نمایه کاربری

چهارشنبه 4 بهمن 1396

آدرس کانال تلگرام اداره کل تربیت بدنی

جهت دریافت اخبار اداره کل تربیت بدنی در تلگرام به ما بپیوندید

@ferdowsi_sport

تنیس خاکی

آمادگی جسمانی ۲۲ بهمن

باشگاه پینت بال

انجمن ورزشی اداره کل

فرم پيشينه علايق ورزشي

روزنامه های ورزشی

آیین نامه ها و مقررات

جشنواره درون دانشگاهی

کارکنان و اعضاء هیات علمی

ورزش خوابگاه ها

ستاد اردوها

کلاسهای آموزشی

ورزش دانشکده ها

ورزش قهرمانی

نهضت داوطلبی

سوالات متداول

اماکن و تاسیسات ورزشی

احكام و گواهي هاي صادر شده

پيش بيني نتايج مسابقات

ملاقات عمومي با رياست دانشكده و مديركل تربيت بدني دانشگاه
میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

مرکز خرید دبی مال شهر دبی در کشور امارات
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان
  • صفحه:
  • 1

نامِ بحث: مرکز خرید دبی مال شهر دبی در کشور امارات

مرکز خرید دبی مال شهر دبی در کشور امارات 3 هفته, 4 روز قبل، #3063

• mancharter
  • ( کاربر )
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
گزارش میدانی این تودی از پیشرفته ترین و بزرگترین مرکز خرید جهان, دبی مال به همراه تصاویر و آدرس

نام به انگلیسی : The Dubai Mall

خوب دوستان سلام، اگر شما الان در شهر دبی هستین و یا در آینده قصد سفر با تور دبی به دبی دارید، همراه این تودی باشید تا بهترین مرکز خرید دنیا و شهر دبی را برای شما تشریح کنیم.

دبی مال یکی از زیر مجموعه ها و زیر پروژه های بلندترین آسمان خراش دنیا یعنی برج خلیفه می باشد، که هزینه ی کلی این مجموعه یعنی برج خلیفه به همراه مرکز خرید دبی مال 20 میلیارد دلار بوده و جالبه واستون که بدونید در این مرکز خرید بیش از 1200 واحد تجاری ، اداری و مسکونی وجود داره که شما در هنگام سفر به شهر دبی اگر بخواهید همه ی این واحد هارو بازدید کنید باید حداقل 2 الی 3 روز از برنامه ی سفر خودتون رو برای مشاهده از مرکز خرید دبی مال تنظیم کنید و با زیباترین و پیشرفته ترین پاساژ خرید دنیا آشنا شوید.

این مرکز خرید بزرگ در ماه نوامبر سال 2008 میلادی بود که خبر افتتاح دبی مال سر تیتر همه شبکه ها و رسانه های آسیا و دنیا شد و دوباره شیخ نشین های اماراتی رکوردی دیگر در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رساندند.

از لحاظ جغرافیایی اگر در دبی هستید کافیه خودتونو به خیابان دوطبقه دوحه برسانید و به راحتی دبی مال را مشاهده می کنید.

تفریحات موجود در دبی مال چیست ؟

در مراجعه ی حضوری بنده به دبی مال تمام تفریحات موجود و امکانات این پاساژ رو بررسی کردم، تفریحات موجود در دبی مال شامل یک زمین یخ بسیار بزرگ و مدرن که در حد بازی های المپیک زمستانی ساخته شده است و شما می توانید با پرداخت 30 درهم برای هر نفر به مدت 30 دقیقه از آن استفاده کنید و لذت ببرید، اگر تا به حال از آکواریوم و باغ وحش در هر شهر داخل کشور خودمون و کشورهای همسایمون بازدید کردید خط بزنید، چون وقتی وارد آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی مال بشین، بهت شمارو فرا میگیره و افسوس میخورید از اینکه چرا کشور ما نباید همچین تفریحاتی داشته باشد، واقعا بهترین آکواریوم و باغ وحش موجود در خاورمیانه را می توانید در دبی مال مشاهده کنید و آن هم در زیر آب!!!

همچنین در مرکز خرید دبی مال امارات، چندین سالن سینما و تیاتر وجود دارد که با مجهرترین امکانات صدا و تصویر می توانید فیلم های در حال اکران روز دنیا را با پرداخت هزینه 50 درهم برای هر بزرگسال و 35 درهم برای کودکان ببینید.

اگر در دبی کودک همراهتون هست، خوب میتونید از یکی از زیباترین شهربازی های سرپوشیده ی آسیا در دبی مال استفاده کنید و فرزند خودتونو در شادترین حالت ممکن قرار دهید و شما برای استراحت در حین بازدید و خرید از دبی مال می توانید از رستوران های این مجموعه با انواع غذاهای ایرانی و جهانی، فست فود های با برندهای روز جهان از جمله مک دونالد و هایپر و همچنین برای سرو و خوردن نوشیدنی بهترین کافی شاپ های موجود کشور امارات با برندهای معتبر قهوه از جمله استار باکس و لامبورگینی را با طعم واقعی و خالص میل کنید.

