sport - Forum Kunena Site Syndication http://sport.um.ac.ir/ Fri, 19 Jan 2018 23:24:24 +0000 Kunena 1.6 http://sport.um.ac.ir/components/com_kunena/template/default/images/icons/rss.png sport - Forum http://sport.um.ac.ir/ en-gb عنوانِ بحث: سیگار و تاثیرات الکترواسموک و قلیان شارژی در ورزش - توسطِ :: majids5 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/21------/3134---------.html#3134 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/21------/3134---------.html#3134 بیشک شما هم از تاثیرات منفی انواع وسایل دودزا مثل سیگار و قلیان و یا همچنین دستگاه های الکترواسموک و قلیان شارژی که از آنها برای ترک سیگار استفاده میشود بر روی ورزش های مختلف اطلاع دارید.
سیگار و مواد دخانی در طولانی مدت تاثیرات زیادی بر روی بدن انسان گذاشته و همچنین بیشترین تاثیر آن روی ریه و اندام های تنفسی می باشد. با توجه به اینکه در ورزش های مختلف مثل کوه نوردی، دو، دوچرخه و ... که نیاز به اکسیژن بیشتری است این قسمت ها از بدن بیشترین کاربرد را دارند که در افراد سیگاری و کسانی که از قلیان های مختلف شارژی و سنتی استفاده میکنند مشکلات تنفسی ایجاد میگردد.
اگر از علاقه مندان به ورزش های مختلف هستید پیشنهاد میکنیم سریعتر اقدام به ترک سیگار و ... کنید و زیر نظر مربی های تربیت بدنی ورزش کنید.
با بالا رفتن سن و سال ترک سیگار و قلیان مشکل بوده که پیشنهاد میشود در کنار ورزش زیر نظر پزشک اقدام به ترک سیگار نمایید. و از ورزش های سبک استفاده کنید.]]>
کوه نوردی - دو میدانی - دوچرخه سواری Tue, 16 Jan 2018 15:58:24 +0000
عنوانِ بحث: تاثیر روغن حجم دهنده خراطین روی ورزش های عضلانی - توسطِ :: majids5 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/21------/3081---------.html#3081 http://sport.um.ac.ir/index.php/forum/21------/3081---------.html#3081 یکی از روش هایی که اکثر ورزشکاران از آن برای ساخت عضله و اندام های بدنی استفاده میکنند استفاده از داروهای مختلف می باشد.
برخی از این داروها به شکل طبیعی تولید میشود مثل روغن خراطین. اما برخی هم به روش های هورمونی و پودرهای چاق کننده ساخته میشوند.
قطعا برای ورزش های غیرسنگین که نیاز به عضله مثل وزنه برداری و کشتی ندارد استفاده از موادی مثل روغن خراطین ضروری نیست. چرا که به جای عضله در ورزش هایی مثل دو و میدانی یا کوه نوردی باید بر روی ماهیچه ها پرورش داده شود.
که اینکار معمولا با تمرین های خاص انجام میگردد.
پس اگر از طرفداران این ورزش ها هستید پیشنهاد میشود سمت پودرهای چاق کننده و یا روغن های خراطین نروید و زیر نظر مربی تمرین نمایید]]>
کوه نوردی - دو میدانی - دوچرخه سواری Wed, 03 Jan 2018 10:13:56 +0000