرگسال و 35 درهم برای کودکان ببینید.

اگر در دبی کودک همراهتون هست، خوب میتونید از یکی از زیباترین شهربازی های سرپوشیده ی آسیا در دبی مال استفاده کنید و فرزند خودتونو در شادترین حالت ممکن قرار دهید و شما برای استراحت در حین بازدید و خرید از دبی مال می توانید از رستوران های این مجموعه با انواع غذاهای ایرانی و جهانی، فست فود های با برندهای روز جهان از جمله مک دونالد و هایپر و همچنین برای سرو و خوردن نوشیدنی بهترین کافی شاپ های موجود کشور امارات با برندهای معتبر قهوه از جمله استار باکس و لامبورگینی را با طعم واقعی و خالص میل کنید.

یکی دیگر از رکوردهای مجموعه دبی مال شهر دبی، فواره های آبی و متصل به سیستم های موسیقی پیشرفته در 200 رنگ مختلف است که در کتاب رکوردهای گینس به عنوان زیباترین و مجهزترین آب نماهای موزیکال جهان ثبت شده است و شما می توانید همراه با خانواده و دوستان خود از این فواره ها دیدن کنید و عکس هایی به یاد ماندنی و خاطره انگیز بگیرید.

رکوردهای باورنکردنی مرکز خرید دبی مال در کتاب گینس

عنوان پهناورترین مجموعه و مرکز خرید دنیا با مساحت و زیربنای 1.124.000 متر مربع!!! جالبترم میشه وقتی بدونید که دومین مجموعه ی خرید بزرگ دنیا در شهر پکن پایتخت کشور چین است با مساحت تقریبا نصف دبی مال!!!

اولین مرکز خرید دنیا از نظر متراژ قابل استفاده برای امر تجارت و خرید و فروش با میزان 350.000 متر مربع متراژ تجاری.

رکورد بیشترین بازدید کننده از یک مرکز خرید در دنیا در دستان دبی مال است که در اولین سال بازگشایی آن 37 میلیون نفر از مرکز خرید دبی مال بازدید و خرید کردند که در نوع خود شگفت انگیز و باورنکردنی است.

همچنین در سال 2010 میلادی مجموعه ی دبی مال به عوان زیباترین پاساژ تجاری جهان معرفی شد و جایزه خودش را دریافت کرد.

اگر عاشق شیرینی و مشتقات آن هستید، بزرگترین و خوشمزه ترین شیرنی فرشی دنیا در دبی مال واقع شده است، میزان متراژ 930 متر مربع رکورد بزرگترین شیرنی فروشی جهان را در دست دارد و اینجوری بگم بهتون که شیرین در جهان نیست که در این مجموعه نباشد.

بخش های مختلف مرکز خرید دبی مال

شماره 1 : مجموعه سرای مد و فشن دبی مال

در قسمت فشن و مارک های معروف دبی مال تعداد هفتاد واحد تجاری بزرگ وجود دارد که هر نوع برند معروف پوشاک و فشن که تا به حال به گوش شما خورده است در آن وجود دارد به قول بچه های نرم افزار با اپدیت روز جهان در زمینه مد و لباس، از برندهای معتبر و مشهور حاضر در این مجموعه می توان به نمایندگی های کمپانی گوچی، ورساچه، دولچه و کابانا، بربری، لوی و ویتون، کریستین دیور، شانل، آرمانی و … اشاره داشت.

شماره 2 : بازار بزرگ طلا و جواهر دبی مال

رکوردهای دبی مال تمام شدنی نیست، رکورد پهناورترین و بزرگترین بازار خرید و فروش طلا، نقره و الماس جهان به صورت سرپوشیده جهان با تعداد دویست دربند واحد تجاری در مرکز خرید دبی مال وجود دارد وخانم ها و دخترانی که طبق عادت عاشق طلا هستند از این بازار زیباتر و جدیدتر در این زمینه در هیچ کجای دینا پیدا نخواهند کرد.

شماره 3 : زمین یخی بزرگ دبی مال که در ابتدای مطلب توضیح دادم خدمتتون.

شماره 4 : تونل و آکواریوم آب شور دبی مال

در این آکواریوم که در زیر آب ایجاد شده است طبق تابلوی راهنمایی که خودم در آنجا مطالعه کردم، تعداد 33.000 نوع ماهی و موجودات دریایی مختلف وجود دارد، همچنین یک تونل بسیار زیبا و شیک در این آکواریوم طراحی شده است و شما با عبور از این تونل از سمت راست تا چپ و ابلای سرخودتون سفره ماهی های بزرگ و کوسه مشاهده می کنید که علاوه بر زیبایی یک حس ترس در شما بوجود می اورد.

