نمایه کاربری

  چهارشنبه 4 بهمن 1396

آدرس کانال تلگرام اداره کل تربیت بدنی

جهت دریافت اخبار اداره کل تربیت بدنی در تلگرام به ما بپیوندید

@ferdowsi_sport


تنیس خاکی

آمادگی جسمانی ۲۲ بهمن

باشگاه پینت بال

انجمن ورزشی اداره کل

فرم پيشينه علايق ورزشي

روزنامه های ورزشی

آیین نامه ها و مقررات

جشنواره درون دانشگاهی

کارکنان و اعضاء هیات علمی

ورزش خوابگاه ها

ستاد اردوها

کلاسهای آموزشی

ورزش دانشکده ها

ورزش قهرمانی

نهضت داوطلبی

سوالات متداول

اماکن و تاسیسات ورزشی

احكام و گواهي هاي صادر شده

پيش بيني نتايج مسابقات

ملاقات عمومي با رياست دانشكده و مديركل تربيت بدني دانشگاه

برنامه مسابقات فوتسال پسران - بیستمین جشنواره فرهنگی ورزشی درون دانشگاهی دانشگاه فردوسی مشهد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر سایت   
سه‌شنبه، ۲۸ آذر ۱۳۹۶

گروه

مرحله

ساعت

مسابقه

شماره بازی

تاریخ

ایام هفته

A

اول

۱۵:۰۰

تربیت‌بدنی الف - مهندسی طبیعت

۱

۹۶/۱۰/۱

جمعه

A

اول

۱۵:۴۰

علوم سیاسی - مهندسی د

۲

B

اول

۱۶:۲۰

مهندسی الف - مهندسی ب

۳

B

اول

۱۷:۰۰

تربیت‌بدنی ب - علوم اداری

۴

C

اول

۱۷:۴۰

مهندسی ج - دامپزشکی ب

۵

C

اول

۱۸:۲۰

الهیات  - علوم پایه

۶

D

اول

۱۹:۰۰

کشاورزی ب - دامپزشکی ج

۷

D

اول

۱۹:۴۰

علوم تربیتی - دامپزشکی الف

۸

A

دوم

۱۸:۰۰

تربیت‌بدنی الف - علوم سیاسی

۹

۹۶/۱۰/۲

شنبه

A

دوم

۱۸:۴۰

کشاورزی الف -  مهندسی د

۱۰

D

دوم

۱۹:۲۰

علوم تربیتی - کشاورزی ب

۱۱

D

دوم

۲۰:۰۰

معماری - دامپزشکی الف

۱۲

C

دوم

۱۸:۰۰

علوم پایه -  علوم اداری ب

۱۳

۹۶/۱۰/۴

دوشنبه

C

دوم

۱۸:۴۰

الهیات -  مهندسی ج

۱۴

B

دوم

۱۹:۲۰

علوم اداری الف - ادبیات

۱۵

B

دوم

۲۰:۰۰

مهندسی الف -  تربیت‌بدنی ب

۱۶

B

سوم

۹:۰۰

تربیت‌بدنی ب -  مهندسی ب

۱۷

۹۶/۱۰/۷

پنجشنبه

B

سوم

۹:۴۰

مهندسی الف -  ادبیات

۱۸

C

سوم

۱۰:۳۰

الهیات - دامپزشکی ب

۱۹

C

سوم

۱۱:۱۰

مهندسی ج -  علوم اداری ب

۲۰

D

سوم

۱۱:۵۰

علوم تربیتی -  دامپزشکی ج

۲۱

D

سوم

۱۲:۳۰

کشاورزی ب -  معماری

۲۲

A

سوم

۱۳:۰۰

تربیت‌بدنی الف -  کشاورزی الف

۲۳

A

سوم

۱۳:۴۰

علوم سیاسی -  مهندسی طبیعت

۲۴

B

چهارم

۹:۰۰

مهندسی ب -  ادبیات

۲۵

۹۶/۱۰/۸

جمعه

B

چهارم

۹:۴۰

مهندسی الف -  علوم اداری الف

۲۶

A

چهارم

۱۰:۳۰

تربیت‌بدنی الف -  مهندسی د

۲۷

A

چهارم

۱۱:۱۰

کشاورزی الف -  مهندسی طبیعت

۲۸

D

چهارم

۱۱:۵۰

کشاورزی ب -  دامپزشکی الف

۲۹

D

چهارم

۱۲:۳۰

دامپزشکی ج - معماری

۳۰

C

چهارم

۱۳:۰۰

مهندسی ج - علوم پایه

۳۱

C

چهارم

۱۳:۴۰

دامپزشکی ب -  علوم اداری ب

۳۲

D

پنجم

۱۸:۰۰

معماری -  علوم تربیتی

۳۳

۹۶/۱۰/۹

شنبه

D

پنجم

۱۸:۴۰

دامپزشکی الف - دامپزشکی ج

۳۴

C

پنجم

۱۹:۲۰

الهیات -  علوم اداری ب

۳۵

C

پنجم

۲۰:۰۰

علوم پایه -  دامپزشکی ب

۳۶

B

پنجم

۱۸:۰۰

تربیت‌بدنی ب -  ادبیات

۳۷

۹۶/۱۰/۱۱

دوشنبه

B

پنجم

۱۸:۴۰

علوم اداری الف -  مهندسی ب

۳۸

A

پنجم

۱۹:۲۰

علوم سیاسی -  کشاورزی الف

۳۹

A

پنجم

۲۰:۰۰

مهندسی د - مهندسی طبیعت

۴۰

یک‌چهارم

۹:۰۰

اول گروهB – دوم گروهC

۴۱

۹۶/۱۰/۱۴

پنجشنبه

۱۰:۰۰

اول گروهC – دوم گروهB

۴۲

۱۱:۰۰

اول گروهA – دوم گروهD

۴۳

۱۲:۰۰

اول گروهD – دوم گروهA

۴۴

نیمه‌نهایی

۱۸

برنده ۴۱  &  برنده ۴۳

۴۵

۹۶/۱۰/۱۵

جمعه

۱۸:۴۰

برنده ۴۲ & برنده  ۴۴

۴۶

رده‌بندی

۱۸

بازنده ۴۵ – بازنده ۴۶

۴۷

۹۶/۱۰/۱۶

شنبه

فینال

۱۸:۴۰

برنده ۴۵ – برنده ۴۶

۴۸





* تیم ها می بایست ۳۰ دقیقه قبل از شروع مسابقه خود، در محل سالن ورزشی امام رضا (ع) حضور یابند.


آخرین بروزرسانی ( سه‌شنبه ، ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ، ۱۴:۳۴ )