نمایه کاربری

  جمعه 27 مهر 1397

آدرس کانال تلگرام اداره کل تربیت بدنی

جهت دریافت اخبار اداره کل تربیت بدنی در تلگرام به ما بپیوندید

@ferdowsi_sport


تنیس خاکی

آمادگی جسمانی ۲۲ بهمن

باشگاه پینت بال

انجمن ورزشی اداره کل

فرم پيشينه علايق ورزشي

روزنامه های ورزشی

آیین نامه ها و مقررات

جشنواره درون دانشگاهی

کارکنان و اعضاء هیات علمی

ورزش خوابگاه ها

ستاد اردوها

کلاسهای آموزشی

ورزش دانشکده ها

ورزش قهرمانی

نهضت داوطلبی

سوالات متداول

اماکن و تاسیسات ورزشی

احكام و گواهي هاي صادر شده

پيش بيني نتايج مسابقات

ملاقات عمومي با رياست دانشكده و مديركل تربيت بدني دانشگاه

احکام قهرمانی و گواهی شرکت در مسابقات منطقه ۱۰ دانشگاه های کشور ۱۳۹۰ مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر سایت   

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته ورزشی

مقام

توضیحات

۱

رضا سهیلی (مربی و سرپرست)

بسکتبال

اول

حکم قهرمانی

۲

سروش فرشچین

بسکتبال

اول

چهادهمین جشنواره فرهنگی و ورزشی درون دانشگاهی

۳

سینا مولوی پور

بسکتبال

اول

حکم قهرمانی

۴

پوریا خان زاده

بسکتبال

اول

حکم قهرمانی

۵

اشکان آل بویه

بسکتبال

اول

حکم قهرمانی

۶

سید حسین دانشور

بسکتبال

اول

حکم قهرمانی

۷

امیر حسین زیبایی

بسکتبال

اول

حکم قهرمانی

۸

محمد امین ضرابیان

بسکتبال

اول

حکم قهرمانی

۹

عطا جعفرزاده

بسکتبال

اول

حکم قهرمانی

۱۰

عبدالرحمان جامی الاحمدی

بسکتبال

اول

حکم قهرمانی

۱۱

پوریا خیامی

بسکتبال

اول

حکم قهرمانی

۱۲

سید علی محمد فرحانی

بسکتبال

اول

حکم قهرمانی

۱۳

سید حسین بیکایی

بسکتبال

اول

حکم قهرمانی

۱۴

ویدا فروهر

شنا۵۰ متر آزاد

اول

حکم قهرمانی

۱۵

ملیکا صفائی تبار

شنا ۵۰ متر کرال پشت

اول

حکم قهرمانی

۱۶

ویدا فروهر

شنا ۵۰ متر قورباغه

اول

حکم قهرمانی

۱۷

ملیکا صفائی تبار

شنا ۱۰۰ متر آزاد

اول

حکم قهرمانی

۱۸

ملیکا صفائی تبار

شنا ۱۰۰ متر کرال پشت

اول

حکم قهرمانی

۱۹

آذر میلانیان

شنا ۱۰۰ متر قورباغه

اول

حکم قهرمانی

۲۰

نسیم ایزدپناه

شنا۵۰ متر آزاد

دوم

حکم قهرمانی

۲۱

نسیم ایزدپناه

شنا ۵۰ متر کرال پشت

دوم

حکم قهرمانی

۲۲

آذر میلانیان

شنا ۵۰ متر قورباغه

دوم

حکم قهرمانی

۲۳

طلایه عباسی

شنا ۱۰۰ متر آزاد

دوم

حکم قهرمانی

۲۴

نسیم ایزدپناه

شنا ۱۰۰ متر کرال پشت

دوم

حکم قهرمانی

۲۵

طلایه عباسی

شنا ۱۰۰ متر قورباغه

دوم

حکم قهرمانی

۲۶

ویدا فروهر

شنا ۴×۵۰ متر مختلط تیمی

اول

حکم قهرمانی

۲۷

آذر میلانیان

شنا ۴×۵۰ متر مختلط تیمی

اول

حکم قهرمانی

۲۸

طلایه عباسی

شنا ۴×۵۰ متر مختلط تیمی

اول

حکم قهرمانی

۲۹

ملیکا صفائی تبار

شنا ۴×۵۰ متر مختلط تیمی

اول

حکم قهرمانی

۳۰

عماد هاشمی بیدختی

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۳۱

بهروز زهرائی

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۳۲

سهیل ملازاده بیدختی

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۳۳

مهدی حلمی جدید

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۳۴

سید امیر کباری قطبی

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۳۵

حجت اله قایینی

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۳۶

مهدی صابری

