نمایه کاربری

  شنبه 28 مهر 1397

آدرس کانال تلگرام اداره کل تربیت بدنی

جهت دریافت اخبار اداره کل تربیت بدنی در تلگرام به ما بپیوندید

@ferdowsi_sport


تنیس خاکی

آمادگی جسمانی ۲۲ بهمن

باشگاه پینت بال

انجمن ورزشی اداره کل

فرم پيشينه علايق ورزشي

روزنامه های ورزشی

آیین نامه ها و مقررات

جشنواره درون دانشگاهی

کارکنان و اعضاء هیات علمی

ورزش خوابگاه ها

ستاد اردوها

کلاسهای آموزشی

ورزش دانشکده ها

ورزش قهرمانی

نهضت داوطلبی

سوالات متداول

اماکن و تاسیسات ورزشی

احكام و گواهي هاي صادر شده

پيش بيني نتايج مسابقات

ملاقات عمومي با رياست دانشكده و مديركل تربيت بدني دانشگاه
میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

گام به گام فصل اول شیمی یازدهم
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان
  • صفحه:
  • 1

نامِ بحث: گام به گام فصل اول شیمی یازدهم

گام به گام فصل اول شیمی یازدهم 11 ماه, 4 هفته قبل، #2725

  • myd_80
  • ( کاربر )
  • غایب
  • فعال
  • تعدادِ ارسال‌ها: 29
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
همان طور که میدانید فصل اول کتاب شیمی یازدهم «قدر هدایای زمینی را بدانیم» نام دارد. ما در گام به گام فصل اول شیمی یازدهم که برای رشته ی ریاضی و تجربی مشترک است پاسخ تمامی پرسش های خواسته شده از شما داخل کتاب را فراهم نموده ایم و همه ی بخش های کتاب شامل « خود را بیازمایید »و« با هم بیندیشیم » و« پیوند با ریاضی » به طور کامل پوشش داد شده است.موضوعاتی که این فصل دنبال کرده است در ابتدا پیرامون معرفی مواد مختلف ، بررسی کاربرد های انها در صنعت و معرفی شیوه های دستیابی به مواد ، بررسی میزان تولید و مصرف مواد طبیعی و مصنوعی در سطح کره ی زمین و مطالعه ی پراکندگی منابع شیمیایی در سطح جهان می چرخد .سپس الگو ها و روند ها در رفتار مواد و عنصر ها مورد بررسی قرار میگیرند .ویژگی های فیزیکی مانند رسانایی الکتریکی ،رسانایی گرمایی ، سطح صیقلی ، چکش خواری و تبادل الکترون .این مباحث به شما کمک میکند که به یک دید کلی از کاربرد ها و مصارف علم شیمی در زندگی برسید.

با مطالعه ی این بخش ها شما تا حدودی با حوزه های فعالیت یک مهندس شیمی ، یک تیوریسین شیمی یک شیمی دان تجربی آشنا خواهید شد و اگر علاقه مند به درس شیمی هستید می توانید تا حدودی با مسیر کاری این رشته مانوس تر شوید . ویژگی های شیمیایی مانند تغیرات شعاع اتم های مختلف ، خاصیت فلزی یا نافلزی ، واکنش پذیری در عبور از تناوب و گروه و…تمامی اینها مطالب پایه ای هستند که یادگیری انها برای هر رشته و گرایشی انکار ناپذیر است.

فراموش نکنید که از این به بعد با نزدیک شدن به سال کنکور باید سعی کنید که کمی عملی تر به دروس نگاه کنید تا فیلد یا رشته ی مورد علاقتونا پیدا کنید . یعنی کم کم با یک برنامه ریزی بلند مدت مسیر آینده خودتون را مشخص کنید. اطمینان داشته باشید که همین رویا هایی در ذهن ما هستند با تلاش و برنامه ریزی می توانند به واقعیت منجر شوند. و هیچ وقت به حرف های ناامید کننده ی برخی از بزرگتر ها گوش نکنید.
  • صفحه:
  • 1
مدیران: dr.moazzami

قدرت گرفته از کیوننا فارسی / محصول گروه سی‌ام‌اس فارسی

این صفحه در: 0.20 ثانیه ایجاد شده است