یکی دیگر از رکوردهای مجموعه دبی مال شهر دبی، فواره های آبی و متصل به سیستم های موسیقی پیشرفته در 200 رنگ مختلف است که در کتاب رکوردهای گینس به عنوان زیباترین و مجهزترین آب نماهای موزیکال جهان ثبت شده است و شما می توانید همراه با خانواده و دوستان خود از این فواره ها دیدن کنید و عکس هایی به یاد ماندنی و خاطره انگیز بگیرید.

رکوردهای باورنکردنی مرکز خرید دبی مال در کتاب گینس

عنوان پهناورترین مجموعه و مرکز خرید دنیا با مساحت و زیربنای 1.124.000 متر مربع!!! جالبترم میشه وقتی بدونید که دومین مجموعه ی خرید بزرگ دنیا در شهر پکن پایتخت کشور چین است با مساحت تقریبا نصف دبی مال!!!

اولین مرکز خرید دنیا از نظر متراژ قابل استفاده برای امر تجارت و خرید و فروش با میزان 350.000 متر مربع متراژ تجاری.

رکورد بیشترین بازدید کننده از یک مرکز خرید در دنیا در دستان دبی مال است که در اولین سال بازگشایی آن 37 میلیون نفر از مرکز خرید دبی مال بازدید و خرید کردند که در نوع خود شگفت انگیز و باورنکردنی است.

همچنین در سال 2010 میلادی مجموعه ی دبی مال به عوان زیباترین پاساژ تجاری جهان معرفی شد و جایزه خودش را دریافت کرد.

اگر عاشق شیرینی و مشتقات آن هستید، بزرگترین و خوشمزه ترین شیرنی فرشی دنیا در دبی مال واقع شده است، میزان متراژ 930 متر مربع رکورد بزرگترین شیرنی فروشی جهان را در دست دارد و اینجوری بگم بهتون که شیرین در جهان نیست که در این مجموعه نباشد.

بخش های مختلف مرکز خرید دبی مال

شماره 1 : مجموعه سرای مد و فشن دبی مال

در قسمت فشن و مارک های معروف دبی مال تعداد هفتاد واحد تجاری بزرگ وجود دارد که هر نوع برند معروف پوشاک و فشن که تا به حال به گوش شما خورده است در آن وجود دارد به قول بچه های نرم افزار با اپدیت روز جهان در زمینه مد و لباس، از برندهای معتبر و مشهور حاضر در این مجموعه می توان به نمایندگی های کمپانی گوچی، ورساچه، دولچه و کابانا، بربری، لوی و ویتون، کریستین دیور، شانل، آرمانی و … اشاره داشت.

شماره 2 : بازار بزرگ طلا و جواهر دبی مال

رکوردهای دبی مال تمام شدنی نیست، رکورد پهناورترین و بزرگترین بازار خرید و فروش طلا، نقره و الماس جهان به صورت سرپوشیده جهان با تعداد دویست دربند واحد تجاری در مرکز خرید دبی مال وجود دارد وخانم ها و دخترانی که طبق عادت عاشق طلا هستند از این بازار زیباتر و جدیدتر در این زمینه در هیچ کجای دینا پیدا نخواهند کرد.

شماره 3 : زمین یخی بزرگ دبی مال که در ابتدای مطلب توضیح دادم خدمتتون.

شماره 4 : تونل و آکواریوم آب شور دبی مال

در این آکواریوم که در زیر آب ایجاد شده است طبق تابلوی راهنمایی که خودم در آنجا مطالعه کردم، تعداد 33.000 نوع ماهی و موجودات دریایی مختلف وجود دارد، همچنین یک تونل بسیار زیبا و شیک در این آکواریوم طراحی شده است و شما با عبور از این تونل از سمت راست تا چپ و ابلای سرخودتون سفره ماهی های بزرگ و کوسه مشاهده می کنید که علاوه بر زیبایی یک حس ترس در شما بوجود می اورد.

شماره 5 : باغ وحش زیر آب دبی مال

یکی از سه باغ وحش بزرگ خاورمیانه در دبی مال واقع شده است و شما در این باغ وحش به غیر چند نوع حیوان خاص، هر نوع موجودی را خواهید دید از جمله، پلنگ سیاه، شیر افریقایی، عقاب ایرانی، مارهای چندین متری، پنگوین و اردک های زیبا و … من خودم به شخصه عکس های زیبا و جاودانه ای در این باغ وحش ثبت کردم و پیشنهاد میکنم حتما دوربین باخودتون همراه داشته باشید.

شماره 6 : فواره های موزیکال دبی مال که در ابتدای پست توضیحات لازم رو واستون گفتم.

شماره 7 : رستوران های بزرگ دبی مال که این مورد رو هم واستون تشریح کردم در اوایل مقاله.

شماره 8 : سالن های سینما و تئاتر بزرگ دبی مال

در مرکز خرید دبی مال شهر دبی، تعداد 22 سالن سینما با تجهیزات صوتی و تصویری چند بعدی و مدرن دنیا وجود دارد که ظرفیت کلی همه ی این سالن های سینما همزمان می تواند 2800 نفر را برای بازدید از فیلم های روز جهان میزبانی کند.

منبع این تودی
آخرین ویرایش: 3 هفته, 4 روز قبل، نویسنده : mancharter. توضیحات: غلط املایی
  • صفحه:
  • 1
مدیران: dr.moazzami

قدرت گرفته از کیوننا فارسی / محصول گروه سی‌ام‌اس فارسی

این صفحه در: 0.24 ثانیه ایجاد شده است