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۳۷

پیمان شیرآبادی

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۳۸

امین جعفری دربندی

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۳۹

صادق صفری

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۴۰

ناصر شراره

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۴۱

مسعود محروقی

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۴۲

حسین فکری بنهنگی

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۴۳

سید مجتبی اسحاق زاده نامقی

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۴۴

محمدرضا نظری

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۴۵

یاسر احمدی

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۴۶

جواد خسروی

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۴۷

محمود نجف زاده

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۴۸

کوروش شجاع (مربی)

فوتبال

اول

حکم قهرمانی

۴۹

داود محسنی نیا (سرپرست)

بدمینتون

اول

حکم قهرمانی

۵۰

علی اصغر خلیل زاده امینیان (مربی)

بدمینتون

اول

حکم قهرمانی

۵۱

مهدی نادم

بدمینتون (دوبل)

اول

حکم قهرمانی

۵۲

علیرضا قنبرپور

بدمینتون (دوبل)

اول

حکم قهرمانی

۵۳

مرتضی داورپناه

بدمینتون (دوبل)

دوم

حکم قهرمانی

۵۴

رضا عاشوری

بدمینتون (دوبل)

دوم

حکم قهرمانی

۵۵

حسین رضایی

بدمینتون (انفرادی)

اول

حکم قهرمانی

۵۶

میلاد محمدزاده

بدمینتون (انفرادی)

دوم

حکم قهرمانی

۵۷

مبین محمدنیا

بدمینتون (انفرادی)

سوم

حکم قهرمانی

۵۸

هاله جعفری

بدمینتون (انفرادی)

سوم

حکم قهرمانی

۵۹

نجمه عسگری

بدمینتون (دوبل)

اول

حکم قهرمانی

۶۰

نرگس صابری

بدمینتون (دوبل)

اول

حکم قهرمانی

۶۱

فروزان جباری

بدمینتون (دوبل)

دوم

حکم قهرمانی

۶۲

انسیه مهاجران

بدمینتون (دوبل)

دوم

حکم قهرمانی

۶۳

فاطمه آزمند

بدمینتون (دوبل)

سوم

حکم قهرمانی

۶۴

زهرا محمدیان

بدمینتون (دوبل)

سوم

حکم قهرمانی

۶۵

سمیرا زارعی (مربی و سرپرست)

تکواندو

اول

حکم قهرمانی

۶۶

مهلا روحبخش

تکواندو

اول

حکم قهرمانی

۶۷

زهرا عیسی زاده

تکواندو

اول

حکم قهرمانی

۶۸

ندا غلامی

تکواندو

اول

حکم قهرمانی

۶۹

رویا صداقت

تکواندو

اول

حکم قهرمانی

۷۰

فهیمه بیات

تکواندو

اول

حکم قهرمانی

۷۱

نرگس لطفی

تکواندو

اول

حکم قهرمانی

۷۲

روشنک موسوی

تکواندو

اول

حکم قهرمانی

۷۳

مژگان فرهادی

تکواندو

اول

حکم قهرمانی

۷۴

رزدا ضیاء شهابی (مربی)

کاراته

اول

حکم قهرمانی

۷۵

زهرا رحمتی

کاراته (کاتا انفرادی)

اول

حکم قهرمانی

۷۶

فاطمه عرب

کاراته (کاتا انفرادی)

دوم

حکم قهرمانی

۷۷

فاطمه عرب

کاراته (کاتا تیمی)

اول

حکم قهرمانی

۷۸

زهرا رحمتی

کاراته (کاتا تیمی)

اول

حکم قهرمانی

۷۹

نازنین عزیزی

کاراته (کاتا تیمی)

اول

حکم قهرمانی

۸۰

فاطمه عرب

کاراته (کومیته ۵۰ کیلوگرم)

اول

حکم قهرمانی

۸۱

محبوبه محمدزاده

کاراته (کومیته ۶۱ کیلوگرم)

اول

حکم قهرمانی

۸۲

نازنین عزیزی

کاراته (کومیته ۶۱ کیلوگرم)

دوم

حکم قهرمانی

۸۳

زهرا رحمتی

کاراته (کومیته ۶۱ کیلوگرم)

سوم

حکم قهرمانی


آخرین بروزرسانی ( دوشنبه ، ۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ، ۱۰:۱۸ )