شماره 5 : باغ وحش زیر آب دبی مال

یکی از سه باغ وحش بزرگ خاورمیانه در دبی مال واقع شده است و شما در این باغ وحش به غیر چند نوع حیوان خاص، هر نوع موجودی را خواهید دید از جمله، پلنگ سیاه، شیر افریقایی، عقاب ایرانی، مارهای چندین متری، پنگوین و اردک های زیبا و … من خودم به شخصه عکس های زیبا و جاودانه ای در این باغ وحش ثبت کردم و پیشنهاد میکنم حتما دوربین باخودتون همراه داشته باشید.

شماره 6 : فواره های موزیکال دبی مال که در ابتدای پست توضیحات لازم رو واستون گفتم.

شماره 7 : رستوران های بزرگ دبی مال که این مورد رو هم واستون تشریح کردم در اوایل مقاله.

شماره 8 : سالن های سینما و تئاتر بزرگ دبی مال

در مرکز خرید دبی مال شهر دبی، تعداد 22 سالن سینما با تجهیزات صوتی و تصویری چند بعدی و مدرن دنیا وجود دارد که ظرفیت کلی همه ی این سالن های سینما همزمان می تواند 2800 نفر را برای بازدید از فیلم های روز جهان میزبانی کند.

منبع این تودی]]>
تغذیه Fri, 29 Dec 2017 20:13:36 +0000
عنوانِ بحث: بهترین عایق برای مرغداری - توسطِ :: seosho http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/22/3036----.html#3036 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/22/3036----.html#3036

عایق سقف :
در مرغداری ها پوشش وعایق کامل سقف بسیار مهم است که باعث می شود گرمای مرغداری هدر نرود بهترین عایق سقف سوله ، ایرانیت ،پرمیت و کرکره سیکوئی بایستی به سه لایه پشم شیشه به ضخامت 5 سانتی متر در مجموع 15 سانتی متر پشم شیشه به طورکامل عایق کاری شود مزیت عایق کاری سقف مرغداری در تابستان از ورود هوای گرم جلوگیری می کندضریب انتقال حرارت را پایین آورده و در زمستان از ورود هوای سرد جلوگیری می کند وباعث کاهش میزان مصرف سوخت می شودو هزینه مرغداری را کاهش داده و این موضوع از نظر اقتصادی حائز اهمیت است.

عایق دیوارها :
می توان از  ساندویچ پانل های دیواری عایق شده استفاده کرد . دیوارهای دوجداره که فاصله بی دیواره از عایق حرارتی پرشده عدم نصب پنجره در دیوارهای طولی سالن در اتلاف انرژی جلو گیری می شود .از جمله عایق هایی که میتوان در مرغداری استفاده کرد ساندویچ پانل پشم سنگ که شامل  عایق پشم سنگ تخته ای ، پشم سنگ پتویی و پشم سنگ لحافی که 50 درصد از اتلاف انرژی جلو گیری می شودبا روکش آلومینیوم ویا کاغذ کرافت استفاده میشوداز ورق گالوانیزه ،  ورق آلوزینک ،ورق  آلومینیوم همراه با عایق ورق پشم شیشه که میتوان از ساندویچ پانل های با ضخامت 4و 5 و6 و8و10 استفاده کرد.

مزیت های استفاده از بهترین عایق در مرغداری:


کاهش هزینه های اجرایی پروژه به پایین ترین مقدارهزینه
تامین دمای حرارت وسرما سالن مرغداری
تامین شرایط محیطی یکنواخت در سالن جهت استفاده بهینه از فضای سالن
سهولت در تعمیر ونگهداری مرغداری
اجرای سالن در حداقل زمان ممکن به طور کامل وآماده بهره برداری
مقاوم در برابر زلزله و رانش زمین
مقاوم در برابر حریق
عایق صوتی بسیار قوی

بهنرین استفاده ساندویچ پانل آلومینیوم سایزهای متنوع برای پوشش دیوار مرغداری  و ساندویچ پانل سقفی بسیار مقاوم  می توانند سهولت در اجرا را به همراه داشته باشد.]]>
تغذیه Mon, 25 Dec 2017 09:57:42 +0000